Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:31 24.06.24 
Непрофесионални
   >> Нощни птици
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Имам нужда от преводнови [re: XlNG]  
Автор Cлънчeвo cиньo (пътуващ)
Публикувано13.02.11 19:29



стягай го и се приселвай тука !

Голяма цветова хармония цари и не е интересно, трябва ни един черен като теб да го целим с пейнтболни топки





Тема Re: да ви споделя днешното синови [re: Kkaнeлa]  
Автор Cлънчeвo cиньo (пътуващ)
Публикувано13.02.11 19:30



щом не си се пребила още, начи си добре !



Тема Re: Имам нужда от преводнови [re: XlNG]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано13.02.11 20:01



Не .. не е време за куфара. Стига с таз постоянна форма и мислене за напускане ! Казва ти се просто да чуеш .. и останалото.





Тема в страната на листопаданови [re: pravil_nick]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано14.02.11 12:58



А за какво е тогава – точилка? Случаят вече не е актуален, но се повтаря и ме гложди. Толкова ли е лошо, ако се опиташ да промениш нещо в другия? При това без натиск, със съвет и съответната помощ. Един си гризе ноктите, друг не си брои чашките, трети не пропуска толкшоутата с Емануела и Азис, четвърти не смее да си поръча едно кафе на английски. Ако мълчиш – се трупа, ако речеш нещо – си мрънкало. Живея в страна, където тибетските диети и кристалотерапията предизвикват снизходителни усмивки дори при сенилните, а у нас всяко ново TV-ренде е хит на деня.

Редактирано от XlNG на 14.02.11 14:36.



Тема Re: в страната на листопаданови [re: XlNG]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано14.02.11 16:48



Не разбрах за листопада, сенилните и рендетата ..
За непоискано добро чувал ли си ?! Промяната има една единствена посока .. отвътре навън, не отвън навътре. Малцина (и много вътре в душата) са тия, дето успяват да я насочат правилно.







Тема Re: в страната на листопаданови [re: XlNG]  
Автор Kkaнeлa ()
Публикувано14.02.11 17:02



Не питаш мен, ама ще си кажа:-) Не е много приятно. Аз лично имам доста високи изисквания към себе си. Чак такива, че не мога да ги удовлетворя:-) Мисля си винаги, че трябва да съм по и по и по:-) не, че някой го иска, ама така съм си решила:-) Мани, че не съм доволна от себе си, ами ако дойде и друг да ми намери махна, направо ме довършва:-) Някъде покрай това май вдигнах летвата и към хората около себе си. Става още по-неприятно. Получава се точно онова вменяване на вина, от което най-тежи и е най-заробващо.



Тема Re: в страната на листопаданови [re: pravil_nick]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано14.02.11 18:59



Чувал сам. Не аз поставям условията. Сами се мотивират, сами си поставят летвата, сами си белят носа и сами дращят назад към рендетата и листопада, щот им е уютно. Не веднъж и дваж. Станах нещо средно между треньор и майка Тереза. Обаче всичко се пише на мой гъз, та затова си държа вече куфара до вратата. И Хасан и той хора. Толкоз по въпроса!



Тема Re: в страната на листопаданови [re: XlNG]  
Автор Втасахме_я (Е, и ?!)
Публикувано14.02.11 19:04



Тате, татееей, ти па от де прифана таз гад у подписа си?!





Тема Re: в страната на листопаданови [re: Втасахме_я]  
Автор Kkaнeлa ()
Публикувано14.02.11 19:16



Тая калинка-малинка по-поврътлива иде от хлебарата, а?:-)



Тема Re: в страната на листопаданови [re: Kkaнeлa]  
Автор Втасахме_я (Е, и ?!)
Публикувано14.02.11 19:20



Къде са врат, че сички са опаразитяват?

Ся гледай и ти да са курдисаш с бълхи!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.