Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:52 24.06.24 
Непрофесионални
   >> Нощни птици
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Опс...нови [re: mirror_]  
Автор Втасахме_я (Е, и ?!)
Публикувано15.02.11 22:03



Дрът шмекер! Кат порастна няма да приличам на него!





Тема Re: Днес във вестниканови [re: Втасахме_я]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано15.02.11 22:18



Слушай ся. Като та остави циганката на прага, много мислихме ко да та праим. Сестра ти обаче кат ревна. Та ако не беше тя…



Тема Re: Днес във вестниканови [re: XlNG]  
Автор Втасахме_я (Е, и ?!)
Публикувано15.02.11 22:24



Иииии!





Тема Re: Опс...нови [re: Втасахме_я]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано15.02.11 23:05



А да видя мож ли позна

?



Тема Re: Опс...нови [re: XlNG]  
Автор Втасахме_я (Е, и ?!)
Публикувано15.02.11 23:51



Видях та в кадър за секунди! Лъснаха ти потните ръчички зад кулисите, докат броиш приходите от билети.

А мен ма напрай незаконна, за да не мога та наследя.



Тема Re: Имам нужда от преводнови [re: Втасахме_я]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано16.02.11 00:54



Чудни са

.. затва ги раждаме.
Не искам да ти изкривявам усета, но .. това са деца, а ние .. не сме. Първичното, колкото може да е очарователно, толкова може да те забие в земята. Затова ги учим, възпитаваме, пазим и водим .. Аде недей обяснява на твоя наследник разкошен, че ако литне, ще се пребие .. Смееш ли ?! А нас кой пази, възпитава, учи и води ?! Един друг го правим. И то вече е избор.





Тема Re: Имам нужда от преводнови [re: pravil_nick]  
Автор Втасахме_я (Е, и ?!)
Публикувано16.02.11 09:12



Не, мо, исках да кажа, че понякога забравяме и правим нещата далеч по-сложни и измислени, от колкото са първичните. А първичните никога не лъжат. Иначе мога да наджаскам теория на избора, кат за докторантура, но ако го няма инстинктивното отдоле - куха е. А тези свежарки ме усмихнаха много.





Тема Re: Имам нужда от преводнови [re: Втасахме_я]  
Автор Raf OFecin ()
Публикувано16.02.11 12:19



О, да, спрямо това съм напълно единодушна.
"Онова" нещо в нас, напълно противоположното на всякакви рационални и трезви оценки, което не може да извади разумни доводи, но знае с кристална яснота всичко и което така щателно потискаме по пътя на узряването, колко пъти в живота се връщаме назад към онзи миг на интуитивно прозрение, за да се уверим, че с удивителната си мания да подлагаме на анализ всичко, забъркваме само по-големи каши.





Тема Re: Опс...нови [re: Втасахме_я]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано16.02.11 19:30



Не стига прислугата, интернатите, мазератитата и треньорите по езда, ми на баща си стинките тръгна да броиш! Да не ми са явяваш до края на сезона в Давос! И да не закачаш скипера на средната яхта, че вместо в Musha Cay ща пратя бостанджийче в Шкорпиловци!





Тема Re: Имам нужда от преводнови [re: pravil_nick]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано16.02.11 19:35



А нас кой пази, възпитава, учи и води ?!

Боже сънувам ли? Особено за пазенето?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.