Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:56 28.05.24 
Непрофесионални
   >> Нощни птици
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Къде сте, милички мои?нови  
Автор Capa _ ()
Публикувано26.05.10 09:53



Ехооо, има ли някой тук? Защо ми бие на кухо клубът?


Идвайте да разказвате какво ново при вас? Нови любови? Нови приключения? Нови пътувания в предстоящия летен сезон?



Тема Re: Къде сте, милички мои?нови [re: Capa _]  
Автор reader (furniture)
Публикувано28.05.10 22:13



Не на кухо, а на празно.

Между моята Любов и мене се изправят
триста нощи, сякаш триста зида...


Тема 1 брой миличъкмойнови [re: Capa _]  
Автор Cruiser ( don ramone)
Публикувано09.06.10 00:45



Минавам оттук чат-пат.
Нови любофти - нъц. Караме на старата. Лепне удобно като 4 годишна кубинка.
Нови приключения - бях на професионален боксов мач (бихме гооо !); в Palm House в Kew Gardens - там на по 500 квадрата са пресъздадени барабар с всичкото дървохраст по една оригинална филийка от джунглите на Амазония, Австралия и Африка; на концерт на Rage Against the Machine (слаб); на постановката на "Римска баня" по Стратиев, но с британски профи актьори (връхта !); на 6-тата световна среща на българските медии във Виена - беге колегите бяха в тотална хипноза от ББ, сякаш ги гледаше от портрета в залата ... тъжно и т.н.
Нови пътувания - Филибето, Родопите, морето и някой летен фест из Европа.

Ай да ви чуем отчета - по-нескромно, моля





Тема Re: 1 брой миличъкмойнови [re: Cruiser]  
Автор Capa _ ()
Публикувано09.06.10 15:24



Ехоо, след твоя отчет вече нищо не е същото.


Моите живинки, планчета и разчетчета направо с макро функция трябва да ги търся след постинга ти.
Евала!
Хайде да ходим в Хималаите.



Тема Re: 1 брой миличъкмойнови [re: Capa _]  
Автор reader (furniture)
Публикувано09.06.10 17:56



Айде!
Аз тук като една същинска муха на мед да се закачча. Много ми се ходи пак на север, ама уви, едва до Пловдив стигнах, дето е по-скоро на юг. Жега.
То жегата е нормална де, даже кефи, обаче липсата на преходни сезони продължава да ме удивлява.
Хубав град и ако не бяха професионалните задължения, щях максимално да се измързелявя, но нищо, друг път. Море тази година май няма да има, няма отпуска - замислям се дали си струва неплатена - като знам колко обичам морето - май си струва.

Между моята Любов и мене се изправят
триста нощи, сякаш триста зида...


Тема Re: 1 брой миличъкмойнови [re: Capa _]  
Автор Cruiser ( don ramone)
Публикувано09.06.10 18:31



Моите живинки, планчета ...
Сарич, не бегай по терлици от собствената си тема, ами зачесвай тук всичките си разчети със задна дата - месец май


***
Аз бях на още доста мероприятия, но "Римската баня" най ми напълни душата. Сцената беше разхвърляна почти насред публиката, актьорите бродеха между редовете, крещяха зад ушите ти, сядаха по скутовете на зрителите... Никога не съм си представял че соцабсурдът на Стратиев може така качествено да се чифтоса с брит-ексцентризма. След постановката се запознах с "районния партсек" от пиесата - британец, станал известен покрай сериала The Office (даваха го и у нас в края на 90-те). Напоително псуехме токущо спечелилите изборите консерватори, а чашите сами се пълнеха с бира, честен кръст !

Ъъъ тва Хималаите леко височко ми се види ... пък и слаб сезон давала манатарката там, чувам



Тема Re: 1 брой миличъкмойнови [re: reader]  
Автор Capa _ ()
Публикувано09.06.10 23:17



Теб си те представям във вигвама на индианци, пушеща лулата на мира и заслушана в гласовете на живата и неживата природа.
Казваш се Тихата Кошутка.


С една дума, дай да вървим в Северна Америка.



Тема Re: 1 брой миличъкмойнови [re: Cruiser]  
Автор Capa _ ()
Публикувано09.06.10 23:20



Ми как да започна като ти нямаш свършване и продължаваш да минимизираш моите планове с тази постановка.


Иначе получих и дадох мнооого любов.
Между другото, вчера бях за гъби в планината и намерихме само пърхутки.
Хайде да ни водиш някъде с Ридърчето.



Тема Re: 1 брой миличъкмойнови [re: Capa _]  
Автор Cruiser ( don ramone)
Публикувано10.06.10 01:06



Хайде да ни водиш някъде с Ридърчето
Ааа, страх ме е с женки в планината





Тема Re: 1 брой миличъкмойнови [re: Cruiser]  
Автор Capa _ ()
Публикувано10.06.10 08:27



Ние да не сме мечки, о, Доне, о, Рамоне?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.