Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:36 23.04.24 
Филмови
   >> Никита
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Sigurno e bilo qkoнови [re: TVGlRL]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано22.08.01 14:03



ha ha ha :))))) 'Shto ne go napravihte :)))) POne njamashe da si zagubite vecherta ;)))))))))))))))

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Re: Sigurno e bilo qkoнови [re: Borg]  
Автор TVGlRLМодератор (Ash on the pic)
Публикувано22.08.01 14:38



Ami bez malko ... Toq Niki Atanasov trqbva da go zabranqt sys zakon - pri tova pq nqkakvi ruski pesni ... brrrr .. ujas ... Pardon greshka , toi ne PQ , ami se dra kato na zakolenie . Po edno vreme pochnah da si predstavqm kak go gonq s kitarata i priqtelkata mi i tq i pochnahme da se hilim i cqlata zala ni zqpashe vyzmuteno . A poznaite kak ni "zabavlqvaha" ot vreme na vreme Astor praveshe fokusi - ama to edni fokusiiiii - v nqkakvo ryjdqsylo kanche slojili voda - toi izliva malko ot vodata i to pak pylno .. Takiva mi ti gluposti .

~ Ashley Parker Angel rules ~


Тема Re: Sigurno e bilo qkoнови [re: TVGlRL]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано22.08.01 14:50



Zabeleji obache kolko mnogo hora sa dali mnenie po temata !!! I vij koj e naj-aktivniat chlen na kluba :))

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Re: Sigurno e bilo qkoнови [re: Borg]  
Автор TVGlRLМодератор (Ash on the pic)
Публикувано22.08.01 14:59



Xex .. Ami nai-aktivna sym az ako ne se lyja , obache nali sym moderator i moje bi ne se broi . Da interesno , koi li e nai-aktivniq chlen na kluba .. Tei kato gledam po tazi tema ima tolkova mnogo mneniq na tolkova razlichni hora che prosto ne moga da precenq !!!

p.s. Mai shte trqbva da krystim kluba "oranjevo i lilavo" :) !!!

~ Ashley Parker Angel rules ~


Тема Re: Sigurno e bilo qkoнови [re: TVGlRL]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано22.08.01 15:04



Ha ha. :))) Pravilno si zabeljazala. Ti si naj-aktivniat. POgleni koj puska povecheto temi: Lilavata TVGirl :)))) A da krustim taka kluba ne e dobra idea. Az idvam ot dijd na vjatur. PO-dobre samo lilavo ;)))))) Ako ne si ti kluba e murtuv.

P.S.
Predlojenieto si e v sila. Ako ti se zanimava izvadi malko materiali i daj da napravim site. Az lichno nito znam kude da tursja, nito imam turpenie da go pravja.

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Re: Sigurno e bilo qkoнови [re: Borg]  
Автор TVGlRLМодератор (Ash on the pic)
Публикувано22.08.01 15:32



Ami za site-a : cool , syglasna sym - samo materiali da iskash ot mene - vsichko imam :) : okolo 300 kartinki , spisyci s vsichki epizodi , biografii , adresi , komentari , statii i t.n. , video i audio klipove .. Abe samo kaji kakva tochno informaciq i ti q prashtam .
Btw da znaesh site , kydeto da si namerq textove na neizdadeni pesni ... Sega sym se zapalila i svalqm okolo 5 neizdadeni pesni na o-town mnogo qki i swear by the moon and the stars in the skyyy la la la la !!!

~ Ashley Parker Angel rules ~

Редактирано от TVGlRL на 22.08.01 15:36.



Тема Re: Sigurno e bilo qkoнови [re: TVGlRL]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано22.08.01 15:38



Super :))) A site ... neznam. Ti si po resursite. Obache da ti kaja, che chak sled dve sedmici naj-rano shte pochna sus sita. Imam izpiti i sega ne mislja za nishto drugo.

P.S.
Sluchajno da imash ICQ ili Odigo?


Поискай си, за да ти бъде дадено !!!

Редактирано от Borg на 22.08.01 15:42.



Тема Re: Sigurno e bilo qkoнови [re: Borg]  
АвторnikitaOO7 (Нерегистриран)
Публикувано22.08.01 18:05



dobre si govorkate vie dvamata a borg triabva da ti kaja che poneje nie s tv girl imame vsichki parcheta na diskove i kaseti izvadeni si prav za elecronikite prosto sa mnogo i sa adskoiaki no i drygite pesni ne otstupvat ako az triabvashe da resha koi da pusna v oficialen album niamashe da se spravia



Тема Re: Sigurno e bilo qkoнови [re: nikitaOO7]  
Автор TVGlRLМодератор (Ash on the pic)
Публикувано22.08.01 20:48



Mdam , hubav razgovor mu drypnahme :) !!!

~ Ashley Parker Angel rules ~


Тема Re: Sigurno e bilo qkoнови [re: nikitaOO7]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано23.08.01 09:30



Ami nali znaesh kakvo ima po sveta: Vol. 1, vol. 2, vol. 3 ..... i t.n. :))) Dokato pusnesh All :))

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.