Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:37 01.06.24 
Java Лафче
   >> Технически въпроси
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема eto vi file s koito se pravi tovaнови  
Автор|||||||| (Нерегистриран)
Публикувано11.10.00 21:47



Aide sega da vi vidja vsichki deto ste tolkova umni i mogete da vpechatlavate samo s neshtoo takova ,a?
A az shte vi se podigravam na vsichki vi .Axa ,zashtoto ste bezdushnici ,golemi.
Aide Bochi i Tzeki da izvadat IP-tata i da vidim koi koi ,a ?
Ma togava mai mnogo lainari i lainarki shte izgorjast ,nali .
I predstavete si najam da ima s kakvo da vpechatljavat drugite.
Napravix go umishleno i shte produlgavam da go pravja vsichko tova ,i to go pravja zashtoto ne iskam vsichki vie svrux umni glupacia da produlgavate da go pravite
AC,The_bug,GD,change,hercog,bi-bip,i vsichki drugi deto go znete ,az najma d aspra da go pravja ,ili
dokatno ne susipa tzelja vi chat ,ili dokato xorata koito se grigat za chata ne opravjat tova ,za da ne moge
nedorsljaci kakto vas da paradirat s tova koeto znajat.Tova e chat za vsichki ni ,
'i ne mi e priatno kogato najkoi koito se misljat ili za bogoizbrani ,ili za svrux umni se pravjat na nai velikite .Derziate ,az shte produlgavam da vlizam s nickovete na vsichki vi i shte se predstavjam za vas. Xa xa xa xa xa xa xaa xa xa xa xaa xa xa xa xa xa



Тема dali puk???нови [re: ||||||||]  
Авторbug (Нерегистриран)
Публикувано11.10.00 23:05



dobre ...suglasen sum...smeshko...zashto li vse si milsia che zad tezi chertichki se krie ne drug a kapaciteta na nashia klub - velikia i vechno onepravdan giver???
maj ne sa mnogo horata v chata koito pishat po nachina po kojto pishesh ti...izpolzvash "x" vmesto "h" (xora,xaresvam i t.n.) maj edno vreme tochno po tozi priznak niakoj te beshe poznal che tochno ti si vechno psuvashtia s nik "people", pomnish li?. taka...i sega, tochno ti, koito pretendirash vseki da pishe mnenia s sobstvenia si nik - maj ti tochno go pravish v chata ne s tvoia si nik...napravil si go s DjoDo, predi malko pred men go napravi s Medusa, a sled tova i s men....ne znam oshte kolko hora sa bili prinudeni da turpiat dosadnite ti gluposti..az ne kria che znam kak stava tova dublirane na nikovete no s udovolstvie bih ostavil da me proveriat - az prosto ne go pravia, osven s sobstvenia si nik...dori ne izpolzvamn proxy - taka che ip-to mi lesno moze da se skenira. a ti mi kazi kak puk izvednuz se prukna??prosto mislia che niakloj ot priatelite ti e spodelil s teb kak stava "goliamata slojnotia" i ti sega kato otvurzan zapochna da vurshish vsichkite tezi prostotii ot koito tolkova se oplakva po rano, kogato ti ne mozeshe da go pravish... kude ti otide chuvstvoto za spravedlivost, upretzite v licemerie kum drugite????
ne che mi puka mnogo ot teb.. predpolagam si nameril niakol;ko kapki mozuk v glavata si i si si skril ip-to, pone tuk v kluba...s javata e poo slojnichko, no moze i tova da sa te svetnali..
vse pak az shte informiram ceki - zasiakoh vremeto v koeto beshe v chata s moia nik...
moze puk i naistina da si chaktolkova glupav i da ne si se pokril...
ostani sus zdrave..
P.S. giver, 95% sum siguren che si ti..ako vse pak se okazat tezi 5 procenta, v koeto silno se sumniavam, otsega ti podnasiam izvineniata si za dumite mi po gore, no vse pak mislia che ti dostatuchno gi zasluzi s proyavite ti v tozi klub



Тема Отг: eto vi file s koito se pravi tovaнови [re: ||||||||]  
АвторAC (Нерегистриран)
Публикувано12.10.00 02:18



xexe neznam koi si ma sus sigurnost nishto ne znaesh... za tova koi vliza i s kvo vliza i t.n. heh za bi-bip az ti kazah... az ne sum go vijdal predi i podoziram che zad toia nick se krie chovek ot tupacite ha Wiper ili inache kazano hercog ili kakvoto oshte tam se naricha... osven tova i Levski-otborut vliza taka pak ti i ideia si niamashe... be se edno.. tova niama znachenie... samo ne razbrah kade e "proslovutia file"... neshto ne go vijdam... moje bi az triabva da go sloja???



Тема Отг: dali puk??? [re: bug]  
АвторAC (Нерегистриран)
Публикувано12.10.00 02:26



bug-i ne e gubeto bre... gubeto pishe "ia" vmesto "j" kakto i az... i nedei taka obvinIAva horata... i az neznam koi e obache ot dumi kato bezdushnici si mislia che e guba prokleta deto mi lazi po nervite ot niakolko sedmici i uporito iska da bidem "priateli". Samo deto ne se e setil che za da budem "priateli" triabva da se durji priatelski. To tova mu e goliamata bolka na momcheto, zatova ureva chata... ako pak e nekoi drug--- kvo znachenie ima... Dostatuchno e che znaem che e nai-obiknoven strahlivec na koito ne mu stiska da si napishe nick-a. To toi i da si go napishe za nikoi nishto tova niama da znachi, shtot toi si e prosto edin lamer nikomu neizvesten v chata... ei tova e...

P.S. Heh i az kato gubeto suobshtavam che niama da govoria s nikoi koito ne poznavam, a tia koito poznavam -- mi she se poznaeme... niama strashno... se za tolkoz vreme sum nauchil neshto za tiah i te za men



Тема Отг: eto vi file s koito se pravi tovaнови [re: ||||||||]  
АвторBochi (Нерегистриран)
Публикувано12.10.00 23:15



Ami moga da vi uveria che tozi file e dosta star na godina i neshto i ne go e izmislil tozi deto tuk si krie nicka, tova beshe edno dosta kudurno momche koeto posle spodeli s nas i nie reshixme tozi problem i napravixme zashtita. Ot izvestno vreme beshe izkluchena i v momenta e vizmojno pak da se vliza taka, no ne za dulgo - dr. sedmica ja puskame otnobvo i shte e nevuzmojno tova.
Ako na niakoj mnogo mu triabva tozi file neka da si napishe nijakukuv e-mail az lichno shte mu go pratia, no nedjte da se podavate na takiva zlonamereni useri.

Chao
Bochi




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.