Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:13 23.06.24 
Java Лафче
   >> Технически въпроси
*Кратък преглед

Тема ...За проблемите с регистрирането...нови  
Автор Ugly Kid Joe ()
Публикувано29.07.99 15:54



Току що подобрих рекорда на един друг User, който твърдеше че досега 5 пъти се е пререгистрирал наново. Аз току що го направих за 6-ти път и вече се питам дали ще дойде някога денят в който Nick-а и останалите ми данни ще бъдат запомнени веднъж завинаги, а не при всеки опит да вляза да ми дава проклетото Unknown User.А между другото опитах да видя какво е положението със опцията"Забравена парола",тъй като помислих ,че вероятно съм си забравил паролата (което разбира се е невъзможно, тъй като досега през живота си съм я писал приблизително 87937527842 пъти).Пишеше че на е-Mail-a,който съм посочил при регистрирането ще ми се изпрати "забравената парола" .Изпратиха ми.....дръжки....

Тема Отг: ...За проблемите с регистрирането...нови [re: Ugly Kid Joe]  
Автор Цветан Цветков ()
Публикувано29.07.99 17:27



Напълно съм съгласен с теб че това на нищо не прилича. :) Днес цял ден се занимавах с този проблем и мисля че вече го реших. Вярно е че част от базата се губеше системно, но проблема за това беше локализиран едва вчера ;((( за което се извиняваме. Гарантирам 99,99% че от този момент (17:00ч. 29.07.99) който се регистрира може да разчита че данните му повече няма да бъдат загубени. процедурата със забравената парола също е тествана и работи без проблем. Още веднъж ви молим да ни извините за неудобставата и неприятностите които сме ви създали.

Тема Дупл: Отг: ...За проблемите с регистрирането...нови [re: Ugly Kid Joe]  
Автор Ugly Kid Joe ()
Публикувано29.07.99 18:06



Silno se nadiavam !!! Mercy za iz4erpatelnia otgovor vse pak .

Тема Отг: Дупл: Отг: ...За проблемите с регистрирането.нови [re: Ugly Kid Joe]  
Автор Милка ()
Публикувано29.07.99 21:52



Не знам какво точно сте оправили, обаче за десети път пробвам да вляза и не става. Дава само Warning: Can't create a new thread (errno 11). If you are not out of available memory, you can consult the manual for a possible OS-dependent bug in ./abstract.php3 on line 16 Сега какво?

Тема ...За проблемите с регистрирането...нови [re: Ugly Kid Joe]  
Автор Witch ()
Публикувано10.08.99 10:56



Bravo be Ugky syshtata rabota sa sluchi i na mene Adski glupava rabota i sega nishto ne moga da naoravq

Тема ЦВЕТАНЕ!нови [re: Цветан Цветков]  
Автор !ico ()
Публикувано11.08.99 16:06



Що приказваш преди да мислиш? Днес съм строшил всякакви рекорди по регистрацияр, но проблемът е че не мога да броя до толкова :(

Тема ...За проблемите с регистрирането... [re: Witch]  
Автор lo ()
Публикувано16.08.99 14:32



a az si misleh che sum tupa puk to ... i taka zasto ne trugva lafcheto? lo


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.