Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:32 24.04.24 
Филмови
   >> Никита
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Kakvo mislite ...нови  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано21.08.01 14:45



... za SoundTrack-a na Nikita? Napomnja li vi s neshto za filma? Osven s melanholiata, neshto drugo obshto s filma ...

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Re: Kakvo mislite ...нови [re: Borg]  
Автор TVGlRLМодератор (Ash on the pic)
Публикувано21.08.01 16:21



Bqha slojili mnogo tochno edna pesen v epizoda New Regime ot 2-ri sezon (kogato Petrosqn oglavi otdela) kazva se DO WHAT YOU HAVE TO DO i q pusnaha kogato Michael i Nikita se gledaha " i know i can`t be with you , i do what i have to do .. la la la .. abe kato namerq texta shte vi go pusna ;) !!

~ Ashley Parker Angel rules ~


Тема Re: Kakvo mislite ...нови [re: TVGlRL]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано21.08.01 17:29



Ako mojesh da pusnesh i URL da sj ja drupnem ... Zlatna shte si :))

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Re: Kakvo mislite ...нови [re: Borg]  
АвторnikitaOO7 (Нерегистриран)
Публикувано21.08.01 18:57



abe napravo ima li pesen ot celia serial koiato da ne e vurhut koiato i da chuia vednaga me otvejda v niakoia seria napravo obojavam da si gi sluhsm s chasove



Тема Re: Kakvo mislite ...нови [re: nikitaOO7]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано21.08.01 19:00



Na men puk mi se stori super tup. Vuv seriala ima strahotni parcheta, obache SoundTrack-a neshto ne struva. Ima kude kude po-gotini izpulnenia v seriite :((( Samo deto se muchih dva dni da go teglja :(

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Re: Kakvo mislite ...нови [re: Borg]  
Автор TVGlRLМодератор (Ash on the pic)
Публикувано21.08.01 19:05



Spored men pyk i oficialniqt soundtrack e mnogo qk , slojili sa strahotni parcheta , no e vqrno che ima i mnogo drugi , koito zaslujavat da bydat pomesteni , no vse pak tova e samo 1 disk i 1 kasetai nqma mqsto za syjalenie :P !!!

~ Ashley Parker Angel rules ~


Тема Re: Kakvo mislite ...нови [re: TVGlRL]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано21.08.01 22:57



naistina e hubav, da. Obache ne eThe Best. Az lichno ne pomnja s tazi muzika filma. Njama gi mnogo to naistina "jakite" parcheta. Koeto samo moje da e losho :(( Edinstveno mi haresva (ama naistina haresva) e nachalnoto izpulnenie na Mark Snow, s koeto zapochva vsjaka seria. Inache drugite sa dosta prispivni.

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Re: Kakvo mislite ...нови [re: Borg]  
Автор TVGlRLМодератор (Ash on the pic)
Публикувано22.08.01 10:01



Koi spored teb sa naistina qkite parcheta ?

~ Ashley Parker Angel rules ~


Тема Re: Kakvo mislite ...нови [re: TVGlRL]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано22.08.01 10:46



Primerno na DERELIUM. Tava sa naistina jakite. I elektronnite. Ima gi v izobilie v seriala, a v SoundTrack-a lipsvat. Nemoga da ti kaja imena i grupi zashtoto ne gi znam.

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Sigurno e bilo qkoнови [re: Borg]  
Автор TVGlRLМодератор (Ash on the pic)
Публикувано22.08.01 13:58



kato sa pusnali SMACK MY BITCH UP na Prodigy .. Obache tochno tozi epizod ne sym go gledala , za6toto maikata na ednap riqtelka neznaino kak ni zamykna na nqkakyv koncert na Niki Atanasov , kydeto poluchihme traino sluhovi uvrejdaniq i taka poludqhme ot tozi 6um (ne moje6e da se nare4e muzika) 4e bez malko da mu vzemem gadnata kitara na toq Nikita Atanasov i da go pognem iz zalata s neq ...

~ Ashley Parker Angel rules ~



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.