Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:40 18.06.24 
Java Лафче
   >> Технически въпроси
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Взимам си "бравото" назад!!! Срамота програмисти!!нови  
АвторOro_anon (Нерегистриран)
Публикувано21.01.01 22:04



Точно ви похвалих и ето че тази вечер някой тарикат пак се е изхитрил да ви намери
пропуски в програмирането и нахлу в моята стая "Оро" със старите номера за саботаж: Влиза в стаята с многократно повтаряне "х влезе в стаята" докато блокира целият екран. Когато това не му стигна взе да влиза с клонирани никове на тези които бяха в стаята и да псува наред всички.
АЗ МИСЛЯ ЧЕ Е КРАЙНО ВРЕМЕ ДА ОТСТРАНИТЕ ПОНЕ ЗА 3 МЕСЕЦА ПОДОБНИ ПСИХОПАТИ ОТ ЛАФЧЕТО !!! Ето с какви никове влиза тази вечер:
мъдю,гъдю,ръдю,мъдуран,ташо,курестият,кур,куравият,курец и..тн.
ХАЙДЕ ТОЛКОВА ЛИ СТЕ БЕЗСИЛНИ ДА ОСИГУРИТЕ НЯКАКВИ ДЕМОКРАТИЧНИ ПРАВА НА ЧАТЕШТИТЕ И ГИ ЗАЩИТИТЕ ОТ ПОДОБНИ ПАРАЗИТИ-ХАКЕРИ???



Тема Отг: Взимам си "бравото" назад!!! Срамота програмисти!!нови [re: Oro_anon]  
Автор Bochi (непознат )
Публикувано22.01.01 14:07



V momenta se pravi nova versia s vuzmojnosta kogato se suzdade nova staja, suzdatelia avtomatichno da poluchava operatorski prava za tazi staja i da moje da polzva komandi kato
/kick nick
/gag nick
/ban nick
.....

nadiavame se po tozi nachin da se sprat takiva zlonamereni chateri.

pozdrav Bochi



Тема Maschala Oro!нови [re: Oro_anon]  
Автор nanunana (член)
Публикувано22.01.01 14:55



Ama mnogo pateti4no stana tova tvojto 4atarstvo!
Samo edno vapros4e Oro, koja e taz tvoja proslovuta staja, v kojato takiva tragedii se razigravat? Az vse v toz 4at visja i vednash ne sam te mernala vatre, a ti dashe i "teroristi" uspja da si spe4elisch kato vragove..........Eh, taz entelegencia .........



Тема Отг: Maschala Oro!нови [re: nanunana]  
АвторOro_anon (Нерегистриран)
Публикувано22.01.01 22:46



Тъй като нямам какво да крия те поканвам официално в лафчето в моите стаи:
Или само "Оrо" или "Oro@friends" или "философска"
Този / + приятелите му/, който върши саботажите преследвайки ме е някой психо, когото съм гонил от стаята и сме му слагали всички филтър за нецензурен език, което го е озлобило.
Друга причина е че в стая "философска" сме се разбрали всички да разговаряме по една избрана от всички тема а не да се занимаваме с личноста на другите, лични запознанства и чат за убиване на времето. ТОВА НЕ Е ПО ВКУСЪТ НА НЯКОИ АНАРХИСТИЧНО НАСТРОЕНИ МЛАДИ ГЛАВИ.
Този, който се закани да ми взривява стаята всеки ден си е втълпил че съм от някаква секта или нещо подобно. Но с него не може да се разговаря - той върши подривна дейност...и това го забавлява..





Тема Отг: Взимам си "бравото" назад!!! Срамота програмисти!!нови [re: Bochi]  
АвторOro_anon (Нерегистриран)
Публикувано22.01.01 23:10



Здравей Бочи,
Първо искам да ти благодаря за незабавният отговор!!!....защото понякога човек остава с чувството, че лафчето се управлява, доминира и манипулира единствено от млади незадоволени психари и комплексари, които се мъчат да избиват комплекси по най-брутален и вулгарен начин.
Аз вече споделих с твоят колега веднаж и ще го споделя с тебе: В целият нет преди дори да си заредиш една програма се появява една или повече страници с условия, които ти трябва да приемеш ако искаш да я ползуваш. Естествено, че никой не може да стои над главата на всеки потребител и го дебне кога е нарушил правилата, за да
го изхвърли. Но...въпреки това всеки трябва да се научи да спазва ИЗВЕСТНИ ЕТИЧНИ ПРАВИЛА В НЕТА. Говорил съм и съм спорил с младежи, коит са ми заявявали, че ще си правят каквото си искат в чата и че са анархисти и че....с нищо не могат ги спрат. Тогава става като познатата игра на "стражари и апаши" - колкото по-изобре- тателни стават апашите - толкова и стражарите. Аз предлагам да включите в пред- варителните условия за влизане в чата и клубовете и следното обяснение:
" Лафчето и клубовете са базирани на демократични правила ! Което ще рече че:
ВСЕКИ ИМА НЕОГРАНИЧЕНИ ПРАВА ДА СЕ ИЗКАЗВА И ИЗЯВЯВА, НО НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА ОТНЕМА ТОВА ПРАВО НА ДРУГИТЕ ПО КАКЪВТО И ДА БИЛО НАЧИН И ДА ИМ ПРЕЧИ
С КАКВОТО И ДА БИЛО НА ТЯХНОТО ПРАВО ЗА ИЗЯВА."

Ако това, което казваш за правата на отворилите своя стая за приятели и със сход-
ни интереси - да могат да гонят от стаята си "паразити и хакерчета" в подобрената
версия на чата стане - ПРЕКРАСНО !!! НО МОЖЕТЕ ЛИ ДА ГО НАПРАВИТЕ ТАКА, ЧЕ ДА НЕ МОЖЕ НИКОЙ ДА ВИ РАЗБИЕ КОДЪТ И ДА СИ ПРАВИ КАКВОТО СИ ЩЕ ПАК ???
Не съм експерт в тази област - но вярвам, че е възможно.
Приятелски: Оро



Тема Abe batka???нови [re: Oro_anon]  
Автор AC (ентусиаст)
Публикувано23.01.01 00:02



ti da ne govorish za HTML lafa bre???
shtoto i az ne sum ia vijdal taz tvoia staia... pak i kato ti obiasniavam kakvo da pravish za da izkluchish suobshteniata ot servera ne me razbirash
ta si mislia da ne bi za drugia chat da govorish... tuka e za java lafcheto... za HTML e nad nego kluba... tam si pitai ako e za nego... ae ako ima neshto nema nishto

----------------------------------
The journey is to be on top.


Тема heheh /me se previva ot hileshнови [re: AC]  
Автор nanunana (ентусиаст)
Публикувано23.01.01 04:05



AC, mnogo si mi dosetliv duschko





Тема Отг: За Bochiнови [re: Bochi]  
АвторOro_anon (Нерегистриран)
Публикувано23.01.01 20:40



Надявам се че си хванал, че всичките ми проблеми се отнасят за HTML лафчето.
Приятелски: Оро



Тема Отг: За Bochiнови [re: Oro_anon]  
Автор Bochi (непознат )
Публикувано24.01.01 00:36



Da razbrax :))
mersi sa suobshtenieto vse pak.


pozdravi Bochi



Тема Отг: За Bochi [re: Bochi]  
АвторOro_anon (Нерегистриран)
Публикувано24.01.01 22:05



Оставам с най-добри чувства.





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.