Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:16 13.06.24 
Java Лафче
   >> Технически въпроси
*Кратък преглед

Тема pochvame da broime problemite na versia 250нови  
Автор AC (mother trucker)
Публикувано02.03.01 19:39



are da kaja che pak she pitate -- na NT sum i polzvam IE5.5

1. tova s cvetovete e gotino kato ideia... samo deto select custom ne baca... v smisul izbirash si cviat i posle se opitvash da go pusnesh i trunki... nishto ne stava... ostavash si na staria cviat... osven tova novata standartna palitra izpolzva nai-groznoto celeno... bash tova deto ako go pusnesh polovinata chat shte te zamoli da go smenish... imashe edno po-tumnichko deto az si go polzvah, ako mojete da si mi go vurnete... mersi

2. nachi do predi az niamah problem sus suzdavaneto na stai... v smisul ili mi ia praveshe ili mi kazvashe che niamam permission... neska za purvi put i na mene mi ia napravi no mi zakova... v smisul triabvashe da izleza za da moga da si vlezna v staicheto (koeto po chudo sedeshe)

ami tova e zasega za 15 min. polzvane...
ochakvam (nadiavam) se da niama drugi dopulnenia po temata ot drugi useri

••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••


Тема Re: pochvame da broime problemite na versia 250нови [re: AC]  
Автор Bochi (непознат )
Публикувано02.03.01 23:25



Zdravej ,
mersi za suobshteniata , shte budat opraveni oste v ponedelnik.

Otnosno Cvetovete , dajte vie predlojenia za 10 Colors , obache imaite predvid che sa na Fon=white.

pozdravi



Тема Re: pochvame da broime problemite na versia 250 [re: Bochi]  
Автор AC (mother trucker)
Публикувано04.03.01 03:50



ami starite cvetove ne biaha loshi
ama mai biaha poveche ot 10...
az bih predlojil da se mahne segashnoto zeleno, zashtoto tova nikoi ne obicha da go polzva (poradi prostia fakt che drugite vednaga pishtat da go smeni), i da slojite onova po-tumno zelenoto ot predishnata versia... pak i segashnoto zeleno blednee na belia fon za koito govorish... tova e...

pozdravi i az

••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••


Тема Re: стаинови [re: AC]  
Автор Karinka (весела дружинка)
Публикувано04.03.01 14:27



току що опитах да направя стая без парола и ме изхвърли от чата
win98 и експлорер 5.5
и при мен къстъма на цветовете не работи
както и не ми се оцветява ника отстрани в колонката - влизам без цвят и след това избирам някакъв бутончето.


едно ку-ку


Тема bochiнови [re: Bochi]  
Автор AC (mother trucker)
Публикувано06.03.01 04:48



blagodarsko za zelenoto... i custom-a raboti
sichko e tip top
az poveche pretencii nemam, shtot lichna ne polzvam
ae jiv i zdrav

••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.