Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:13 28.09.24 
Java Лафче
   >> Технически въпроси
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Защо трябва да се стига до там ... нови  
АвторBochi (Нерегистриран)
Публикувано28.09.00 23:16



Защо трябва да се стига до там та да се обиждаме и псуваме за най малкото?
Искам да ви се извиня първо, че не ви е било отговорено на някои ваши въпроси - технически, но
наистина понякога не остава време да се прегледат и отговорят всички теми и въпроси.
От вас има също много компетентни хора които биха помогнали на новите и питащите.
Много ми стана неприатно че всички се нахвърляте
с обиди и псувни срещу Цеки.
Както вече явно стана ясно ще си имате клуба и няма да ви се трият темите, макар наистина някои от тях да не са за тук - тоя клуб беше съдаден от Цеки по моя молба преди 1 година за технически въпроси и bugs по java лафа.
Така че ви моля, пишете си каквото искате ама нека да не се псуваме за щяло и нещяло или както ниакои яавно правят за спорт :)
Знаеме че има проблеми и се опитваме да ги решим, има някои които ви се съобщават и др. които просто не е необходимо да ги знаете(не засягат вас user-ите).
Ако има нещо което ви интересува и не ви е ясно пишете в тоя клуб, ще се помъчим да ви се отговорим.

Чао и приятен лаф
bochi

P.S. Иначе много се радвам че клуба не е заспал, и има толкова много посещаемост и творчество :)






Тема Отг: Защо трябва да се стига до там ... нови [re: Bochi]  
АвторДжоДо (Нерегистриран)
Публикувано29.09.00 00:34



Бочи!

Абе и аз се радвам, че ти се радваш! Ама пак никой не ми каза тва дето питах за личните....
Пък да не говорим за това дето пита Рейчъл - че, примерно де, като речете да правите нещо по лафа не ни предупреждавате поне няколко часа предварително.
Айде аз, да кажем, съм лесна, щото влизам от къщи, ама тези, които са дали някой и друг лев, за да влязат от клуб, па се мъчат като грешни дяволи и не могат да си направят кефа хората.....
Кажи ми ти после как няма да го отнасяте!!!!!!
Абе уважавайте ни малко повече, та и ние да можем да ви уважаваме! Намерете малко време да ни обърнете внимание......



Тема PRIZNANIEнови [re: ДжоДо]  
АвторAC (Нерегистриран)
Публикувано29.09.00 01:28



Bochi heh iskash da znaesh zashto... mi sravni tvoia ton s tona na ceco i she razberesh ot kakvo se draznime... heh sushto i cveta na nick-a kato poglednesh -- kato cherveno na bicheta deistva... ta tova e moito priznanie --
Az se draznia:
-ot neshta kato tova za IP-tata i oshte poveche ot obiasnenia kato tova na ceco,
-ot tova che niama kakto i drugi spomenaha niakvi predvaritelni obiavlenia koga chata niama da raboti... pomnia edin put go biahte spriali subota vecher -- heh ako deistvitelno ia polzvahte informacia deto ia sabirate shtiahte da znaete che nai-mnogo hora vlizat pochivnite dni mejdu 23:00 i 3:00
-ot tova che ne smiatate che ni zasiagat bugovete na chata... niakak se edno ni podceniavate mi se struva... men pak me zasiagat bre /bugovete/... interesni sa mi...pak i mrazia da me podceniavat
-ot tova che vi se baviat otgovorite... heh be razbiram che ste zaeti i s drugi neshta ma togava badete i malko po-skromni, ako me razbirash. A ne Ceco nemashe go nikaf i izvednuj mi se tresva tuka s cherven nick i VNIMANIE i she me zaplashva che she triel... be nie ne sme suvursheni ma i vie ne ste bre... kvo sega izvednuj she mi se prai na velik...
mai tova e zasega

da se nadiavame che niama da ima poveche neshta det me drazniat ae sus zdrave



Тема Zabraih da dopulnaнови [re: Bochi]  
АвторAC (Нерегистриран)
Публикувано29.09.00 01:30



abe bochi chata pak zabiva... kak si raboti i izvednuj spre... mnogo e drazneshto... pri men sega e Petuk, 16:31. Polzvaite IP-to da razberete koe vreme e bilo pri vas





Тема Отг: Zabraih da dopulnaнови [re: AC]  
Авторgiver (Нерегистриран)
Публикувано29.09.00 01:48



Be gubo be ,....ma mnogo si mila s tiax bre :)
Da si ebavat mamta i dvamta i tova e .
Kvo im davash obiasnitelni belegki .
Ne razbra li che sa lainari:)

giver



Тема Отг: Zabraih da dopulnaнови [re: giver]  
АвторAC (Нерегистриран)
Публикувано29.09.00 20:06



mi gube nali ma znaesh kuf sum lubezen cheliak... ko da praa...



Тема Отг: Zabraih da dopulnaнови [re: giver]  
АвторP.Arhangelova (Нерегистриран)
Публикувано29.09.00 21:56



ne znam kak da te naricham, no ot tova koeto prochetoh dosega ot teb ne vijdam pone i edna duma koiato da ti pravi chest .. ako iskash da si izbivash kompleksite hodi plui po rodata si a ne po Ceki naprimer ..a i mi e mnogo interesno shto za choveche si da psuvash taka nared .. znaesh li az sum si selianche no i v moe selo ne psuvat taka kato tebe .. vzemi da se stegnesh malko i da si spomnish che imash i predni zubi .. a i ne viojdam kakvo pechelish s taia tvoia zloba .. vredish si samo na sebe si ..

ami tova e ...





Тема Здравей Бочи!нови [re: Bochi]  
Авторpoli (Нерегистриран)
Публикувано02.10.00 14:02



Явно съм пропуснала много неща...., но моето мнение е, че клубовете стават по-интересни, защото така можеш да пишеш и да прочиташ мненията на другите без да губиш време в чатовете....

Всъщност исках да ти кажа ЗДРАСТИ! Как си? :-))

И какво значи МЕТА ЕЗИК??? Май не му е мястото тук да питам, но.....извини ме.:-))



Тема Отг: Здравей Бочи!нови [re: poli]  
Авторpoli (Нерегистриран)
Публикувано02.10.00 14:13



<FONT COLOR="#00FF00" face="Arial" size=10><B>За това ли става дума?</B></FONT>



Тема Ясно... не е тованови [re: poli]  
Авторpoli (Нерегистриран)
Публикувано02.10.00 14:14



жалко....:-))




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.