Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:01 28.06.24 
Java Лафче
   >> Технически въпроси
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Оставете Аватарче да се изяви бре!нови  
Автор MissFix ()
Публикувано29.08.00 03:17



Оставете бе го хора..Не видите ли..мерак има момчето..Измъчи се с тая латиница и пак..пише ли пише..Има какво да каже той на аудиторията(друга тема е доколко бива разбран)...желание има..Тва е важното! А и колко женски никове тука заради него...малей..И вие вместо да го толерирате му триете меседжите...Не така другари..не така се прави в цивилизованите сайтове. Нека пише бе. Оставете го.Не виждате ли че нема работа в офиса..кво да прави човека..ше пише разбира се. Па той е един такъв комуникативен..хиперкомуникативен... Афче, пиши си мило, пиши си..Даже и да ти ги трият меседжите..нищо..ти пак пиши..Кво разбират те..знаят ли те как баааавнооо минава ебасимайкатаидългияработенден. Пиши ти..те ше трият..ти пак ше пишеш..те пак ше трият..Ма нали се изявяваш...То посланията ти нема да стигат до адресатите им ама..нищо..Ние ще си знаеме , че Аватарче днес си е написал квото там е имал за писане и е бил споко..И ние ше сме споко тогава:)..Пък и...знаеш ли..ше ни тежи милсълта, че не сме прочели кво си искал да каеш..нали си идеен един такъв..не е за изпускане приказката ти....А на тебе ше ти е леко на душата...Шси викаш..."Бляк..Къф кеф, милсят си за мене!" Но щастието ти, слънчев не мое вечно да трае..Ние ше тъжиме..ше тъжиме, че не сме прочели меседжите ти..па ше ни мине.. Бе аз май не трябваше да говоря от името на всички ама...нейсе..

Тема Готин е Ави, вернонови [re: MissFix]  
Автор Fraxinus ()
Публикувано29.08.00 09:34



що ли не съм жена.......? иначе, остава да се надяваме, че като приключи тази история, ще го възстановят от архива

Тема Надеждата...нови [re: Fraxinus]  
Автор Hh ()
Публикувано29.08.00 14:04



Надеждата последна умирала... Ама май няма да възстрановят нищо. Ти кога си чул на някой кат му се направи цензура на другия ден да го реабилитират а най верочтно и архива е изтрит така се постъпва едно време са горили сичко квото не харесват сега трият до дупка :))))))

Тема Надеждата...нови [re: Hh]  
Автор Fraxinus ()
Публикувано29.08.00 14:08



Не вервам аз, че всичко са изтрили може да са го записали на дискетка, която да са забутали някъде, но познавам аз навиците на цензорите

Тема Готин е Ави, вернонови [re: Fraxinus]  
Автор MissFix ()
Публикувано29.08.00 23:36



Хех...готин лиииииииии????? ...що ли съм жена:((( ..тя историята няма да приключи май!

Тема Надеждата...нови [re: Hh]  
Автор MissFix ()
Публикувано29.08.00 23:42



Мдам..така разправят..Полседна...ама умира....

Тема Жена?нови [re: MissFix]  
Автор Fraxinus ()
Публикувано30.08.00 09:25



Фикси, стой си жена - и да не е готин Ави, ще се намери нещо друго.

Тема Оставете Аватарче да се изяви бре!нови [re: MissFix]  
Автор Аватарче ()
Публикувано30.08.00 09:48



Хех, начи Милси басси... напрао ми се изчерви монитора... хиперкомуникативен съм бил, имал съм ко да кажа... Абе миличко, ти не рабра май душевността на едно аватарче - то требе да бърбори непрекъснато, дори с риск да бъде разбрано. Щото най голямата ми трагедия е ако някой земе та ме разбера ко искам да кажа... тогава е мъка, депресия. А иначе за триенето - надявам се да е станала грешка... щото баси! И накрая... не тъжете другарки и другари, няма страшно наистина ще ви мине, ако ли не... Ави п.с. бе аз май трябваше да отговоря само на Милси ама... нейсе... пак Той

Тема Е тоя отговор наистина е за лична консумация на Афнови [re: Аватарче]  
Автор MissFix ()
Публикувано30.08.00 15:58



Мисс е най-голямата ти трагедия, Аф...ама нека това не те депресира...Достатъчно е , че депресира мене... Ама се чудя...ако ли не...ако не ми мине, другарю..... Баси, не гледай тъпо монитора...Не ми казвай, че не разбираш..и че се чудиш какво искам да ти кажа. Аф, нямам никакво желание да генерирам чувство за вина (тва наистина между нас си)..Наитина..Не ме разбираш ти мене...Аз просто си пиша некви фецки неща. Чети ме между редовете...Например..гоенаписаният отговор е преди всичко останало.. ОТГОВОР на последното , което ти си написал..Така че чети го в неговия контекст.. А ако можеш и между редовете...дерзай:) Филси P.S : А бе тва наистина беше само за Аватарче що четете!.. Ми да, не му го пратих на майла шот си е забравил паролата...хехе..депресиран е ся..чувства се разбран. Miss

Тема Е тоя отговор наистина е за лична консумация на Афнови [re: MissFix]  
Автор LADY ()
Публикувано30.08.00 16:23



e da moze da e za li4no polzvane ama...i az go pro4etoh DAaaaa GOTIN E I TO MNOGOOOOOOOOOOOOO i ne samo na dumi e gotin. i ne samo na vyn6nost i ne samo kato 4ovek i kato myz ...ehhhh daaaaaa.... a ti ko se my4i6 da pi6e6 zavoalilrano...da 4ete mezdu redovete...davaj napravo... makar da znae6 4e ne si edinstvena i ... kakto i da e...obi4kam si go az avito


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.