Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:57 28.09.24 
Java Лафче
   >> Технически въпроси
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Защо не мога да се регистрирам...  
АвторОро_anon (Нерегистриран)
Публикувано30.12.00 08:54



Никога не съм критикувал администраторите - напротив окуражавал съм ги да продължават своите усилия да подобряват дизайна на Лафчето но... при цялото си добро желание да се регистрирам като потребител след като попълня необходимите данни в key.dir.bg се появява един прозорец "Java script applicaton" и много ?????????? - чукам на OK и толкова ??? Никакво потвърждение че съм регистриран или какво не съм направил правилно....
Чакам помощ! Много ми е чудна тази работа.



Тема Отг: Защо не мога да се регистрирам...нови [re: Оро_anon]  
Автор Цвeтaн Цвeтkoв (stranger)
Публикувано30.12.00 23:27



Проблема явно е в JavaScripta които се ползва за проверка на данните преди да бъдат изпратени към сървъра.
Щом ви се появява такъв прозорец значи нещо не е на ред. След като натиснете ОК маркера трябва да се позиционира в полето я което има проблем.
Кое е това поле при вас?
Какъва ОС ползвате и какъв броузър?



Тема Отг: Защо не мога да се регистрирам...нови [re: Цвeтaн Цвeтkoв]  
АвторOro_anon (Нерегистриран)
Публикувано01.01.01 10:41



Преди всичко Ч.Н.Г. на Ц.Ц. и целият ви екип който работи неуморно да задоволи всички потребности на разнородните потребители и с пожелания да продължава все така ентусиазирано и през 2001. Желая ви здраве и успехи и мир в личният живот.
относно моят проблем:
Ц.Ц. Благодаря за вниманието и нека да продължава докато оправим моят проблем.
1.Не съм много в час с терминологията и не разбрах какво е ОС. Но ето какво имам и ползувам: РС 500Mhz, 128Ram, HD 4.2 Gb, Netscape Navigator 4.7 /който ползувам за влизане в dir.bg и лафчето - защото тук мога да ползувам кирилица/ I.E. 5.5 имам също но не го ползувам за dir.bg. когато трябва да пиша, защото не става с кирилица.
2.Когато се появи прозорецът "Java script Application" с много ???? и чукна на ОК
нищо не се мръдва дори - прозорецът си седи така.
3.Какво да направя? Мисля че РС е достатъчно добър. Дали защото съм качил маса програми и нещо влиза в конфликт?
Приятелски: Oro



Тема Отг: Защо не мога да се регистрирам...поправка!нови [re: Цвeтaн Цвeтkoв]  
АвторOro_anon (Нерегистриран)
Публикувано01.01.01 10:57



Написах че прозорецът с "Java script application" остава след като чукна на ОК - това не е коректно! Истината е че съм върнат отново обратно в application form без никакъв коментар защо?
Oro



Тема Отг: Защо не мога да се регистрирам...поправка!нови [re: Oro_anon]  
Автор Цвeтaн Цвeтkoв (stranger)
Публикувано02.01.01 12:14



Проблема явно е в кирилизацията на Windows-а
За първи път чувам че IE има проблеми с кирилицата, той по принцип се правя много по добре от NS, така че съм много изненадан.
Аз лично ползвам NS и знам че е скаран с кирилицата.
Единственото обяснение е че самия Windows не е кирилизиран както трябва и в това е проблема. JavaScript-a които проверява въведените данни нещо се ушашква ;((
Проври дали си изпрал радио бутона за вариант на процедура за въстановяване на загубен КЛЮЧ
също така дали си въвел коректни данни да всички полета които имат *

И все пак когато натиснеш ОК трябва да ти позиционира маркера в полето което не е вярно



Тема Отг: Защо не мога да се регистрирам...кирилизация?нови [re: Цвeтaн Цвeтkoв]  
АвторOro_anon (Нерегистриран)
Публикувано03.01.01 19:21



1.Аз ползувам един вариант на Datex от около 5-6г. и работи добре с всички програми освен с I.E.
2.Как трябва да кирилизирам Windows "както трябва" така че и I.E. да
бъде включен. Има ли някакъв определен шрифт който пасва за I.E. или всичките
стават.
3.Не разбрах как да изпера радио бутонът за вариант на процедура за възстановяване на загубен ключ......
Поздрави: Oro




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.