Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:05 09.06.24 
Непрофесионални
   >> Нощни птици
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: искам, искам...нови [re: thy_inamorata]  
Автор Grande_Amore (бебе-астро-стре)
Публикувано20.03.03 03:34



Човек не е машина. Човек има нужда от почивка. Не може само да даваш, трябва да има момент на възстановяване за да няма липса. Не мислиш ли , че в живота всичко се редува. Когато си щастлив винаги после си поплакваш. Това е един вид душевен баланс. Не е нормално винаги да се усмихваме. Трябва да се редуват състоянията. Стресът край нас и ужасен, но ако погледеш и от друг ъгъл живота си тече. Утре ще е един прекрасен ден. Ако нещо или някой ти е отнел радостта, то не може да ти вземе слънцето в сърцето.



Тема Re: Среднощна радиоанкета:нови [re: Яcминa]  
Автор Grande_Amore (бебе-астро-стре)
Публикувано20.03.03 03:36



Да



Тема Re: Новини в 3.00нови [re: thy_inamorata]  
Автор Grande_Amore (бебе-астро-стре)
Публикувано20.03.03 03:39



Спокойно няма страшно. Аз ве4е ги спрях новините. А ти как мислиш мирът как се запазва със жива вода? Ако да,каде да я намерим?



Тема Re: Среднощна радиоанкета:нови [re: Grande_Amore]  
Автор Яcминa (птица)
Публикувано20.03.03 03:40



защо?




Тема Re: Среднощна радиоанкета:нови [re: Яcминa]  
Автор Яcминa (птица)
Публикувано20.03.03 03:43



Я и аз да дам светъл пример в отговорите по анкетата. Значи:
Аз си се харесвам, нещо повече - си се обичам, нещо още повече - си се ревнувам даже от себе си. Толкова съм умна, красива и добра и нежна и ....красива, умна и добра и нежна....и...да не повтарям повече, надявам се, че го запомнихте...



Тема Re: Среднощна радиоанкета:нови [re: Яcминa]  
Автор Grande_Amore (бебе-астро-стре)
Публикувано20.03.03 03:43



Ало, репортерката какви са тия питанки:))))))) А ти обичаш ли?



Тема Re: Среднощна радиоанкета:нови [re: Grande_Amore]  
Автор Яcминa (птица)
Публикувано20.03.03 03:46



Обиииичааааааааммммммм



Тема Re: искам, искам...нови [re: Grande_Amore]  
Автор thy_inamorata (crazy/beautiful)
Публикувано20.03.03 03:51



Работата е там, че никой не я отнел... а понякога си мисля, че сама си отнемам радостта. С мислите. С безкрайните упреци. С недоверието. Саморазрушавам се мислено ден след ден. И всяка вечер преди да си легна си казвам: утре ще е различно. Утре ще бъде по-добре. Утре ще спра. И всяка сутрин се събуждам и усещам как нямам сили. И воля. И всичко започва отначало. Сякаш над мен е надвиснал облак, който не допуска светлината на слънцето до сърцето ми. А нямам сили да го прогоня... The sun itself sees not till heaven clears!
А в действителност съм много силна, обичам живота, а как само обичам да живея! Но този път оптимизма ми не успя да се пребори с убийствените мисловни процеси в моята глава...засега...

The sun itself sees not till heaven clears!


Тема Re: Среднощна радиоанкета:нови [re: Яcминa]  
Автор Grande_Amore (бебе-астро-стре)
Публикувано20.03.03 03:55







Тема Re: Среднощна радиоанкета:нови [re: Яcминa]  
Автор Grande_Amore (бебе-астро-стре)
Публикувано20.03.03 03:56



Ех любов, любов:)))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.