Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:32 20.09.24 
Непрофесионални
   >> Нощни птици
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Рокси,нови [re: nbb]  
Автор IC Roxana (Roxana)
Публикувано01.07.14 12:51



Моето мнение е че точно затова се изгуби почтителността, уважението и коректността.

Натикай някого в ъгъла, преследвай го с клевети, интриги и манипулации, направи го параноиден - и притиснатия естествено ше почне да ръмжи и да бъде защИтен.


Което бива нарочено, сякаш притиснатия е виновен за нещо и разклеветено отново и отново с блейм гейм.


И всичко това от позиция на силата.

И когато някой притиснат успее да им върне удара - те почват да ревът на умрело.


Как нема да има конфликт - и кой точно го прави и от от позиция на административната сила.


Срещни я еБата в реалния живот - и ше се удивиш колко е неврачна, тъпа и смотана. Но тук еБата си клеветничи, интригантства и си се вихри - и си избива целата тъпотия и простутия.



Типично за еБите, надеждите и кировците е - че в реалния живот са нищо....


Виждала ли си надежда в реалността? боужей - грозна, дърта проскубана пачавра....

дебела също.....



А виждала ли си киро в реалността? оооооо...там епитетите издъхват....


А кой е виждал еБата? аз не съм - по обясними причини ...


еБата е точно от същия тип - проста, тъпа и ограничена ...нещо селско има в нея....


Как беше разобличена в тъпотия...от маса нарот....което беше изкарано в блейм-гейма беше нарочено, че била преследвана ...мисля, че дарксайд влезна с китник по кокълчето нарочно...човечеца верно си има компенсаторни проблеми....



Е хората в емиграция й посочиха колко е проста и селска - и дарксайд нарече това преследване...ми дай да галим по главата с перце некоя неграмотна селенка....която се е разодила по света невежо и заради нея емигрантите биват третирани зле...остави си некой простутията по чужбината и после хората нарочват всеки следващ българин че е същия...



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Редактирано от IC Roxana на 01.07.14 16:45.



Тема Рокси,нови [re: IC Roxana]  
Автор nbb (весела)
Публикувано01.07.14 12:55



не обобщавай, след като не си я виждала.


Нали знаеш кои " българи " се разходиха първи по света и ни създадоха имидж ?
Хе-хе, писала съм и в клуб Програмисти. Но са ми помогнали хората да си направя справките.
Видях, че си писала в моя клуб. Да не вземем да излезем роднини с теб ?



Тема Рокси,нови [re: IC Roxana]  
Автор nbb (весела)
Публикувано01.07.14 12:57







Тема Re: Рокси,нови [re: nbb]  
Автор IC Roxana (Roxana)
Публикувано01.07.14 13:04



На мене не ми липсва това време.

Аз открих други светове за себе си.


Имам си достатъчно щастие, прекрасни емоции и хора около себе си.

Дир ми служи да си упражнявам езика. И без това мога - и защо не.


По мое мнение капсуловането на байганюфците върви с пълна сила в страната. Гонят (поради невъсместимост) свободомислещите и инакомислещите от страната.

А после се сърдят, че емигрантите са оставили всичко и сега нямало кой да работи и да плаща.


Ми да работят ТЕ! да плащатТЕ! тея същите, които изгониха народеца и го изтормозиха!

Нале искаха страната да е тяхна - и мразеха, тормозиха, клеветиха...същото поведение има и еБата...


Искаше в Купонджии да има само хора, които кореспондират на нейните възгледи - и водеше война с инакомислещите - че чак извика и Киро.

И като получи клуба само за себе си - нема веке кой да й пречи и само випаджиите - които са с нейното мислене - останаха - и сега кфо? съклетяса и полуде....


Същата история и с емигрантите....



еБите в страната вилнеят, клеветят, интригантстват...ето, получиха страната...останаха само байганюфци, еБи и кирофци и надежди....нале за това им беше борбата... да остранят инакомислещите....

Затова казах в Психото - еБата се самозакла....

И страната се самозакла....също....

