Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:17 26.06.24 
Непрофесионални
   >> Нощни птици
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Къде си МАнови [re: Nerv]  
Автор DarkSide ()
Публикувано03.07.14 15:11



Приличам ли ти на неин личен секретар?
Нима мислиш че тя ме уведомява за това къде ходи и какво прави?





Тема Re: Къде си МАнови [re: Nerv]  
Автор Monica123 (стар клубар)
Публикувано03.07.14 18:03



До няколко часа ще е тук:)))))))))))))



Тема Re: За Роксана зомбясанатанови [re: IC Roxana]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано03.07.14 18:42



"Сега видя ли Адекватен - колко чевръсто се изтри Дарки, за да не остане доказателство за думите му, че не му се плащало от дир.
Схващаш ли накъде бия Адекватен.
Че Дарки разбира, че лъже. Дарки разбира, че ако отида с тея думи където съм казала, че ше отида - то той ше бъде в опасност да го изловят в нарушение или лъжа.
Какво по-голямо доказателство искаш в дир, Адекватен. Ясно е, че те нарочно лъжат. Много е наивно да мислиш, че ше ти се обесневат на тебе публично какво им се плаща.
"


Не разбрах какво е изтрил Дарк Сайд?????
Цитатът на отговора му до мен на Бележки в темата, че не получава заплата си стои непокътнат!!!!




За бруталните нарушения на "Потребителско споразумение" начело с Киро -лумпена от видинските села и пишман-админ НЯМА КАК ДА СЕ ЗАВЕДЕ ДЕЛО И ДА ГИ ОСЪДИМ..... Много жалко..... Това е бълхаристанската Мафия !!!!



Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re: За Роксана зомбясанатанови [re: adekvaten]  
Автор DarkSide ()
Публикувано04.07.14 08:34



изтрих се защото няма никакъв смисъл да се обяснявам с изтрещели радиоточки, то си знае неговото, че съм болен, безработен и беден и че разчитам на едната дир-ска заплата за да живея и не приема никакви аргументи които противоречат на нейните халюцинации ... затова нека си мисли че спя под мостовете и че прося по улиците, нека си съди дир-а колкото си иска и където си иска и за каквото си иска, мен това изобщо не ме интересува



между другото, личните бележи затова са лични, за да не се изтипосват публично за обсъждане от всички - публикуването на лична бележка освен че е грубо нарушение на правилата на дир-а, също така е и крайно непочтено спрямо автора на бележката, в случая това съм аз



Тема Re: Къде си МАнови [re: DarkSide]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано04.07.14 09:14



Съмнителни сте ми нещо. 5,000 лв си струват задкулисието

. (Симулативен бан и после делкате.)



Тема Re: Къде си МАнови [re: Nerv]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано04.07.14 11:39



Аз ли не разбирам нещо?

Първо за всяка работа се получава заплата ако работодателя е друг освен теб.

Второ / там където аз работя/ нямаш право да си разгласяваш заплатата.
Социализмът отдавна отмина и мястото не носи заплатата. Мисля, че само има ограничение да не е под минималната за страната.

Тук има ли клуб на модераторите и администратора? Пък като гледам и на собственика трябва. Да не е подразделение на НОИ.

Сега къде изчезна Роксана?



Тема Re: За Роксана зомбясанатанови [re: adekvaten]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано04.07.14 11:40



Твърде лична информация искаш и няма как да получих отговор. Нито той ще е точен.



Тема Re: За Роксана зомбясанатанови [re: ALONE911]  
Автор IC Roxana (Roxana)
Публикувано04.07.14 16:30



Не е лична изопщо.


Има си Закон - и закона би требало да работи. Там дето не работи - му викат 'сива икономика' и бива таксувано като престъпление.

С глоби, наказания (включително затвор) и прочие - направете си справка какво означава нередовен работудател и нередовен служител.


И двете страни в подобно закононарушение биват наказани - работудателя плаща мислим нещу кату пейсе илядо лефа плюс допълнителни каназания от сорта на затвор и административни санкции плюс досие в съда.

Служителя - същото - в пропорционален по-малък размер.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: За Роксана зомбясанатанови [re: ALONE911]  
Автор IC Roxana (Roxana)
Публикувано04.07.14 16:31



Това инфо не е лично, а публично - и дир е длъжен да го обяви публично - ПО ЗАКОН.


Прочети си Закона, мърло.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: За Роксана зомбясанатанови [re: DarkSide]  
Автор IC Roxana (Roxana)
Публикувано04.07.14 16:35



А не - Дарки - ти изтреска тука твърдение, че никой не е лут да ти плаща заплата и че понеже имаш белгийска заплата - та бълХарска не ти требвала...


И понеже го изтреска публично - и се усети, че моем ас да идем в прокуратурата с което - и затфа се изтри....



Начи - публично ти твардиш, че не получеваш заплата - а една загрижена и долна мръсна гражданка (Роксана) отишла в Прокуратурата и попитала интригантски разбииш ли - получева ли Дарки заплата...иле не...защото ето го Закона начи....и Прокуратурата ръгва да проверева работиш ли сива икономика ти Дарки...с белгийската 'заплата'....



Та ето затфа се изтри ти Дарки....иначе на кой му пречи, че лъжеш...то дир и бес тфа е лъжа, пумия и лайна в кофата....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.