Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:51 28.06.24 
Java Лафче
   >> Технически въпроси
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема В какво се превърна добрият стар dir..нови  
АвторMissFix (Нерегистриран)
Публикувано18.09.00 01:25



Аз и преди си знаех,че ги има такива ама днес май са ги изсипали с някой камион пред интернет клуба в най-близкото село и са им платили нет за 1 час.
Комплексари? Дечковци? Неосъществени Донжуановци? Изоставени лоши любовници? Пъпчиви тинейджъри тръпнещи от удоволствие гледайки гордо как се изписва на монитора с техния ник отпред " А ма курво долна да ти го начукам в устата".
Как е възможно подобно нещо да доставя такова блаженство някому че, да е способен да го интерпретира по 20 различни начина...вмъквайки а/с/л плс..ей така просто (за да ме видиш колко ги усещам чатовете аз)
Как е възможно този някой да не е един а ...толкова много...особенно днес (айде не мина ли единия им час). Как може всичи те да псуват по един и същи начин и да ми казват че ще ме чукат ..ъъ..всички на едно и също място...и "ше ми духаш ма кучко тъпа"..и..."къде си ма..що млъкна ма пу.."
И как да им обясниш на всики тези, че са тъпи задници и че това, че ще попсуват някой женски ник в чата няма да направи по-малка болкта от това че бахмаамуЗАЩОсиНЯМАМиазГАДЖЕкатодругите. Как да ги убедиш че каруцарските им псувни не впечатляват никого и коооолкото и да им се ще няма да променят факта, че просто нямат какво да кажат не само на една жена ами...и изобщо; нито този че още са си девствени (което струва ми се най им тежи) ; нито онзи, че надали ще се промени последното скоро...; нито този, че "Айдеее, групата от съседното село..единият ви час свърши...ставайте! Не тъжете..никому няма да липсвате!"
Та всичко това аз не мога да го обясня...ако вие можете/и искате..недейте..Те няма да разберат.
МissFix



Тема Отг: В какво се превърна добрият стар dir..нови [re: MissFix]  
АвторLAN (Нерегистриран)
Публикувано18.09.00 01:36



ехххх миси........



Тема Отг: В какво се превърна добрият стар dir..нови [re: MissFix]  
Авторвайпър (Нерегистриран)
Публикувано18.09.00 02:05



ех как ми с е говори по темата за псуването
и за комплексарите......
ама не ви ли е направило впечатление че тези които псуват в чата са новобранци,
хора които не са разбрали истинските стойности на ЧАТА.....
после ще трява да си сменят никовете;-)))
като им дойде акъла...
ама късНо е чадо и БИ БИТ





Тема Отг: В какво се превърна добрият стар dir..нови [re: MissFix]  
АвторДжоДо (Нерегистриран)
Публикувано18.09.00 08:18



Миси!

Браво! Отдавна ми се въртеше да го кажа, ама си го направила великолепно.....
Жалко че същите тези "пъпчиви пубери" нямат толкова сиво още, та да се сетят да прочетат нещо такова! Камо ли да разберат какво искаш да им кажеш!

:-)))



Тема Отг: В какво се превърна добрият стар dir..нови [re: MissFix]  
АвторАватарче (Нерегистриран)
Публикувано18.09.00 10:30



Дей**а мааму п***ко заспала, ко си се нагъ***ла туке и ша ми пишиш нек'ви прустутий, дет изобщу ни съ ти ясни? Ти нимож разбра, чи чатъ сий чату и ф негу морем да си праим кот' искам щот никуй ни мъ знай кой съм и от къдье сум! И на сичкуту отгори изобшо ни си праа, щоту знаиш ли ква пила ми е гаджето, а бе, мърло? И жийсьем си иам и живиси и живанши и сичку. Тъй чи изобщу комплекси неам, а вий сички сте тъпи пу**ки дето сами си гу търсити и затва идити в нашия чат. Тъй чи изобшу ни ми излизай с номира от панаира в Куртово Койнаре през осемдесета ми съ виж ти ква си тъпа...

