Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:48 02.06.24 
Непрофесионални
   >> Нощни птици
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Колко е убаво тука бес нахалниците...нови  
Автор IC Roxana (Roxana)
Публикувано06.07.14 14:37






да си пожелаем те да не идват веке тука да спамят и тероризират и агресират...

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Тема Хи-хи,нови [re: IC Roxana]  
Автор nbb (весела)
Публикувано10.07.14 08:04



щом ти допадат празни клубове, имаш доста богат избор за изява.





Тема Re: Хи-хи,нови [re: nbb]  
Автор IC Roxana (Roxana)
Публикувано10.07.14 11:37



О- аз го оцених веке....



Прописах в доста от тех...има и за четене доста...


Изненадващо добра комбинация - празни клубове и Роксана...


То не че не съм писала и преди там ...ноо са малко клубовете, в които не съм писала...дали има текива изопщо....


Не чета по-новите писаници - навремето имаше много по-стойностни писачи из дир. Ровя из старите теми и линкове - ако знаеш колко много неща можеш да откриеш и ше паднеш!


Последните 7-8 години из дир беха толерирани изключително само спамаджии и тролове - нема нищо стойностно. Новата кирова смена нищо не можа да създаде - ореваха орталъка че другите биле спамаджии - но истината е, че те самите са най-лошите и тролещи спамаджии които некога съм виждала из нета. Подмена на ценности знаеш...крадеца вика дръжте крадеца....


Там където стъпи кликата - само опустошение и спам....



Затова търся старите и читави теми и писачи - наистина има какво да се открие там. Не ми се четът локуми от 500 спамещи мнения - вчера платих данъка на колата или две емотикончета с намигане между двама недоебани със среднощни мераци....


А то скоро и тфа нема да права - защото ми идва отпуската - а после започва квалификацията ми - фуллтайм - та дир ше иде в историята за дълго време за мене....



Много съм щеслива от което ....фчера си получих потвърдителното писмо...и падна гулемо подскачене от радост...



Как'ви Роксана се издига в йерархията....бре да му се не види!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Тема Радвам сенови [re: IC Roxana]  
Автор nbb (весела)
Публикувано10.07.14 14:14



за теб.


За съжаление много стойностни теми са изтрити, а хората се разбягаха, така че няма как да ги видиш. Да, добри времена бяха...



Тема Re: Радвам се [re: nbb]  
Автор IC Roxana (Roxana)
Публикувано10.07.14 17:04



На мене хич не ми е радостно да виждам хората в безизходица.

Радостното е, че аз и детето се измъкнахме от безизодицата и нашия живот върви напред - само това ме радва. Но няма как да се радвам и да злорадствам за орицата, останали в страната да се гръчат.


Не е имало и един нормален ден от живота ми да не съм протестирала срещу което - за което точно определени хора сраснали се с властта ме намразиха.


Точно сега чета как ЕС е дала последни предупреждения по 5 направления - и същите още упорстват да държат властта и да грабят и мародерстват.


Бих ги избила тея - с лека ръка. Нема и да ми е жал.


За орицата дето страдат ми е жал. И да не забравяме - сички заедно ше плащаме мародерствата на въпросните сраснали се със властта....барабар с тея от дир - ти как си претставеш, че досега дир е бил управлеван.


Иди на служебните страници и прочети откъде влачат пари - от европейски проекти....но прилагат медийно управление от каменната куманистическа ера....


Значи и оттам мое да им начукаме канчето...да видиме как ше ги заболи, ако им секнат медийните 'проекти'...за цедене на пари...



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Тема Re: Радвам сенови [re: nbb]  
Автор IC Roxana (Roxana)
Публикувано10.07.14 17:14



Аз съм предупредила от монимум 10 години а сигурно и повече - тея дето барнаха властта и не я пущат - се самоизолираха и изгониха инакомислещите за да не им пречат да крадът и дерибействат.


Но идва видовден - идва....останаха сако крадците в празната къща...а стопаните избегаха..и зимнинана за крадене в мазето свършва...а отвън седът европейските кумисии и са опънали кордон да ги пипнат....въпрос на време е ....къде ше избегат...езици не знаат (крадците и измамниците са мързеливи) и не знаат да работат...и ше бъдт пипнати...а как'ви Роксана си е зела пуканките и отдалече вика 'ураааа'.....





Самозаклаха се...кискискис....


Да видиме сега - останаха на доизживяване мелион и полвина пенсионери и мелион и полвина цигани....1/2 мелион турци...и по-малко от мелион активна но невежа и нискоинтелигентна популация (матр'иал...).......кого ше управлеват и от кого ше крадът....






Равносметката е трагична....







Ше ида да си пукна още пуканки - шоуто продължава 1789 епизод...трее да разбЕреме сега поне как ше умре главния лирически герой Ошушкарски... и сагата да даде развитие ко стаа с мафията и Дембе-ефски...



Ас не изключвам и вероятността страната да бъде окупирана и мафията насилствено изфърлена от ЕС - защото нещата излезнаха от контрол и станА болезнено ясно кой кой е, когато хиените се скопчиха за кокъла.....


Пофторение на Косово - а дано де!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Тема Е,нови [re: IC Roxana]  
Автор nbb (весела)
Публикувано10.07.14 17:17



и аз цял живот протестирам и единственото, което спечелих, е болести. Сега събирам нови сили, пък да видим до къде ще я докарам. Но не смятам да отида да живея на друго място, защото повече от седмица не мога да издържа, пробвала съм.





Тема Койнови [re: IC Roxana]  
Автор nbb (весела)
Публикувано10.07.14 17:19



ще пострада обаче ? Отново същият този материал, който мрази да мисли. То е казано де - всеки народ си заслужава управниците.





Тема Re: Е,нови [re: nbb]  
Автор IC Roxana (Roxana)
Публикувано10.07.14 18:44



А - това са си твои ментални лимити - тфа не си моела, онва не си моела...

Нека те изфърлат от дома ти за дългове, нека те спретнат да те подгонат и дом даже да немаш - колко бърже ше ти доде ума в чутурата....

Кучето скаче спорет тоягата...настанила си се некаде ся и си се закротила - ма в мига в който тоягата доде до краката ти - иле ше скокнеш - иле ше останеш без крака....



Иначе - не ми пречиш с менталните си недоимаци...това не е мой прублем...

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Тема Re: Койнови [re: nbb]  
Автор IC Roxana (Roxana)
Публикувано10.07.14 18:49



Е ас колко пъти го обесневам - само по-горе в тая тема - два пъти - а за сичките 10-15 години - сигурно стотици пъти...


Мафията НАРОЧНО изгони инакомислещите и творческите и градивните натури - щото иначе не моеше да граби безнаказано. Останаха саму послушкофците и сетифицирано лудите и неадекватните. останалите за 25 години целенасочен подбор по критерий тъпотия - избегаха.....който не можа да изтрае да се праи на тъп и послушко....


Хак ви е сега на послушкофците и на мафията...слушахте мафията - сега си търпете последиците! несъгласните протестираха, протестираха, пък един ден си дигнаха партакешките и си изградиха нов живот дето на никого не пречат...


Ти си от послушните и тъпи партийни креатури - защото ако не беше - досега щеше да си потпалила 3 световна.


Ето ме - ас не съм от послушкофците - и палим войни и протестирам - и нема да спрем - защо ли? щото не съм достатъчно тъпа и послушна....затова....


и не моем да бъдем друга...а ти си си баш текава....ко повеке да говориме...

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.