Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:36 28.09.24 
Java Лафче
   >> Технически въпроси
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Солей търси учител по английскинови  
АвторSoley (Нерегистриран)
Публикувано03.10.00 10:49



Бочи, ми те ни отхвърлиха пак, бе (Европейците, де за тях става дума, а на американците им е през оная работа)- обаче китайците казаха, че ще ни дадат едно икономическо рамо... дай да си направим надписите на китайски... да сме първи в новата реформа...
И мен ако питаш...направи го със знаци...нали вече предложих- знак "среден пръст", знак "на майта ти в п...", знак "да ти го начукам", знак "да ви е.. в г... всички тъпи п..." - не следите ли чата, бе това са най- употребяваните изрази...
Е оставете и на Джо да се почесва и да удря по масата, това действаше добре на целия чат..., а за мен един знак- "ей мааму влезнах най-после,...май"
Ех, Бочи...нема нема, па си ...
И после Мис пак ще каже...тая Солей...само като псува...ами как не псуваш, бе Бочи..ама от днес почвам на английски... да съм в крак..., а по-нататък и на китайски.... като сменим дизайна....



Тема Отг: Солей търси учител по английскинови [re: Soley]  
АвторSoley (Нерегистриран)
Публикувано03.10.00 10:55



PS: А за г-жа Архангелова направо не ми се мисли, кво ще каже...



Тема Отг [re: Soley]  
АвторBochi (Нерегистриран)
Публикувано03.10.00 11:25



Mersi za predlojenieto :)))
ima go ama na thaivanski za sega



Тема Отг: Солей търси учител по английскинови [re: Soley]  
АвторBochi (Нерегистриран)
Публикувано03.10.00 11:28



Shte bude pak na BG , za vchera sujaliavame imashe malki problemi s update-vaneto



Тема Отг: Отгнови [re: Bochi]  
АвторSoley (Нерегистриран)
Публикувано03.10.00 11:33



Тайвански!!! леле Бочиии, ще ме скъсаш от курсове, бе - пък и аз квато съм си изпълнителна... карам ги по две нива наведнъж...ми то няма да ми остане време дори да пробвам да влезна в чата, пък недай си боже да ме пусне и да влезна- влизам си - казвам здравейте на всички езици и си излизам (или ме изхвърля) .... Ясно... никак ама никак не си добър с мен...



Тема Супер си Бочи!!!!!! /redнови [re: Bochi]  
АвторДжоДо (Нерегистриран)
Публикувано03.10.00 12:48



Баси!
Бочи, бе......
ма тва е било мечтата ми цял живот....пък аз дося да не знам начи, колко много съм си мечтала да говоря на тайвански....
Дерзай! Вкарвай! Изкарвай! Ние сме насреща - траем, носим - на всичко носим! Че и кеф си правим от цялата работа!




Тема Отг: Супер си Бочи!!!!!! /redнови [re: ДжоДо]  
АвторДжоДо (Нерегистриран)
Публикувано03.10.00 12:50



Баси......
ми аз с тайванския май по-лесно ше се справя отколкото с тоз МЕТА ЕЗИК!
Кат не съм се изучила за програмистка....
Пък тъй исках Бочи да ми е червеничък..... ма не стана!
тюх



Тема Отг: Солей търси учител по английскинови [re: Soley]  
АвторP.Arhangelova (Нерегистриран)
Публикувано03.10.00 19:36



az si imam uchitel po angliiski, ne me misli men :-)



Тема Отг: Солей търси учител по английскинови [re: Soley]  
Автортихата.стъпка (Нерегистриран)
Публикувано04.10.00 01:09



Ми Соли аз се наемам за твой учител ма с известни предпазни мерки. Уф трудно ми е все пак. Дали да не се откажа овреме. Ами ше помисля .
чао засега

тихата.стъпка




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.