Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:33 19.06.24 
Непрофесионални
   >> Нощни птици
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Рокси,нови [re: nbb]  
Автор IC Roxana (Roxana)
Публикувано01.07.14 14:15



Онова, което описваш се нарича божия милост.

И да не забравиш да допълниш, че божията милост не се получава за заслуги и не се купува - затова е милост. Но също така се губи - точно толкова лесно, колкото се и получава....


Другото име на милостта е Любов.


Бог има много имена. Всичките до едно са еквивалентни със смисъла на понятието Любов.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Рокси,нови [re: nbb]  
Автор IC Roxana (Roxana)
Публикувано01.07.14 14:18



Явно не си наясно, че ползването на интернет не е компютърна грамотност, а само умение да ползваш кийборда като пишеща машина + ползване на браузери.


Компютърна грамотност - какво наричаш ти. За тапия за компютърна грамотност мене ме пращат да си опресня джава скрипт, плюс още няколко програмни езика (това ше ми отнеме 2 до 3 години), плюс 1 година арт, медия и дизайн.....


Малко си заблудена, ако питаш мене....ползването на интернет не е компютърна грамотност.....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Рокси,нови [re: IC Roxana]  
Автор IC Roxana (Roxana)
Публикувано01.07.14 14:32



Което на мене в Ук ше ми струва малко над 30К ПАУНДА.




Чесно - ама не разбирам за какво страдаш...

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Рокси,нови [re: IC Roxana]  
Автор nbb (весела)
Публикувано01.07.14 14:35



осъзнах го по трудния начин. Така е.





Тема Рокси,нови [re: IC Roxana]  
Автор nbb (весела)
Публикувано01.07.14 14:40



страдам, че щях да умра, защото ми завидяха за мястото и ми направиха куп мръсотии, за да го заемат. Но вече съм здрава и по-силна от преди.


А компютърната грамотност в моята работа е да знам Word и Excel. За други неща не ми се иска да уча, вече остарях. Да дадем път на младежта ! Е, наложи се да науча и някои други неща покрай племенницата, но не съжалявам. Може пък да ми се наложи да се презентирам някъде, знае ли човек...



Тема Re: Рокси,нови [re: nbb]  
Автор IC Roxana (Roxana)
Публикувано01.07.14 14:56



С Уърд и Ексел можеш да си праиш домашнире разходи, приходи и архиви - но не повече.

Свето се развива - и ти си отишла в килера. Тфа е полжението.


Иначе усещам как те боли - ама болката си е твоя грешка че си я пуснала и че си повервала в грешни постанофки, които не отговарет на божия закон.

Мръсотии - защото ти текаси го усетила - е твое виждане. не казвам кой праф кой криф. Но си приложила твое си виждане и твои си критерии.

Приложи божиите - това е единствената необходимост.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Рокси,нови [re: IC Roxana]  
Автор nbb (весела)
Публикувано01.07.14 15:03



не ме мисли, вече живея по Неговата воля. Видях, че с моята до никъде не я докарах.





Тема Рокси,нови [re: IC Roxana]  
Автор nbb (весела)
Публикувано01.07.14 15:05



знаеш ли защо ме боли - защото виждам как се разболяват всички кадърни хора около мен, но вече ти написах - приемам, че това е Неговата воля и чакам да видя какво ще се случи.





Тема Re: Рокси,нови [re: nbb]  
Автор IC Roxana (Roxana)
Публикувано01.07.14 15:51



Не трябва да те боли - това значи, че инвестираш в грешната посока. Болката е друг начин Бог да ни покаже, че това не е Неговата воля.


Бог е Любов. Там дето имаш и даваш Любов - това е Бог самия.


Отговорна си единствено за себе си. Всеки е така. Всеки реално произхожда само от Бог. Ако някой те убеждава, че си му длъжна - тегли му секирата. Длъжна си само на Бог.



Болестите както споменах - идват от отделяне от Бога. Който се е отделил от Бога - да си носи последствията. Бог би насърчил да се помага на всеки, който е в нужда - защото Бог обича децата си. Но тоя божи закон не е индулгенция за вършене на грехове и мерзости. затова е казано - имай страх от Бога - за да се спреш там, където напускаш божия закон - и да се върнеш към Бог и Закона Му.


Тоест - грешка се прощава - но престъплението не е одобрено от Бог. Правиш ли разлика между двете. И къде се появява покаянието. Грешил си ненарочно - покай се. Престъпил си закона божия - ше чекаш божията милост...ако доде изопщо ...междувременно ше си носиш престъплението....на гърба....


Нема кфо да чекаш - веднага иди се покай и иди се помири с Бога. Кой друг може да направи това вместо тебе.



Ако се случи да се върна в бълхарията - една от първите ми раути ше е да ида на манастир. Не заради религията - аз немам ноо почит към организираната религия - а защото деЦките ми години минаха покрай Бачкофския и Рилския манастир - и защото там опознах и осъзнах че Бог е важен....


Бог е покой. Бог е Любов. Бог е Покаяние и Милост. Бог е Живот, Истина и Пътя. Бог е онова, което ни прави живи и съзнателни. Бог е причината да съществуваме.



Единстената причина. Няма друга.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Рокси,нови [re: IC Roxana]  
Автор nbb (весела)
Публикувано01.07.14 16:01



а какво се случва с тези, които съзнателно нарушават Божията воля ? Защото като гледам около себе си цъфтят и процъфтяват и не мога да схвана защо е така. Явно нещо ми се губи...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.