Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:20 28.06.24 
Непрофесионални
   >> Нощни птици
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Честит ви клуб!нови  
Автор woman (обичаща)
Публикувано13.06.01 17:25



Много да се забавлявате, много да си говорите и много да будувате и заради нас - останалите offline нощни птици!
Айде по вода да ви върви! :))))




Тема Ура!нови [re: woman]  
Автор Бeзcъннa (студена)
Публикувано13.06.01 17:28



Много ти мерсиииии! Пък някоя нощ заповядай!


~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
A smile, a tear, a hope, a fear -
just me...


Тема Re: Ура!нови [re: Бeзcъннa]  
Автор woman (обичаща)
Публикувано13.06.01 17:47



Благородно ви завиждам още от сега за нощните купони и бдения, обаче нямам вкъщи РС...
Но, пък ще идвам през деня да видя какви сте ги вършили цяла нощ...



Тема Честито :))нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Vrooom ()
Публикувано13.06.01 18:10



Ето го най-накрая мечтания клуб. Пази си го със здраве. Каквато си безсънна би трябвало да си доста летяща тук :))



Тема Re: Честито :))нови [re: Vrooom]  
Автор Бeзcъннa (студена)
Публикувано14.06.01 03:32



Напомням ти, че нищо от никой не съм изисквала. Не съм мечтала за тоя клуб - имам си други мечти. Нито клубът е ЛИЧНО МОЙ! Искам да знам - с какво съм те подразнила? Нито тук, нито в другия клуб ми хареса сарказма ти, макар маааааалката усмивка накрая ми се иска да приема наистина като усмивка. Може би всъщност си се озъбил/а? На теб какво ти пречи АЗ дали спя или не? Кажи сериозно какво има, защото не обичам недоразумения.


~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
A smile, a tear, a hope, a fear -
just me...


Тема Re: Честито :))нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Vrooom ()
Публикувано14.06.01 09:42



Сарказъм ? Озъбил/а ? Пречи ?
Добре - казвам сериозно!
Усмивката си е истинска :))
Толкова ли е трудно да поздравиш Безсънна за новия нощен клуб, макар че тя не мечтаела за него:
---Държа да си кажа, че вече приплаквам за "Нощен клуб"... ---
Хайде стига си се цупила като малко дете ...



Тема Re: Честит ви клуб!нови [re: woman]  
Автор diD_13 ()
Публикувано14.06.01 10:05



Супер!!!Да се ненадяваш..айде чао на всички до полунощ...дали да не си сменя ника на бухлче-някакси по ще ми пасва..

~@(*L*)@~~


Тема Re: Честито :))нови [re: Vrooom]  
Автор Бeзcъннa (студена)
Публикувано14.06.01 10:35



Добре, извинявай, поздравленията приемам! Написах последното под въпроса ми с цел - да разбера има ли и други, които харесват идеята - защото знам, че малко хора биха се сетили да четат в "предложения за нови клубове". Не съм искала да настоявам за конкретния клуб. Пределно ми е ясно, че ако хората в Dir.bg се съобразяват с всички - да отговарят на питания и да изпълняват желания - няма да им остане време да си вършат работата. Затова и се почувствах виновна, че някого съм притеснила.
А че съм точно като дете понякога - абсолютно вярно. Май отказвам да порасна... Нищо де - поне си признах.



~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
A smile, a tear, a hope, a fear -
just me...


Тема Re: Честит ви клуб!нови [re: woman]  
Автор shockwave (дама)
Публикувано14.06.01 10:55



И на теб да ти върви по вода!
Ако правилно си спомням, предстоеше ти важно събитие в живота.
А като не можеш нощем /щото трябвва да завиваш младоженеца:))))/,
идвай тук през деня.
Я какви готини хора са се събрали в този клуб!


@=>=>=


Тема Данови [re: Бeзcъннa]  
Автор Vrooom ()
Публикувано14.06.01 10:58



Оказва се, че има и други :)
А какво значи да си вършат работата ? Това да четат и да се съобразяват с хората понякога не им ли е работа ...а как ще задържат интереса ни ако не им пука за желанията ни ? Ние правим този форум, не те :))
Най-последното нещо, което съм искал е някой да порастне ... тропай с крак, цупи се, радвай се по детски ...мен не ми пречи :))
И по всичко личи, че нощните птици и през деня са активни :))




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.