Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:51 28.09.24 
Java Лафче
   >> Технически въпроси
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ВНИМАНИЕ !!!нови  
Автор Цветан Цветков (stranger)
Публикувано26.09.00 11:12



Утре 27.09 всички мнения който не са по темата на клуба ще бъдат изтрити.
Имате възможност да си ги копирате и пуснете в клукарника където им е мястото
Този клуб е за въпроси, предложения, проблеми и т.н. свързани с Java версията на Лафчето.
Полсе дя няма въпроси кой ми затри простотиите.



Тема Отг: ВНИМАНИЕ !!!нови [re: Цветан Цветков]  
АвторДжоДо (Нерегистриран)
Публикувано26.09.00 11:43



Не ми е много ясно кое налага да ни триете мненията, ама поне започнете със старите - примерно до края на август!
В края на крайщата това май е клуб на Джава лафчето и имаме право да си пишем това, което ни интересува!
Правете каквото щете - не можем да ви спрем по никакъв начин!



Тема Отг: ВНИМАНИЕ !!!нови [re: Цветан Цветков]  
АвторSoley (Нерегистриран)
Публикувано26.09.00 12:18



Хехехех Цеци, давай бе- верно че доста ..хм не простотоии , а мръсотии изписахме... поне аз де... ама..ей мама му стара понякога наистина на човек му се иска да може да псува...ей така да си каже всичко...ама не става с думи прости и интилигентни...трябва да го изпсуваш...мамка му...иначе пак си остава в теб...
И как бе Цеци, се говори за простотии с красиви думи...това го могат само политиците, бе... ние (слава богу) сме ...свободни хора... мамка му , а дали наистина сме ..свободни..., а Цеци?



Тема Отг: ВНИМАНИЕ !!! [re: Цветан Цветков]  
АвторRachel (Нерегистриран)
Публикувано26.09.00 13:10



Това че можете да ги изтриете е ясно на всеки, ама кому е нужно? Толкова ли пречи това че всеки е казал това което е искал да каже и то на мястото което е преценил като най подходящо... Май като гледам това е най посещавания клуб (2041 мнения) и мислите ли че ако почнете да триете всичко различно от “оправете чата” и “не ни харесва шрифта” тези същите 2041 човека ще останат? Едва ли...





Тема Отг: ВНИМАНИЕ !!!нови [re: ДжоДо]  
Автор Цветан Цветков (stranger)
Публикувано26.09.00 15:42



Това е клуб в които се коментират технически въпроси и проблеми свързани с Java версията на Лафчето
И ще се изтрие само това което не е свързано със темата , никой не е казал че ще се трие всичко



Тема Отг: ВНИМАНИЕ !!!нови [re: Soley]  
Автор Цветан Цветков (stranger)
Публикувано26.09.00 15:44



Нямам нищо против всеки да си казва това което му тежи , както само той си знае но нека да е на подходящото място. Не мисля обаче че точно този клуб е за тази цел създаден :)



Тема Отг: ВНИМАНИЕ !!!нови [re: Rachel]  
Автор Цветан Цветков (stranger)
Публикувано26.09.00 15:47



Има толкова много клубове, защо точно тук???
Клубовете в директорие Дир.гб са създадени за support на услугите които поддържаме. Има си клюкарник където без проблеми можеш да си кажеш всичко което те вълнува.




Тема Отг: ВНИМАНИЕ !!!нови [re: Цветан Цветков]  
Авторmareto (Нерегистриран)
Публикувано26.09.00 15:59



хех басси май клуба го правят тезикоито го посещават и си изразяват мненията
а не този който се грижи за него на който като му хрумне нещо си го прави без да се съобразява с другите
хъм и доколкото си спомня някъде ти беше споменал , че зада се изтрие нечие мнение трябва да има писмено съгласие от автора и сие ...ама нещо може да ме лъже и паметта то всичко си идва от ЕГНто



Тема Отг: ВНИМАНИЕ !!!нови [re: Цветан Цветков]  
АвторSoley (Нерегистриран)
Публикувано26.09.00 16:05



Подходящото място, казваш...мдааа, и нямаш нищо против... мдааа...е, благодаря ти Цеци...
Ами хайде направи един клуб "Приятели от Java лафчето"...
Знаеш ли, ще ми бъде интерсно как ще ги разделиш...емоцията от мнението и предложението... интерсно..доста ще ти е трудничко... ама нали ..има ЦЕЛ този клуб...давай, трий...остави само целта...след това наистина ще ти е по-лесно- отваряш и четеш..стегнати, здрави мисли...само с предложения.. и нее мнения не..в тях има емоция...пак ще стане...за триене...
Добре де, поне направи новия клуб...



Тема Отг: ВНИМАНИЕ !!!нови [re: Цветан Цветков]  
АвторАватарче (Нерегистриран)
Публикувано26.09.00 17:09



Мдам... значи - щом ше пишем простотии - по другите клубове. Аз па тогава искам клуб - "Чатърите от Джава" примерно дето да можем да си пишем простотиите.
и послеслов, Цеки... като това е форум за технически въпроси, защо никой не ни отговаря на тях?
Ае поздрави...
и попопопопслеслов... сори че тук сложих предложението си за нов клуб, трябваше в ПРЕДЛОЖЕНИЯ И ВЪПРОСИ или както се кааше там..
Ави




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.