Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:08 19.06.24 
Java Лафче
   >> Технически въпроси
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема защо ни правите на идиоти?  
АвторMegan (Нерегистриран)
Публикувано04.10.00 15:59



всичко разбирам. наистина. и желанието ви да направите нещата красиви, и лесни за ползване, и какво ли още не. ама ние тъпите юзъри, не сме длъжни да сме технически грамотни. така че, когато имате някакво изискване към нас - моля, напишете го ясно и четливо на първата страница на дира, така както пишете всички онези неща, с които се гордеете.
на Java версията на чата пише, че е необходим ИЕ4 за да върви. да, ама не. не върви и това си е. единственото нещо, което се появява е /цитирам/
Грешката е:

error: java.lang.NoSuchMethodError: java/awt/Container: method setFont(Ljava/awt/Font;)V not found

Всичко това е чудесно. Само че аз не разбирам какво значи. И каква е причината да се появява, също както и как да действам оттук нататък. Единственото нещо, което мога да направя е да пробвам веднъж, после два път и на третия да се откажа. Нали? И няма да съм единствената.
Проявете малко уважение към онези, които са причината да ви има.



Тема Отг: защо ни правите на идиоти?нови [re: Megan]  
АвторBochi (Нерегистриран)
Публикувано04.10.00 19:43



IE4 ima problem s novata versia,
shte go opravim do Utre i shte pusnem nanovo versia kojato raboti i s IE4.
Sujaliavame za sluchiloto se, no ne beshe testvano s IE4 samo.





Тема Отг: определено ни правите на идиоти!нови [re: Bochi]  
АвторОдета (Нерегистриран)
Публикувано04.10.00 20:49



хе хе хе какво значи:" не беше тествано с IE4 само" ? Нещо малко странно ми звучи. Ми не трябваше ли първо с него да се тества?



Тема Ми ...нови [re: Одета]  
АвторЛуннаСветлина (Нерегистриран)
Публикувано04.10.00 21:37



Оди, мило ми то нали ако го бяха тествали с IE4 всичко щеше да е наред и нямаше да има проблеми и на юзърите нямаше да им е гадно ?!!? Кой би допуснал това ? Пък и нали все пак този клуб трябва вече да стане за технически въпроси та за да могат да минат старите гадни теми (за триене) назад трябва да има проблеми по които да се пише! Ето погледни клуба - последната страница образно казано "пращи" от техически бележки и въпроси от сортана "Защо ...?", "Кога ...?", даже и "кога най-после ...?" се прокрадва! А отговора както на няколко пъти беше казано е: " Тези дни по коледа" ... но виси въпроса - "Коя коледа по дяволите ???"



Тема bochi batka imam predlojenieнови [re: Megan]  
АвторAC (Нерегистриран)
Публикувано04.10.00 23:34



Be to se e vidialo che taz nova versia ne ni kefi... oshe si ia imate starata versia tam na servera... ha pusnete si ni ia... aide molim ti sa... i zdrave



Тема Ама чакай малко....нови [re: Bochi]  
АвторSoley (Нерегистриран)
Публикувано05.10.00 00:18



Бочи, имам подозрения че и с IE5 не е тестван- аз съм с такъв и досега 00.24 на 05.10.2000 не съм успяла да влезна в чата - и съобщението е същото... като на Меган...



Тема Отг: Ама чакай малко....нови [re: Soley]  
АвторSoley (Нерегистриран)
Публикувано05.10.00 00:24



И май наистина ще се наложи да си дадете изискванията за софтуер и евентуална конфигурация защото новата версия се оказва доста капризна.




Тема rrrrrнови [re: Одета]  
Авторbug (Нерегистриран)
Публикувано05.10.00 10:22



ej, hakerka taka
ti puk kakvo se oplakvash..



Тема Отг: rrrrrнови [re: bug]  
АвторОдета (Нерегистриран)
Публикувано05.10.00 10:36



Ей......хе хе хе
добре че имам добро чувство за хумор иначе....яко бой ще има :)



Тема Отг: определено ни правите на идиоти!нови [re: Одета]  
АвторHh (Нерегистриран)
Публикувано06.10.00 17:35



Много питаш ....:)))))))

P.S. жалко че ми свърши червеното да си боядисам ника :)))





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.