Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:24 18.05.24 
Непрофесионални
   >> Нощни птици
*Кратък преглед

Тема Противоположностите на нощтанови  
Автор _Aneta_ (Черната роза)
Публикувано31.08.01 04:17



Мисля си че дори нощта има своите тъмни страни, ама наистина тъмни и мрачни. Нейната светла част - звездите, лунната светлина, красотата й, са очевидни. Замисляли сте се някога какви демони се крият в дебрите на нощта, какви адски огньове се разпалват нейде дълбоко под повърхността, зад пластовете тайни и загадки. Дали някой би имал смелостта да погледне това в очите?
А и да не забравяме за демоните, които се крият в самите нас и тъмнината може да ги събуди?
Мислили ли сте някога за това? Ако да, кажете мнението си по този въпрос.

Life is just dream on the way to Death.



Тема Re: Противоположностите на нощта [re: _Aneta_]  
Автор aza (непознат)
Публикувано07.09.01 15:45







Тема Re: Противоположностите на нощтанови [re: _Aneta_]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (вероятна)
Публикувано10.09.01 17:05



Може ли да те попитам нещо? Направи ми впечатление, че сериозно се вживяваш в ролята на вампир, вещица и особено мистично момиче. Вземи се размисли бих те посъветвала и стига с тез пубертетщини
С най-добри чувства ти го казвам. Погледни малко по-философски на нещата и ще разбереш. Наистина не го казвам като упрек или за да те обидя, напротив. Само че...


мисля, че светът щеше да е по-хубав, ако хората говореха за нещата, които разбират и се опитваха да вникнат в тези, които не разбират.
още веднъж -



Тема Re: Противоположностите на нощтанови [re: _Aneta_]  
Автор Дъpвo (predator)
Публикувано10.09.01 23:19



Това последното ми хареса.Точно...Звярът е в самите нас.Ще му позволиш ли да се нахрани ,в това е въпроса...Колкото до другото,винаги съм се кефел когато ходя сам посред нощ.Усещането е невероятно,чувствувам се великански...

Шокиран съм като селянин, зашлевен изневиделица насред полето...


Тема Re: Противоположностите на нощтанови [re: _Aneta_]  
Автор kultivirana ((...))
Публикувано11.09.01 15:39



хех..по-страшно е когато виждаш тъмните страни -

на Деня..

тъмното ако го погледнеш право в очите
може и да те осени "сатори",
че не е толкова черно.
Успех!

Възмездието влиза в сърцето в минутата на престъплението..заболя..



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.