Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:22 25.04.24 
Филмови
   >> Никита
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ама че тъп клуб!  
Автор TVФeн ()
Публикувано01.05.01 15:51



Докажи ми обратното, TV-Girl
Нека видим колко теми написани от някой друг освен от тебе ще се задържат повече от времето, което ти трябва, за да натиснеш кръстчето горе.



Тема Re: Ама че тъп клуб!нови [re: TVФeн]  
Автор TV_GlRLМодератор (la femme nikita)
Публикувано01.05.01 16:59



ne te poznavam i ne znam kakvo ima6 protiv men !
znae6 li kakvo - ne mi i puka !!! govori si kakvoto si iska6 ! to se e vidqlo , mene vsi4ki me mrazqt za6toto sam moderator !!!! predi mi stava6e gadno ot neblagodarnoto vi otno6enie ... no ve4e ne - sviknah bez pri4ini da me napadat ! pravete kvoto znaete !



Тема Re: Ама че тъп клуб!нови [re: TVФeн]  
Автор hendy_gretel (jedi-master)
Публикувано01.05.01 17:16



като ти се струва тъп ходи някъде другаде,никой не те спира.
не мога да разбера какъв ти е проблема.

MAY THE FORCE BE WITH YOU

Моят компютър е умно копеле с тъп Windows


Тема Re: Ама че тъп клуб!нови [re: hendy_gretel]  
Авторsamanta (Нерегистриран)
Публикувано01.05.01 17:53



Kato ne ti haresva - chao ! Nas si ni kefi !



Тема Re: Ама че тъп клуб!нови [re: TV_GlRL]  
АвторNlKlTAOO7 (Нерегистриран)
Публикувано24.06.01 18:08



VIJDASH LI TV FEN ILI KAKUVTO SI TAM TOVA E NAI TUPOTO NESHTO KOETO SUM CHELA IMAMA PREDVID CHE SHTOM NE TI HARESVA NE VLIZAI V KLUBA NA KOGO MY PUKA TOVA CHE ISKASH DA SE DOKAZVASH PRED NIAKOI SI SI E TVOI LISHEN PROBLEM TAKA SHE AKO VSE PAK NASTOIAVASH SHTE TI KAJA CHE TOZI KLUB SHTE SUSHTESTVUVA OSHTE DULGO ZASHTOTO NIE VSICHKITE VLUBENI VUV FILMA SHTE POMOGNEM ZA TOVA TAKA CHE PROSTO IZCHEZVAI OT NASHATA TERITORIA ZASHTOTO MOJE DA SE OKAJE OPASNO ZA TEB




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.