Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:10 29.05.24 
Непрофесионални
   >> Нощни птици
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Ако имахте право на променинови  
Автор Amore (astro)
Публикувано19.04.04 00:36



Ако можеше сега, когато прочетеш тези редове да получиш правото да промениш нещо в живота си, би ли го сторил? Какво би променил, защо точно него?
Харесваш ли живота си? Смяташ ли, че някой друг в този момент е по-щастлив от теб?
А какво всъщност би те дарило с удовлетворение, че живееш добре?
Извинявай, че ти говоря на ТИ, но те чувствам близък. Добро утроПък и в крайна сметка, ти си просто цветния голям екран на монитора ми, нали зависиш от мен, защо да си щастлив. Нямаш свобода да избираш кой да те притежава, как да те експлоатира...Какво е свобода ли? ...ами....да избираш сам кога ще се изключиш от мрежата. И като не ти харесва какво пиша, да се рестартираш.
Да оставям те на мира, ти си зад кадър, но без теб и мен нямаше да ме има.



Тема Re: Ако имахте право на променинови [re: Amore]  
АвторFei (Нерегистриран)
Публикувано19.04.04 04:06



Щастлива съм в момента с 4овека ,когото оби4ам...
Може и да има по-щастливи хора от мен,от все сърце пожелавам на всекиму щастието така,както сам го разбира...с приятелите ли,с децата си,с родината си,с оби4ания 4овек до себе си,с колата си,с новата си рокля...важното е да се 4устваш окрилен и да се усмихваш...
Ако можех да върна времето назад,с право да поправя една единствена грешка,щях да задържа малкия ембрион,които растеше в мен преди 7 години.
И може би тогава щастието ми щеше да е пълно...



Тема Re: Ако имахте право на променинови [re: Amore]  
Автор puf (ek)
Публикувано19.04.04 08:53



Добро утро:)

нищо..колкото и суховато и банално да звучи....всичко ,което ми се случва си е мое..и е трябвало да се случи на мен...лошо или не...не си го давам...
щастието...да щастлива съм..сега в този момент немога да бъда по-щастлива
как да сравня две щастия...ти по-щастлива ли си от мен

The winner takes it all.


Тема Re: Ако имахте право на промени [re: Amore]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано19.04.04 10:03



бих променила малко от миналото..и приятелката ми нямаше да ме зареже...бих променила и някои чувства..и действие от преди седмици да речем..
не си харесвам в момента живота...но нали време трябвало..със сигурност има по-щастливи от мен сега..но и по-нещастни също...


Няма да допусна да съм жалко отражение на лошия ти вкус...

Тема Re: Ако имахте право на променинови [re: Amore]  
Автор т.Ы (Нерегистриран)
Публикувано19.04.04 11:13



Нямаше да катастрофирам



Тема Re: Ако имахте право на променинови [re: Amore]  
АвторSlav (Нерегистриран)
Публикувано20.04.04 00:31



Ooo, Amore... какив въпроси задаваш... и колко е странно, че всеки(?) си има някаква стаена болка, копнеж по нещо неосъществено или загубено...и колко голяма му се струва, че е мъката му... а пък човек е нещо толкова малко в този огромен свят... но дори и атомите си имат проблеми когато електроните ги напуснат, и си мечтаят за времената когато ....



Slav



Тема Re: Ако имахте право на променинови [re: Fei]  
Автор Amore (astro)
Публикувано20.04.04 16:02



Успяваш да бъдеш щастлива днес, това е прекрасно.
А миналото ...то е вече минало



Тема Re: Ако имахте право на променинови [re: puf]  
Автор Amore (astro)
Публикувано20.04.04 16:06



Този клуб трябва да се прекръсти на : Щастливите Нощни птици

Не може да се изтегли на кантар, кой е по-щастлив, но пък е в рамките на разумното да се предположи, кой какво влага в тази думичка



Тема Re: Ако имахте право на променинови [re: mireto:)]  
Автор Amore (astro)
Публикувано20.04.04 16:31



със сигурност има по-щастливи от мен сега..но и по-нещастни също...

Ето тези думи, те правят много силна



Тема Re: Ако имахте право на променинови [re: т.Ы]  
Автор Amore (astro)
Публикувано20.04.04 16:34



И нямаше да разбереш калко е сладък живота




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.