Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:58 24.06.24 
Непрофесионални
   >> Нощни птици
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: в страната на листопаданови [re: Втасахме_я]  
Автор Kkaнeлa ()
Публикувано14.02.11 19:24



И аз не знам къде се мушят.





Тема Re: в страната на листопаданови [re: Втасахме_я]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано14.02.11 19:28



Джинса ни е такъв, татиното, ентомологичен.

Ти що си такваз вода ненапита? От лелките ли та фана страх?





Тема Re: в страната на листопаданови [re: Kkaнeлa]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано14.02.11 19:58



Аман от летви. Не спирам никого да печели милиони, нобелови награди, оскари или гремита. Тогава минаваш за ексцентричен, кога си бъркаш кафето с пръст или гасиш фасовете в китайската ваза.



Тема Re: в страната на листопаданови [re: XlNG]  
Автор Kkaнeлa ()
Публикувано14.02.11 20:17



Ее, дай боже и това:-)
Казах само, че човек понякога иска да бъде прегърнат и укротен:-) Само това:-)



Тема Re: в страната на листопаданови [re: XlNG]  
Автор Втасахме_я (Е, и ?!)
Публикувано14.02.11 20:41



Тате, татее, за къде беше тръгна израно с пардесю, таке и роза между протезата? Забрайл си си една хартишка на масата, на коят измежду сметките има наращено с молив в рима. Ко ли ше докараш сабале дома...





Тема Re: в страната на листопаданови [re: XlNG]  
Автор Raf OFecin ()
Публикувано14.02.11 22:26



Е, значи не е за куфарът думата, а за рецидивите.

Кой да ти каже като всеки с неговите си рецидиви.
На мен рецидивите са ми на едро, ако ме разбираш, не така в детайл, но като питаш, ще ти кажа.
Хвана ли се в рецидив, не питам другите, ами се залоствам насаме и се питам и разпитвам, докато не сдам багажа и не излезе истината наяве.
Защото дори и да не е гот да си признаеш, има причина точно дадено нещо да дава рецидив... И причината не е (само) външна.





Тема Давай да викаменови [re: Втасахме_я]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано15.02.11 00:58



СаНеПе-станцията, 'щото не се трае вече





Тема Re: в страната на листопаданови [re: Raf OFecin]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано15.02.11 10:42



Знам бе злато мое, знам, че за нищо не ме бива, ама пуста суета човешка!

P.С. Като сдам багажа и истината лъсне, какво препоръчваш? Бяла риза, въже и сапун?



Тема Re: в страната на листопаданови [re: XlNG]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано15.02.11 15:54



Ако мълчиш – се трупа, ако речеш нещо – си мрънкало.

Ми ти си си отговорил. Умереност във всичко се иска.
Ако прекалиш, ще вкараш чуство за малоценност в отсрещния, стига да е по-податлив. Ако обаче този някой, има добра собствена самооценка и се харесва достатъчно, той ще го приеме, като целенасочено принизяване.



Тема Re: Имам нужда от преводнови [re: pravil_nick]  
Автор Втасахме_я (Е, и ?!)
Публикувано15.02.11 20:44



Група от професионалисти задали този въпрос на деца от 4 до 8 години:"Какво според теб значи ЛЮБОВ?" Отговорите, които получили, били по-смислени и по-дълбоки, отколкото някой е можел да очаква.

Когато баба получи артрит, тя не можеше повече да се навежда и да си лакира ноктите на краката. Оттогава дядо прави това вместо нея винаги, дори след като и той получи артрит на ръцете. Това е любов. Ребека – 8 години
Когато някой те обича, той произнася името ти различно. Ти просто знаеш, че името ти е чисто, произнесено от него. Били – 4 години
Любов е, когато едно момиче си слага парфюм и едно момче си слага афтършейв и те излизат заедно и се миришат. Карл – 5 години
Любов е, когато ти отиваш да си купиш нещо за ядене и даваш на някого повече от твоя чипс, без да искаш той да ти дава изобщо от своя. Криси – 6 години






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.