На еБите и надеждите и кирофците останали насила в страната и изгонили инакомислещите работещите и плащащите - те просто не проумяват какво си причиниха сами на себе си....

По същата причина ебата не е добре приета в чужбина - нормалните хора я разпознават веднага ...и я отпращат възпитано и учтиво да си се връща в кочинката...


Това е авто-капсулация - и не могат да се сърдят на никой - сами си го причиняват....

Самоубиват се...то не остана ноо....в буквалния смисъл на думата тоя тип еБи и Кирофци доведаха страната до колапс и агония.....и те самите агонизират заедно със завзетата си кочинка....

На това му се вика - сиренцето фанало мишката.

Фанаха сиренцето - ма не забелезаха в какъв капан се фкараха сами....никой насила не ги фкара ....това от едната алчност, простутия и слепота.....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Тема Re: Рокси,нови [re: nbb]  
Автор IC Roxana (Roxana)
Публикувано01.07.14 13:10



Е - и?

Дир тогава беше няколко клуба - аз съм била със сигурност по всичките от самото начало. Колкото и да я тъниш - по едно и също време сме били из дир.


Клуб се отваря с вече написани теми - просто отварят нова папка в директорията, и слагат 1-2 вече написани и пуснати теми за начало.



Безсмислено е да спориш.


Това е полжението - стара потребителка съм. Факт. ПО-стара от тебе.


Тази тема е от 2001 - пък аз пиша из дир от 1999.

Сега си заври меренето на пишки в гЗа и мерясай. Нема начин да промениш фактологията - и приеми, че нещата стоят така - нема местенце в дир, което да не съм посещавала.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Рокси,нови [re: IC Roxana]  
Автор nbb (весела)
Публикувано01.07.14 13:16



да знаеш само колко си права... Навсякъде по институциите е така, а вече и в частните фирми. Изгониха де що има кадърно и сега няма кой да работи. А на последното място, на което ходих да питам за работа, ми потърсиха документ за компютърна грамотност.

Питах ги дали той ще работи вместо мен. Голямо шоу е, да знаеш.



Тема Re: Рокси,нови [re: nbb]  
Автор IC Roxana (Roxana)
Публикувано01.07.14 13:21



Айде сега си дигнете партакешите целата групичка - и заминавайте в клуп Благоевград



Можеш да ги поканиш, приютиш и утешиш.


Тук обаче не моете да останете - ебата не е желана, както и кликата й.

Да си я кликат колко искат - но там, дето съм аз - клеветници, итригантки и лъжкини и опростачени селенки с маниери на булдог не са добре приети....





Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Тема Re: Рокси,нови [re: nbb]  
Автор IC Roxana (Roxana)
Публикувано01.07.14 13:27



Абе дукимента е проблем по цел свет.

И аз тека - в УК - си намерих начини да си разработя малък бизнес и да си го движа сама.


Но няколко от по-големите ми клиенти се заядоха и ми искат бритиш квалификации - не за друго, но по закон трябва да покрия стандарти ........




Да - досега съм я вършила тая раута - но закона иска квалификации и тапии...и как'ти Роксана ше бъде ученичка наесен...


За същата раута...и досефа физически и ментално съм я вършила... но веке не можело - и ми искат тапиите - и ся за тапията - отивам...и немам избор...щото ако не те - то друк ше повдигне фапроса пак...

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Тема Рокси,нови [re: IC Roxana]  
Автор nbb (весела)
Публикувано01.07.14 13:30



разрешаваш ли ?

Че много отдавна не съм писала там, а гледам, че вчера си го навестила.



Тема Рокси,нови [re: IC Roxana]  
Автор nbb (весела)
Публикувано01.07.14 13:34



знаеш ли колко ми е смешно - идва човек с документ, а не знае от къде да си пусне компютъра. Говоря ти за едно време де, но и сега има всякакви смешки.

Що народ се наложи да назнача по партийна линия и съм им писала документите, за да не ми се смеят след това на мен за правописните им грешки. Нищо де, вече се вижда резултата от тази далновидна политика на партиите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.