... хмъ... и така до побъркване... ако не ми беше ника отгоре е доста ъъъ... автентично нали? е, то си е ясно де, селяндурниците никога не умират и няма да умрат, никога няма и да се отървем от комплексарите, избиващи сексуалните си проблеми и синдрома "басиколкомиеголямапишката" в чата, щото е по лесно. Така че администраторите са създали игнор и сайлънс, нека ги използваме разумно и намясто - и просто няма да имаме проблеми. А тях, ония ТЯХ, които сички визираме - тях господ ги е наказал - ние повече неможем! ;)
Ае със здраве ;))
Ави




Тема Отг: В какво се превърна добрият стар dir..нови [re: MissFix]  
Автордрайвера (Нерегистриран)
Публикувано18.09.00 12:10



Мисче. ;-)
много си права и ти съчуствам.
но...
Аватаров е още по-прав - игнор и ... Шат на патока главЪта!
ае
лек чат ;-)



Тема Отг: В какво се превърна добрият стар dir..нови [re: MissFix]  
АвторAC (Нерегистриран)
Публикувано18.09.00 17:55



Milo... nam che e gadno taka, ma nal znaesh:
-Kelner, edna mastiska v ugula.
-Mi kat ta stiska stiskai ia i ti bre.
Nema druga opravia za sujelenie. I moje bi ot vr. na vr. si zaslujava chovek da se prinizi do tiahnoto nivo za da im pokaje che i v prostotiata si e po-dobur ot tiah. Bahti a kato se zamislish che ot nekvi si 8 miliona kum 7 sa takiva selianduri /ne viziram horata jiveeshti na selo/ moe ti stane oshte po-gadnu. Ei tui e: SAD BUT TRUE...



Тема Отг: В какво се превърна добрият стар dir..нови [re: MissFix]  
АвторЛуннаСветлина (Нерегистриран)
Публикувано20.09.00 21:39



Мисти, значи не че е лошо, че си подхванала тази тема, но някак си ми се струва, че никой от тези които ти визираш няма да достигне до това писание, а още по искрено се съмнявам че ако стигне ... ще има полза от това. Ти да не си мислиш, че е много лесно да си селянин!!! Те знаеш ли колко време са градили този си имидж и ти искаш изведнъж , ей така, с лека ръка да го разрушиш. Та, тези въпросните, са си изградили басимайкатаколко висок имидж сред връстничките си които искренно им се възхищавам ЕБАСИМАЙКАТАКОЛКОГОТИНО звучат от тяхната уста тези думи - почти като песен. Та, да, добре си го казала ... ама ... Карай, джони, карай всичко тече, но уви не всичко се пие ... Ще пораснат (може би) но първите седем ... ах, първите седем



Тема Отг: В какво се превърна добрият стар dir..нови [re: ЛуннаСветлина]  
АвторАватарче (Нерегистриран)
Публикувано21.09.00 15:57



С настоящата бележка искам да направя едно уточнение - ай да не им викаме "селяни"... Селянин е гордо да бъдеш, отглеждаш яденето на целия народ, а че селянина е прост човечец, няма нищо лошо. Тва са СЕЛЯНДУРНИЦИ, нова категория, мутирала след чернобил до нечувани размери, феномен сравним единствено с чалгата... та така, нека селянина си оре нивичката и пасе кравичката, а ние да изправим селяндурниците до стената...
... и са се сещам че моем да си напраим сайт ввв.селяндурник.цом а? ко ша каиш ма п***ко заспала а?а?а?
хех
Ае със здраве
Афчо :)



Тема Лунен,много нет,брат..многонови [re: ЛуннаСветлина]  
АвторMissFix (Нерегистриран)
Публикувано21.09.00 21:47



Лунен, найш..не се коси и ти.То който си е сел___../всеки да го чете както му е удобно/..си е такъв каквото и където да пиша. Аз зная ,че тях лек няма. Ама за нас има!
Дето викаш ти "много нет, брат..много нет". Така ся ский к'во ти предлагам да направиме - аз ще изпусна далеч не без да искам компютъра си от 4тия етаж, а ти ще напуснеш работа. И..живота е розов..без НЕТ ;-)
А иначе сериозно.. ЖИВОТА Е РОЗОВ...СТИГА ДА НЕ СИ ЧЕРНОГЛЕД! Мдам...бре как съм на кеф днеска.
Мисти :-РРРРРР




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.