Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:38 24.06.24 
Непрофесионални
   >> Нощни птици
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Днес във вестниканови [re: Втасахме_я]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано15.02.11 20:56



„Студенти конструирали робот, който изстисква пастата за зъби!“

Край на разправиите!





Тема Re: Имам нужда от преводнови [re: pravil_nick]  
Автор Втасахме_я (Е, и ?!)
Публикувано15.02.11 20:57



Любов е, когато мама прави кафе на татко и сръбва от чашката му, преди да му я даде, за да е сигурна, че е хубаво и няма да го опари.Дани – 7 години

Любов е, когато казваш на едно момче, че харесваш ризата му, с която го виждаш всеки ден.Ноил - 7 години

Любов е, когато една стара жена и един стар мъж са още приятели, макар че се познават много добре.Томи -6 години

Любов е, когато мама дава на татко най-хубавото парче от пилето. Илейн – 5 години

Любов е, когато кученцето ти те близва по лицето дори и тогава, когато си го оставил цял ден само. Мери-Ан – 4 години

Зная, че по-голямата ми сестра ме обича, защото ми дава всичките си стари дрехи, а после трябва да излезе и да си купи нови. Лорен – 4 години

Когато обичаш някого, клепачите ти подскачат нагоре и надолу и очите ти излъчват звездички.Карен – 7 години

Любов е, когато мама вижда татко, седнал на тоалетната, и не мисли, че това е срамно.Марк – 6 години

Наистина не трябва да казваш на някого „Обичам те", ако не мислиш така. Но ако го мислиш, то трябва да му го казваш много пъти, защото хората забравят.Джесика – 8 години

Тва избор ли е ?





Тема Re: Днес във вестниканови [re: XlNG]  
Автор Втасахме_я (Е, и ?!)
Публикувано15.02.11 20:59



Тате, татее, те и банкомат са конструирали студентите, ма ти си дефектна партида!



Редактирано от Втасахме_я на 15.02.11 21:40.



Тема Re: в страната на листопаданови [re: XlNG]  
Автор Raf OFecin ()
Публикувано15.02.11 21:00



Забиваш в крайности, щото не ти се говори по същество или по навик?

Не знам хора дето ич да не ги бива. Просто за едни ги бива много, за други не чак толкова.
Е, на мен простата мисъл ми е, че ако срещнеш човек, за когото си повече биващ, отколкото не, а ти от своя страна оценяваш по подобен начин човека срещу теб, що ви е да се променяте един друг? За няколко малки тресчици ли ще стягаш куфар...

Не знам вече.
Хубаво е хората да са различни, някои различия са доста стимулиращи, но честно казано, ако хората не се приемат такива, каквито са в същината си... На мен не би ми било приятно и не мисля, че бих ощастливила и другия с подобно отношение.

А като лъсне истината, разбираш къде е мотивът за рецидив. Нищо повече.
Понякога е полезно.



Тема Re: Днес във вестниканови [re: Втасахме_я]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано15.02.11 21:04



Я пак, но като за мъж-инженер!





Тема Re: Имам нужда от преводнови [re: Втасахме_я]  
Автор Raf OFecin ()
Публикувано15.02.11 21:15



Много са хубави тези детски мисли за любовта. Наистина са толкова простички и истински.
Обаче аз съм голяма и озадачена.
Можеш да имаш всички тези малки-големи неща и те наистина топлят и са така мили.
И в същото време можеш да се почувстваш толкова предаден в един единствен ден, че да загубиш вяра и да обезцениш напълно малко-големите жестове... а оттам насетне да вложиш цялата си енергия, за да ги забравиш.

Не знам какво е любов.
Честна дума.
Не знам дали някой някога ще съумее да я дефинира.
Не съм сигурна и, че е нужно.



Гледала си ли този ?



Тема Re: Имам нужда от преводнови [re: Raf OFecin]  
Автор Втасахме_я (Е, и ?!)
Публикувано15.02.11 21:22



Не ми отваря замунда, мо, без логин. Кой филм е туй?



Тема Re: Днес във вестниканови [re: XlNG]  
Автор Втасахме_я (Е, и ?!)
Публикувано15.02.11 21:23



Пак ле?!

Кьораф леф не си остаил цяла седмица! Пак да повтора ли?!



Тема Re: в страната на листопаданови [re: Raf OFecin]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано15.02.11 21:26



Права си, не ми се говори повече.
Има огромна разлика между Казичене и Frankfurt. И тя не винаги е в полза на големия град. Там е цялата работа.



Тема Re: Днес във вестниканови [re: Втасахме_я]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано15.02.11 21:34



Виж под ютията!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.