Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:36 28.09.24 
Java Лафче
   >> Технически въпроси
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема E kakvo stava s toja chat?!нови  
Автор FOXY ()
Публикувано29.12.99 23:03



Pomosht!!! Ne znam kakvo da pravja veche; OK,problema s nick name go otstranih, no ot kakto computera mi e s Windows NT vsichko se pretcaka... Kakvo shte reche: "Sorry,no JAVA for you!" ?! Ne sam mnogo navatre s materiala,no gledam po printcip da sledvam instruktciite i pak nishto ne stava. Browsera mi e Microsoft Internet Explorer 5.0 Blagodarnosti predvaritelno Chao!

Тема E kakvo stava s toja chat?!нови [re: FOXY]  
Автор bochi ()
Публикувано30.12.99 00:00



ami pri IE5 JDK e dopulnitelen modul i IE vi pita dali da go zaredi ot niakude naj dolu pishe "internet" iszberete tazi optia okolo 4MB e 5-10 min. download. uspex chao

Тема E kakvo stava s toja chat?!нови [re: bochi]  
Автор FOXY ()
Публикувано01.01.00 23:49



Takmo si misleh kak shte vi izkaja hiljadite si blagodarnosti za goljamata pomosht,no sled polovin chasovoto chakane da siztegli vaprosnata Microsoft virtual machine trjabva da otbeleja,che nishto ne stana zashtoto trjabvalo da sam Administrator inache chushki... Ako i taka ne se poluchava kakvo da pravja? Moje bi trjabva da se otkaja.

Тема E kakvo stava s toja chat?!нови [re: FOXY]  
Автор antoan ()
Публикувано28.02.00 14:01



kakvo pravish

Тема E kakvo stava s toja chat?! [re: FOXY]  
Автор рапунцел ()
Публикувано16.06.00 23:02



ЕБАТИ СКАПАНИЯТ ЧАТ МНОГО КОФТИ ААААААААА. ЕЙ ХОРАААААААААА ОПРАВЕТЕ ЧАТА ЩОТООООООО НЕЩО МИ СЕ СТРУВА ЧЕ Е МНОГО ТЪПО БЕЗ ЧАТ.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.