Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:57 26.06.24 
Непрофесионални
   >> Нощни птици
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: ай като на любител на пчеличкитенови [re: janitor_of_lunacy]  
Автор Cruiser ( don ramone)
Публикувано31.01.11 03:57



не бих казал Сид Барет - Донован Лийч е strictly шотландски фолкзарзават, един от малкото при които не откривам добре развита коренова система

В това парче има тънка подхилка именно към тези lsd trips. От китарите на 2011 капе ... и аз вече не знам какво там капе и дали изобщо капе. Рокът вече не е днешната ърбън музика, да я ... Поне, както би отбелязал БГ Пънка - стои гордо в кюшето като чернобял Юность, честно изпълнил дълга си пред Родината ))

Редактирано от Cruiser на 31.01.11 04:10.



Тема Re: Лицеви опори?!нови [re: janitor_of_lunacy]  
Автор Cruiser ( don ramone)
Публикувано31.01.11 03:59



Апвай Николайчо, апвай. То от разкази досега никой не е прокопсал





Тема Re: мданови [re: janitor_of_lunacy]  
Автор Capa _ ()
Публикувано31.01.11 21:23



Да разбирам ли, че край теб птички и пчелички в изобилие пърхат и жужат?



ой

Тема Re: Лицеви опори?!нови [re: Cruiser]  
Автор janitor_of_lunacy (k.)
Публикувано01.02.11 02:34



Ами апвам аз, твърде много даже, а никакво движение, особено откакто се движа с автомобил

. А и се оправдавам със студа, че не мога да правя упражнения, през лятото поне ходех до парка да тичам, колко имаше ефект това, е друг въпрос. А от разкази може и да не се прокопсва, но пък поне е доста интересно, пък ако получиш и признание си е направо чешещо егото. Аз по една такава линия бях из Франция, но то разкази, разкази, накрая пак се стигаше все до апването и пийването.

The dream of the state is to be one
The dream of the individual is to be two


Тема Re: ай като на любител на пчеличкитенови [re: Cruiser]  
Автор janitor_of_lunacy (k.)
Публикувано01.02.11 03:59



Ох, и темата за рок музиката и нейното място в съвременното ърбън общество бих я обсъждал по-въудушевено на маса

. Но то до това заключение, което си изказал, не бяхме ли стигнали доста отдавна? Рокът не е това, което е бил, и сега живеем в едно не особено рокаджийско време, и т.н. и т.н. Но пък все още излизат много интересни албуми. Ти, примерно слушал ли си Woven Hand? Извинявам се, ако се повтарям нещо...

The dream of the state is to be one
The dream of the individual is to be two


Тема Re: Лицеви опори?!нови [re: janitor_of_lunacy]  
Автор Cruiser ( don ramone)
Публикувано01.02.11 04:15



Нъцки, теменуга си ти равнополска, копнееш за фейсбук емоции, знааам

Мен пък ме мързи да разказвам освен ако няма гавър някакъв за отбелязване. Цялата художественост на пейзажа съм я оставил на новата порода блогъри - да я щракат и да тичат спешно да я шерват. Нещо съм се форматирал през последните години по Чарли Буковски (а хич не го кльопах навремето) Франция, та Франция - гран камънак, културен мърчъндайзинг и арабски дюнери. Кво толкова да очаквам от държава, подарила на света надупения канкан Моята франция бяха бистрата пльоснати на половината ширина на тротоара и вкуса на цигарите "Жетан" (те това е цунката на циганката, батее)



Тема Re: мданови [re: Capa _]  
Автор janitor_of_lunacy (k.)
Публикувано01.02.11 04:21



Абе те че пърхат и жужат наоколо, така е, ама проблемът е, че яйцата и медът други клюнове и търтеи ги похапват, аз си оставам само със свинските пържоли

.

А теб, като една любознателна дама, какво те влече?

The dream of the state is to be one
The dream of the individual is to be two


Тема Re: ай като на любител на пчеличкитенови [re: janitor_of_lunacy]  
Автор Cruiser ( don ramone)
Публикувано01.02.11 04:40



Ми питаше какво прикапва от китарите напоследък, щото. Излизат и интересни албуми, спор няма. Проблемът е че са предимно интересни
Woven Hand им позаслушах с 30 секундните мостри по олмюзик, бе готини са, но не ми надскачат категорията интелектуалци, изследващи вътрешните си състояния, с които се наспами рока последните години. BTW, мисля че това е един от признаците на декаденса на тази музика на Запад. Когато загуби хегемонията си над чартовете, младите и улицата, започна все повече да се затваря във вътрешните си пост-прог състояния

Не казвам че е лошо за ухото, все пак.



Тема Re: Лицеви опори?!нови [re: Cruiser]  
Автор janitor_of_lunacy (k.)
Публикувано01.02.11 04:49



Не теменуга, ами направо ален мак... Така както ги описа тези блогъри, аз май попадам сред тях, въпреки че никога не съм се опитвал да се изживявам като блогър, не ме бива в анализите и в импресиите

. Аз го кльопам Буковски от време оно, но отдавна не съм го чел, то всъщност напоследък май почти никакви книги не чета, поне привърших през последния месец с ''Дванадесетте стола'' и ''Златният телец'' и няма да си умра, непрочел за приключенията на Остап Бендер. Хвана ме в културна крачка, не знам какво е това чудо - надупения канкан. Цигарите ''Жетан'' - беше ми попаднала една кутия, като подарък, през ученическите ми години, мисля, че изпуших само една, щях да припадна, останалите от кутията ги използвах за социални контакти, не особено успешно...

The dream of the state is to be one
The dream of the individual is to be two


Тема Re: ай като на любител на пчеличкитенови [re: Cruiser]  
Автор janitor_of_lunacy (k.)
Публикувано01.02.11 05:11



Излизат и интересни албуми, спор няма. Проблемът е че са предимно интересни


Когато загуби хегемонията си над чартовете, младите и улицата

Не казвам че е лошо за ухото, все пак

Е, нали това последното, за ухото, е най-важното все пак? Всъщност, да си призная не разбирам особено какво значи да капе мед от всяка китара, на мен доста от съвременните албуми са ми достатъчно медени, явно на фейсбук блогърите са ни доста ниски критериите



The dream of the state is to be one
The dream of the individual is to be two



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.