Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:08 18.06.24 
Java Лафче
   >> Технически въпроси
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Наистина се ОТЧАЯХ !!! Help!  
Автор NIKITA ()
Публикувано06.09.99 21:36



От както е започнат да се 'строи' прословутия НОВ ЧАТ аз нито веднъж не съм влизала там. Задоволявам се само с легендите които се носят за него надлъж и нашир. Вчера пак реших да изпробвам слабите си нерви и да направя пореден отчаян опит да влезна. Уви! след онея там процедури със "Моля изчакайте да се зареди аплета !!! " и т.н , в крайна сметка ми даде: Applet okchat_171186 error: java.lang.NoClassDefFoundError: okchat_17112, с една дума СРЕДЕН ПРЪСТ, това са две думи но няма значение.... МОЛЯ ВИ, ПИТАМ ВИ, ИМА ЛИ ИЗОБЩО СМИСЪЛ ДА СЕ НАДЯВАМ ЧЕ НЯКОГА ПРЕЗ КРАТКИЯ СИ ЖОВОТЕЦ ЩЕ МОГА ПОНЕ ЗА МИГ ДА ВИДА КВО СТАВА В НОВОТО ЛАФЧЕ??? Help!!! N.

Тема Наистина се ОТЧАЯХ !!! Help!нови [re: NIKITA]  
Автор Angry Again ()
Публикувано06.09.99 21:42



Abe k'vo da ti razpraviam, sushtoto polojenie. Samo deto poniakoga vse pak uspiava da me pusne vutre.Estestveno zamalko.Posle popravia greshkata si i me izhvurlia vednaga. Ama na koi li mu puka za nas s tebe.......

Тема Наистина се ОТЧАЯХ !!! Help!нови [re: NIKITA]  
Автор Цветан Цветков ()
Публикувано07.09.99 08:58



Проблема е че използвате броузър които е Netscape 4.04 или по-стар. Или стара версия на IE просто си изтеглете и инсталирайте по нова версия и проблема ви е решен.

Тема Наистина се ОТЧАЯХ !!! Help!нови [re: NIKITA]  
Автор Розичка ()
Публикувано07.09.99 11:50



Аз се опитвам от няколко дена да влезна в новото лафче, УВИ, на мене ми се случва същото, чакам да се зареди аплета и после влизам за секунди и докато видя какво става пак съм вънка. Ако някой има решение на този въпрос, ще се радвам да го прочета.

Тема розичка!нови [re: Розичка]  
Автор ДАМА ПИКА ()
Публикувано08.09.99 03:19



ами чети бе скъпа писала си след отговора на твоя въпрос ако наистина питаш де щото си мисля че вече дописваш така де да си гледаш името


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.