Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:19 20.04.24 
Филмови
   >> Никита
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Michael and Nikitaнови  
АвторBabyRoyette (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 23:18



Neka tazi tema da e za vraskata na Michael i Nikita. Neka vseki koito ima mnenie ili pak iska da napravi niakakav komentar po temata da se chuvstva svoboden!



~BabyRoyette~

Редактирано от TV_GlRL на 21.04.01 17:47.



Тема Re: Michael and Nikitaнови [re: BabyRoyette]  
АвторTV_GlRL (Нерегистриран)
Публикувано14.04.01 22:34



mislq 4e sa mnogo sladki zaedno i 4e dobre si pasvat
vinagi me e bilo qd , kogato nikita si haresa nqkoi drug ili michael trqbva da "omaiva" nqkoq druga .



Тема Re: Michael and Nikitaнови [re: TV_GlRL]  
АвторJOSEPHlNE (Нерегистриран)
Публикувано15.04.01 14:53



ABE STRASHNI SA TEQ HORA ,GOLEMI SA SLADURI KATO SA ZAEDNO AMA PONQKOGA TAKA ME NERVIRAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TOQ MICHAEL PONQKOGA TAKA ME DRAZNI S TVA BEZRAZLI4IE KUM NIKITKATA A TQ OT SVOQ STRANA NE PROPUSKA SLU4AI DA MU POKAZE KOOOOOOLKO E ZAVISIMA OT NEGO!!!!! E TVA ME DRAZNI...AMA MNOOOOOGO!!!!!!!!!





Тема Re: Michael and Nikitaнови [re: BabyRoyette]  
АвторDiandra (Нерегистриран)
Публикувано17.04.01 01:56



Michael e gotin,daje prekaleno jelezen sa go izmislili......A NIkita e hem na prav-pogled prekaleno zdrava kato harakter i reaktzii,hem prekaleno krehka i uiazvima......Dvamata imat nujda edin ot drug,no ako Michael malko se promeni v posoka na demonstrirane na istinskite,nejni chuvstva kam Nikitka shte e po-dobre....Na momenti napravo drazni s otnoshenieto si kam vseobshtata ni lubimka....Za sajalenie iavno do kraia na seriala shte badat kato kuche i kotka....Ostava ni samo da si gi gledkame i da im se radvame...





Тема Re: Michael and Nikitaнови [re: Diandra]  
АвторBabyRoyette (Нерегистриран)
Публикувано17.04.01 02:06



Ne niama da e taka do kraia....shte se vidi i nejnata chast na Michael. Tova e edna ot prichinite poradi koito kraia na LFN beshe tolkova tajen.

~BabyRoyette~



Тема Re: Michael and Nikitaнови [re: BabyRoyette]  
АвторDiandra (Нерегистриран)
Публикувано18.04.01 02:16



Kakvo imash vpredvid pod kraia na LFN beshe tolkova tajen?????!Misleh che oshte ne sme videli kraia,a i do kolkoto znam Michael napuska seriala i NIKITA ostava glavno deistvashto litze?!Ti kakvo znaesh po vaprosa?



Тема Re: Michael and Nikitaнови [re: Diandra]  
АвторBabyRoyette (Нерегистриран)
Публикувано18.04.01 06:12



Ami az veche gledah kraia...ako iskash da razberesh kakvo stava, otidi na tema Epizodi i posle na tema The End - tam e opisan na kratko poslednia epizod ot Season 5.

~BabyRoyette~



Тема Michael and Nikitaнови [re: BabyRoyette]  
АвторTV_GlRL (Нерегистриран)
Публикувано18.04.01 10:17



tolkovaaaaaaaaaaa sa sladki zaedno !!! mnoogo me kefqt dvamzata ... ama na4i .. mnogo me e qd na szenaristite ( mai te bqha :P ) ... v kraq na nito 1 sezon da ne se saberat ... mi ne e 4estno pak ! 1-vi sezon - tq izbqga bez daje da mu kaje 4e e jiva ; 2-ri sezon - stana edno ni6to nakraq s tqh dvamata vapreki 4e tova 4e toi be6e gotov da q pusne da si varvi me trogna ; 3-ti sezon - ne sam mnogo sigurna kakvo to4no stava mai na neq i promivat mozaka i tq kazva 4 e ne go obi4a ; 4-ti sezon sa6to ne sam 100% sigurna no mislq 4e za da mmoje toi da si tragne tq pak mu kazva 4e ne go obi4a i nakraq zalagah tolkova na toq sezon 5 , a to kakvo - toi si tragva ... emi na4i ... kak da ne se qdosa 4ovek ... "6tqlo da ima vreme kogato sinat mu nqmalo da ima nujda ot nego .." ! e koga 6te e tova vreme ? kato se pensionira li ?
samo za tova me e qd ina4e epizodite , zeliq siujet GRE6KA NQMAT

!!!!!



Тема Re: Michael and Nikitaнови [re: BabyRoyette]  
Автор She_Wolf (безнадеждна)
Публикувано18.04.01 14:59



Napravo sam shashnata!Ne moga da shvana coga se obichat i coga se mrazat!
Vse pac se nadyavam nestata majdu tyah da se oredyat(macar che cacto chuvam vsitchco shte svarshi zle)!



Тема Re: Michael and Nikitaнови [re: She_Wolf]  
Автор TV_GlRLМодератор (непозната)
Публикувано18.04.01 18:31



MICHAEL i NIKITA nikoga ne se mrazqt naistina ... prosto ponqkoga ne iskat da si priznaqt 4e se obi4at ( ili po-to4no v pove4eto slu4ai tova e MICHAEL ) ili pak se opitvat da se predpazqt edin drug ( za primer kraq na sezon 4 ) ... edinstveniqt pat kogato NIKITA naistina misle6e 4e go mrazi be6e kato i promiha mozaha , no tova ne se broi naistina ... abe v kraina smetka te sa ludi edin za drug , no szenaristite vse 6te izmislqt ne6to da gi razdelqt ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.