Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:26 02.07.24 
Непрофесионални
   >> Нощни птици
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Жестоконови  
Автор reader (dead)
Публикувано19.03.03 02:48



Не мога да спя...Означава ли това, че трябва да тормозя всички посетители на този форум с присъствието си? Нощем, когато би трябвало да си другаде, не в този мизерен свят, аз стоя пред една машина и мисля...

Мисля за жестокостта... Не онази, физическата, която те травмира и бележи с непонятната си простота и елементаризъм. А онази, душевната жестокост, която само много близките ти хора са способни да ти причинят... Не разбирах това доскоро, до днес, до тази нощ, но сега вече знам...

Поредната депресарска тема, ще кажат някои, които ме "познават"... Не мисля така. Защото умишлената болка е не просто неразбираема, тя е отвратителна. Тя се нанася със съзнанието да нараниш. Или без съзнанието, но това просто няма значение. А колко боли...Колко ли от вас са усетили?

"Love and peace flash through my mind, pain and hate is all I find."


Тема Re: Жестоконови [re: reader]  
АвторPhoenix (Нерегистриран)
Публикувано19.03.03 03:00



Аз зная какво е да те боли, повярвай.
Усетих болката по всичките й направления и оцелях.
Мога само да помогна, ако някой се нуждае от това; готова съм.



Тема дори умишлената болканови [re: reader]  
АвторDew-drop (Нерегистриран)
Публикувано19.03.03 11:52



не е умишлена...

сетих се откъс от филм: убиецът казва на полицая: "Г-н ...(Едикойси), аз всъщност не съм лош човек"...

никой не иска да е лош човек, дори тези, които си мислят, че искат...
само дето те ще страдат повече, когато го осъзнаят...





Тема Re: Жестоконови [re: reader]  
Автор indra (macondo)
Публикувано19.03.03 12:56



...някога, много отдавна в един друг живот едно мое далечно, отдавна забравено, но единствено аз...

esto no es tan simple como parece


Тема Re: Жестоконови [re: reader]  
Автор Лeдoвe (NewGeneration)
Публикувано19.03.03 13:36



Що не вземеш да си легнеш?



Тема Re: Жестоконови [re: reader]  
Автор pravist (seriozna)
Публикувано19.03.03 14:04



тъкмо си мислех, че съм на път да пусна и аз една аха-аха депресарска тема. но у мен има и вроден оптимизъм, викат му воля, позитивно мислене и дълбаене в собствената душа.
болката...колко бих могла да говоря за нея. говорила съм. аз съм си чист мазохист, не в буквалния смисъл на думата де. всеки път се заричам да не повтарям същата грешка. някъде из клубовете някой питаше дали пък не трябва човек да загърби всичките си спомени, за да може да повярва отново в хората. може би.
много обичано клубарче обаче веднъж ме попита какво печеля от това, че позволила веднъж да ме наранят, сега не позволявам, но и си стоя сама, нещастна или неудовлетворена...прав е - трябва да се рискува...
болката - тази, която изпитваш, когато доскоро любимият човек ти каже, че нямаш собствени мисли... а той е обичал точно ума ти...
болката - когато един от малкото ти Приятели те обвини в неискреност, а ти тъкмо си му пожелал всичко най-...
болката - когато те гледат в очите и ти виждаш в техните точно желание да те наранят...
болката, която аз искам да причиня на един човек, защото май не ми остави друга възможност да се убедя, че е способен да почувства нещо...
хората са зли; причиняват болката умишлено, за да покажат колко са велики. или защото не им пука; или от скука - за разнообразие.
болкатаааааааааа
какво пък - и в нейното съществуване има смисъл.

if you wanna kiss the sky
better learn how to kneel
on your knees boy


Тема Re: Жестоконови [re: reader]  
АвторAmore (Нерегистриран)
Публикувано19.03.03 21:35



I az sam tuk:))



Тема Re: дори умишлената болканови [re: Dew-drop]  
Автор reader (dead)
Публикувано22.03.03 04:26



Ако.
...го осъзнаят.

"Love and peace flash through my mind, pain and hate is all I find."


Тема Това...нови [re: Лeдoвe]  
Автор reader (dead)
Публикувано22.03.03 04:30



...какво е? Конструктивно предложение, опит за цинизъм или израз на досада?

Защо не се събудиш?

"Love and peace flash through my mind, pain and hate is all I find."


Тема Може бинови [re: pravist]  
Автор reader (dead)
Публикувано22.03.03 04:33



сме от една порода..
И все пак не съвсем...
Защото аз мисля, че в нейното съществуване няма особен смисъл...Въпреки "Петата планина".

"Love and peace flash through my mind, pain and hate is all I find."



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.