Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:19 21.06.24 
Непрофесионални
   >> Нощни птици
*Кратък преглед

Тема Мамка му - пак заваля...  
Автор Downhill (('~'))
Публикувано23.11.02 02:50



Поне да бях заспал, ами то сега...

1 )+( l/l B () T l-l E ( T l/l G /-\


Тема Re: Мамка му - пак заваля...нови [re: Downhill]  
Автор Яcминa (възторжена)
Публикувано23.11.02 02:56



Аз пък бях заспала, ама се събудих.

А дъждът ми харесва. Някак напевно и приспивно ромоли.

Пък ти защо не спиш?



Тема Re: Мамка му - пак заваля...нови [re: Яcминa]  
Автор Downhill (('~'))
Публикувано23.11.02 03:00



Ами... четох разни работи в мрежата, преди това гледах телевизия. С оглед на това, че утре и вдруги ден са почивни дни, ми е кеф да се разтакавам и да отлагам съня колкото се може повече :)

1 )+( l/l B () T l-l E ( T l/l G /-\


Тема Re: Мамка му - пак заваля...нови [re: Downhill]  
Автор Яcминa (възторжена)
Публикувано23.11.02 03:05



...аха...значи обичаш да не спиш, когато не се налага

и аз обичам да будувам нощем, когато знам, че мога да се излежавам с наслада на другия ден...

а музика слушаш ли?



Тема Re: Мамка му - пак заваля...нови [re: Яcминa]  
Автор Downhill (('~'))
Публикувано23.11.02 03:10



Не слушам нищо - затворил съм се като лалугер. Омръзна ми от Dead Can Dance - то за тия часове какво друго... Но може би трябва да си пусна нещо раздвижено. Ти имаш доста творчество зад гърба си - погледнах този-онзи постинг. Доста активно внасяш поетична романтична нотка в нощните разговори :)

1 )+( l/l B () T l-l E ( T l/l G /-\


Тема Re: Мамка му - пак заваля...нови [re: Downhill]  
Автор Яcминa (възторжена)
Публикувано23.11.02 03:20



И аз обичам DCD, но сега съм си пуснала само дъжда навънИ понеже живея нависоко, светлинките от града трепкат срещу мен в ритъма на капките...приказно изглежда...

А за творчеството - пиша дивотии разни, малко хора ги четат тук

Гледам, ти си бил нощна птица, пък не се вестяваш тук. Защо така? Идвай ни на гости понякога



Тема Re: Мамка му - пак заваля...нови [re: Яcминa]  
Автор Downhill (('~'))
Публикувано23.11.02 03:34



Ми де да знам - нощем на човек му идват "по-такива" мисли (поетични, романтични, меланхолични и други подобни) и едва ли бих искал неанонимно да споделя всичко това посред цялата многочислена аудитория... Някои неща човек предпочит ада ги запази за себе си или за тесен кръг хора. Кръгът тук граничи с... целия свят Пък ако на някой му липсвам - да ми пише на ICQ-то, да речем :)

1 )+( l/l B () T l-l E ( T l/l G /-\


Тема Re: Мамка му - пак заваля...нови [re: Downhill]  
Автор Яcминa (възторжена)
Публикувано23.11.02 03:48



Помислих си, че щом си пуснал цяла нова тема, значи ти се говори за нещо...И какво, като е пред всички? Кое му е лошото?



Тема Re: Мамка му - пак заваля...нови [re: Яcминa]  
Автор Downhill (('~'))
Публикувано23.11.02 03:58



... дори на нощната птица може да и се доспи в някакъв нощен момент За мен той току-що настъпи, при това с гръм и трясък. Поради това пожелавам на всички забраненото "лека нощ и приятни сънища" и се оттеглям в друго царство Възнамерявам да прекарам голяма част от времето си там, пък мога да донеса нещо и да го покажа тук после. Беше ми приятно, въпреки че беше кратко - слаби са ми батериите...

А - дъждът спрял вече...

1 )+( l/l B () T l-l E ( T l/l G /-\


Тема Re: Мамка му - пак заваля...нови [re: Downhill]  
Автор Яcминa (възторжена)
Публикувано23.11.02 04:02




Лека нощ!

...дъждът спря, а времето лети, лети...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.