Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:53 21.05.24 
Непрофесионални
   >> Нощни птици
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Дразнителитенови  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано12.08.15 19:03



Определено имат роля в клубовете. Без дразнители един клуб си отива бавно, но славно и сигурно. Ако няма някой да погъделичка нещо в теб, което да се бунтува - че не е съгласен... отива си този клуб и това е. Политиката на дира е такава, че дразнителите се изолират и то поради факта, че много хора се оплакват, вместо да им благодарят... щото в дира си изкарват свободното време в приказки, заядни, и всякакви подобни. Откакто съществува човечеството има войни... спираме войните и човечеството деградира и си отива. Не става така. Дразнителите имат своето място в цялата схема. Всеки го дразни нещо в другия... това е неоспорим факт. Всяка една наша черта в един провокира едно, в друг друго... но...

СЕ ПОЛУЧАВА КОМУНИКАЦИЯ.

В един свят или дир без дразнители - няма комуникация... няма нищо.

Това го казвам Аз



Поправете ме ако греша.



Тема Re: Дразнителитенови [re: osvoboden pich]  
Автор FlLerO99 (Файл ебе Киро )
Публикувано12.08.15 19:07



Това е много дълга и обширна тема, впрочем навремето един приятел казваше че мине не мине време и хората започват да се бият за нещо. А че войните колкото и цинично да звучи дърпат прогресът напред е факт макар и ужасен е факт.

Относно дира собствениците му трябва да избират или да махнат Киро завинаги от клубовете или клубовете ще си отидат защото ние няма да отстъпим. А те клубовете са на финансова загуба именно заради Киро и НАДЕЖДА които ги съсипаха още през края на 2007ма година.



Тема Re: Дразнителитенови [re: osvoboden pich]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано12.08.15 19:11



Светът е дуален. Сблъсък трябва да има, за да има еволюция.



Здравейте тук!



Тема Re: Дразнителитенови [re: Lucky Eva]  
Автор FlLerO99 (Файл ебе Киро )
Публикувано12.08.15 19:15



Здравей, радвам се да те видя!



Да ти кажа честно лично аз съм против дуалността на света, не случайно Сталин е казал че хората трябва да мислят еднакво.



Тема Re: Дразнителитенови [re: FlLerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано12.08.15 19:16



Не е възможно да мислят еднакво. Мислим различно, затова се развиваме в духовен план.





Тема Re: Дразнителитенови [re: osvoboden pich]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано12.08.15 19:17



Аз





Тема Re: Дразнителитенови [re: FlLerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано12.08.15 19:17



Тук ще ви навестявам, без вас ми е скучно там.





Тема Re: Дразнителитенови [re: Lucky Eva]  
Автор FlLerO99 (Dark Force )
Публикувано12.08.15 19:17



Затова ли някои хора твърдят че руският комунизъм водил до душевна скраб? Съвсем сериозно питам!



Тема Re: Дразнителитенови [re: Lucky Eva]  
Автор FlLerO99 (Dark Force )
Публикувано12.08.15 19:18



Много много ти благодаря!





Тема Re: Дразнителитенови [re: osvoboden pich]  
Автор FlLerO99 (Dark Force )
Публикувано12.08.15 19:19



За съжаление снимката ти не ми излиза. За справка съм с нормално функциониращ и чисто нов лаптоп.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.