Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:06 27.09.24 
Непрофесионални
   >> Нощни птици
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Как ли си почивате?нови  
Автор Бeзcъннa (silent)
Публикувано07.07.01 02:31



Когато сте капнали след много работа или просто нервите ви са опънати и не можете да търпите човек наоколо за разговор дори, или когато имате нужда да отхвърлите вчерашните мисли, за да ги замените с днешен оптимизъм, какво правите? Как се отпускате емоционално? (защото физическата почивка, често равна на сън или обикновено бездействие не винаги помага...) Или някак комбинирате нещата?

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
A smile, a tear, a hope, a fear -
just me...


Тема Re: Как ли си почивате?нови [re: Бeзcъннa]  
Автор fractal (Wind)
Публикувано07.07.01 02:53



Разговор в нета, и надеждата да видиш нещо интересно е достатъчна. А като намериш и нещо - механизма на ободряването се задейства.



Тема Re: Как ли си почивате?нови [re: fractal]  
Авторjastronaut (Нерегистриран)
Публикувано07.07.01 03:01



Razgov'orh, razgov'orh, che za ko ti e toz razgovor.? Az sih opitvam da vidjah niakoj intiriesen choviek v njeta, pukh to... njama nik'oj, ama to stot onhyz doina krava ot unhivjersitjeta kat vidje ch idvam v dir-a, ischezna thj'u se nevidje



Тема Re: Как ли си почивате?нови [re: fractal]  
Автор Бeзcъннa (silent)
Публикувано07.07.01 03:12



Чудя се - винаги ли си имал на разположение интернет? А ако си някъде, където нямаш компютър? Или най-прозаично ти е блокирал телефона? Хм?

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
A smile, a tear, a hope, a fear -
just me...


Тема Re: Как ли си почивате?нови [re: Бeзcъннa]  
Автор fractal (Wind)
Публикувано07.07.01 03:15



беше ми блокирал и се оправи в 0.00 тази нощ, затова съм тук чак сега??



Тема Ехо, пришелецът,нови [re: jastronaut]  
Автор Бeзcъннa (silent)
Публикувано07.07.01 03:20



Изкушавам се да замоля за малко по-сносно представяне на Вашите мисли. А и ми се струва, че е редно млекодайните животни да обсъдите на друго място.

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
A smile, a tear, a hope, a fear -
just me...


Тема Re: Как ли си почивате?нови [re: fractal]  
Автор Бeзcъннa (silent)
Публикувано07.07.01 03:26



Ама не е честно! Не ми отговаряш на въпроса. Трябва да се сетя, че щом не си бил известно време в нета, не си си почивал?
Аз обикновено чета книга или гледам телевизия. Снощи вечерях среднощно на балкона. Ей така си почивах. Обичам да се разхождам, но нямам време през деня. Нещо такова не правиш ли за отмора?


~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
A smile, a tear, a hope, a fear -
just me...


Тема Re: Как ли си почивате?нови [re: Бeзcъннa]  
Автор fractal (Wind)
Публикувано07.07.01 03:29



Май съм нов във Дира - от 2-3 месеца някъде, преди гледах и телевизия, ама ми писна от повторенията, затова сега съм тук, в търсене на различното.

И книги си чета от време на време, най-вече фантастика - Марион Брадли, Урсула Ле Гуин, Х. Харисън, Азимов, абе край няма...



Тема Re: поне отговор...нови [re: Бeзcъннa]  
Автор fractal (Wind)
Публикувано07.07.01 03:32



И като че ли пак не отговорих:

сънувам насън и наяве, докато си оставам все буден, после си почивам докато разсъждавам над случилото се насън (и двата вида)



Тема Така се приема!нови [re: fractal]  
Автор Бeзcъннa (silent)
Публикувано07.07.01 04:12



Да добавя само - музика и Клифърд Саймък, пирати, приключения и "Конникът без глава". А в търсене на различното очаквам скоро дир.бг да ми омръзне, но май няма да се връщам пред ТВ за дълго. Сигурно заради сънищата (и от двата вида).

Хубав и пълен с приятни емоции ден ти желая!


~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
A smile, a tear, a hope, a fear -
just me...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.