Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:24 25.04.24 
Филмови
   >> Никита
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Michael and Nikitaнови [re: josephine]  
АвторBabyRoyette (Нерегистриран)
Публикувано05.05.01 05:17



Ami ne me nervi zashtoto az veche sam si mu sviknala

....plus tova az mislia che Nikita go pretzakva mnogo poveche sled tova.

~BabyRoyette~



Тема Re: Michael and Nikitaнови [re: BabyRoyette]  
АвторDiandra (Нерегистриран)
Публикувано17.05.01 01:02



Do kolkoto prochetoh dnes v edin vestnik shteli da snimat oshte 8 epizoda na NIKITA! Iavno dokato ne gi saberat tia nashichkite dvamtzata niama da se uspokoi naroda....?!Az taka si mislia. Tia go obicha - toi se darji kato pan, toi izpada v luda strast po neia - to se okazva che ne bila tia ami niakakvo Kiber-jivotno...?!Na momenti napravo mi pisva da gi gledam,neznam tia artisti kak izdarjat da go igraiat tova nerazbranoto stzenariiche?!A inache mnogo mi se shte da imam edin den saprug kato Michael - super nejen i lubveobilen s men i studen i distantziran spriamo okolniat sviat - prosto izlachva super dostoinstvo,a az osobeno darja na tova! Tova si mislia az za vrazkata mejdu Michael i NIKITA - shte si priznaiat sled 100 i edi-kolko si serii kolko se obichat za radost na naroda!!!!!!!!!!



Тема Re: Michael and Nikitaнови [re: BabyRoyette]  
АвторnikitaOO7 (Нерегистриран)
Публикувано28.06.01 18:30



o boje ta te sa suvarshenata dvoika tolkova sa sladki i az prosto gi obicham strashno vseki put kogato mejdu tiah stane neshto az se chuvstvam adski srano i mi se iska da poleta ot radost razbirase pochti vinagi nakraia vsichko se razvalia no to e samo prividno napravo imam chuvstvoto she i v jivota gi svurzva neshto ta te sa rodeni edin za drug



Тема Re: Michael and Nikitaнови [re: nikitaOO7]  
Автор _Aneta_ (Черната роза)
Публикувано05.07.01 03:10



И двамата са страшна двойка, наистина родени един за друг. Само че тия гадни Директорът и Маделин (и сценаристите) все им провалят отношенията.
Много ме е яд в края на сериите, защото те винаги остават някак... студени.
Дано се разберат най-после.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.