Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:37 17.05.24 
Java Лафче
   >> Технически въпроси
*Кратък преглед

Тема Малко предложения до екипа на DIR.BGнови  
Автор BANG (Една друга)
Публикувано30.09.01 01:33



Здравейте!

Значи има нова версия:-))) Чудесно:-)) Обаче.....май и упътвания трябва да пуснете.... майтапя се:-))))
Сега ...сериозно. Откакто се помня можеш да избереш ник от пророреца, в който излизат репликите, с кликване на мишката и веднага да му отговориш (вместо да се изписва)...... а сега трябва да търся ника в списъка...а те никовете са подредени по ред на влизане....е мерси, ама разногледа не ми се става . Та питам - може ли да се направи нещо по въпроса.

Не че се впечатлявам много от разни пубери, който си избиват комплексите, но все пак има филтър (или както сте го кръстили silence), обаче може да се филтрират само репликите, не и действията..... и така екрана пак се пълни с тотални простотии...... . Това си е проблем открай време и не знам дали ще доживея да видя версия, в която като не искам да чета някой - наистина да е така!

Няма да критикувам повече (засега)

BANG


Тема Re: Малко предложения до екипа на DIR.BGнови [re: BANG]  
Автор AC (ofte...)
Публикувано02.10.01 04:26



Bangi
neeeeee
stiiiigaaaaaa
stiga novovuvedenia
niakoi napravili mu vpechatlenie che s chata sega s nishto ne e po-dobur ot chata predi godina, dve... hm
togava za kvo sa ni tia novi versii
ne go pipaite
chuden e
she stavame raznogledi she si tursime nickovete po listata
samo ne go pipaite...
dokaraite go da raboti i go ostaite na mira... pls (da ne kaja asl)

I am not crazy. I just have been in a very bad mood for the last 23 years.


Тема Re: Атомен:-))))нови [re: AC]  
Автор BANG (Една друга)
Публикувано02.10.01 09:35



Чуш:-)))
абе да ти кажа имаше една версия преди около 2 години дето мноо яко си бачкаше:-))) или поне на мен ми харесваше..... и не знам за кво я смениха...сигурно за да направят лични стаи с парола и секви такива умнотии...както и да е:-))))
обаче..... не стига че чата е полупразен, ми и да се дзвера...... не ми се връзва...нали тука уж си почиваме... {или се нервиме???!!}

BANG


Тема Re: Атомен:-))))нови [re: BANG]  
Автор SummerSon (чудещ се)
Публикувано03.10.01 18:17



верно първите версии работеха най-добре и единствената разлика, която виждам са цветните никове, всичко друго е същото.

Упс! Без малко да забравя по-важната разлика - версията от края на `99 работеше......



Тема Re: SummerSon:-))))нови [re: SummerSon]  
Автор BANG (Една друга)
Публикувано03.10.01 22:12



мдам:-)))
РАБОТЕШЕ и в чата КУПОН ставаше........

сега е доста скучничко..... (лично мнение)

BANG


Тема Re: SummerSon:-))))нови [re: BANG]  
АвторCoOl_XtReMe (Нерегистриран)
Публикувано27.10.01 15:12





Kato e sku4ni4ko, za6to vliza6?! Za6to tolkova se vprqga6 i nervi6, sled kato e sku4ni4ko?!
Moga da vi kaja kakvo kuca6e v purvata (taka vuzhvalqvana ot vas) versiq:
1.mojeha da se izkarvat nick-ove ot 4ata (drop se nari4a6e..)
2.moje6e da se vliza s 4ujdi nick-ove, bez dori da se vuvejda kakvato i da e parola
3.4esto vruzkata s 4ata prekusva6e...4ata zabiva6e s drugi dumi i se nalaga6e Reflesh...
4.ima6e samo 1 private...absolutna ka6a be6e...
5..samiq browser 4esto zabiva6e (kogato ednovremenno na private se kaje ne6to ot dvete strani)
6.100% ima o6te ne6to...
I osven vsi4ko, v purvata versiq nqma6e opciqta, koqto sega su6to lipsva (dvoen click vurhu nick-a v staqta da go izpisva direktno)
.
Iskreni blagodarnosti, 4e ni osvedomi za li4noto si mnenie...taman bqh po4nal da mislq, 4e izrazqva6 ne4ie 4ujdo mnenie...


Best Regards,
Co0l_XtReMe




Тема mnogo si zabluden [re: CoOl_XtReMe]  
Автор AC (ofte...)
Публикувано27.10.01 20:45



ako si mislish che versiata za koiato govorish e purvata
priemi che chat e imalo i predi ti da si se poiavil tam

I am not crazy. I just have been in a very bad mood for the last 23 years.



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.