Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:19 02.07.24 
Музикални
   >> Нова генерация
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема отвъд смъртта  
Авторпocлeднaтa вълнa (Нерегистриран)
Публикувано21.03.01 16:06



здравейте
ужасно ми е гот 4е има такъв готин клуб с такива готини хора...жалко 4е 4ак сега разбирам за неговото съществуване но не съм голяма фенка на пс-тата
но както и да е

имам едно предложение за тема :
отвъд смъртта-на4алото или краят

усмивки





Тема и двете :))нови [re: пocлeднaтa вълнa]  
Автор Cy (непристрастен)
Публикувано21.03.01 16:22



стига да вярваш в преражданията... А ако не вярваш, прочети в Майстора и Маргарита какво направи Воланд с онзи, невярващия





Тема Re: отвъд смърттанови [re: пocлeднaтa вълнa]  
Автор karasko (новак)
Публикувано22.03.01 11:02



Хммм, ще си позволя да ти отговоря в мало по-разширено тълкуване на думата смърт... ;)

In the end I found beginnings, not a vision, a wake up call,
raised from the dead by a beating heart and at last I can see it all
and my eyes were opened to the darkness, in my hand a burning flame,
a spark of life to touch the fuse and blow these clouds away,
I can make it happen, if I want to,
Make it happen, if I try,
Forgive, forget, forever never means as much as it does today,
make it happen, we can make it happen, we can make it happen.


Е, какво ще кажеш?





Тема Re: отвъд смърттанови [re: пocлeднaтa вълнa]  
Авторkaka (Нерегистриран)
Публикувано23.03.01 04:27



"the death is not the end."
N.Cave



Тема Re: отвъд смърттанови [re: пocлeднaтa вълнa]  
Автор okcuTokcuH (Darker)
Публикувано23.03.01 20:15



Nqma takova neshto kato :otvyd smyrtta".Vsi4ko e tlenno i samo me4tite za bezsmyrtie krepqt naivnite smytrni za ve4en jivot skrepen s lyubov i pyt obsipan s kakvoto i da e no preodolim ot dvama.Obi4am mnogo tazi pesen na Mitko Voev no realnostta e po brutalna ot pesnite.Az ne moga da obeshtaq i na nai-lyubimiqt si 4ovek(ARLYNA)takova neshto zashtoto ako go napravq tova zna4i 4e sym q izlygal.Ne diskutiraite razni eventualni sreshti a govorete za tvor4estvoto na Voev-tova moje bi e vqrnata me4ta za otvyd smyrtta!



Тема Re: отвъд смърттанови [re: okcuTokcuH]  
АвторLedove (Нерегистриран)
Публикувано24.03.01 00:09



Moje i da ne sum mnogo v temata ,no se seshatam za edin stih na Nedialko Iordanov za jivota ,a toi e :"Dulgo li umirah ,kratko li jivqh "voobshte vuprosa e dali jivota e dulgo umirane ili kratko sushtestvuvane


A toi Mitko Voev moje i da e nadniknal otvud smurta ,pone Markes tvurdi che moje da stane tova i prijive [nadnikvaneto de]
Pozdravi!



Тема Re: отвъд смърттанови [re: okcuTokcuH]  
Автор karasko (минаващ)
Публикувано26.03.01 10:48



okcuTokcuH, въх че си убеден! Завийдам ти колко си сигурен в думите си. И според теб какво - дай да не си говорим за срещи, защото това не било реалността...е да, ама ако пък се срещнем наистина, ще си бъде съвсем реално, пък ти не вярвай в нищо.....

Ех, докато човекк не проумее че ВСИЧКО зависи от него, доникъде няма да стигне..

Поздрави ;))



Тема Re: отвъд смърттанови [re: karasko]  
Автор okcuTokcuH (Darker)
Публикувано26.03.01 20:18



Да ве!Лесно ви е на вас софиянци-Кравай и готово.Ето това ми е болката скъпи приятели,вие ще се срещнете а някои (умишлено не им споменавам имената :))ще 4етат после големи обсъждания и ще бълват огън(пак няма да споменавам никого:) Така че не се карайте все на мене щото съм по малкия :)))Колкото до "Отвъд смъртта" не знам. Има всякакви вероятности .Прекалено е хубаво за да е истина.Аз лично се страхувам до дъното на душата си.Едва ли е като по филмите.Там според мен няма да има личности а само всеобхватности.Воев едва ли ще е лесно откриваем даже и търсачките на "отвъдсмъртното" YAHOO да са по бързи от тези от нашата страна . Ако приемете теорията на Ст.Кинг от "ТО' значи може и да е доста страшничко.
поздрави!!:))



Тема Re: Chekai chekai malko:)))))нови [re: okcuTokcuH]  
Автор Ledove (непознат )
Публикувано27.03.01 01:23



Oksitoksine priateliu kakuv e problema za sreshtata ?Nali ti kazah veche che nqma problem ?
samo me e qd che Randy izchezna naposleduk ta ne mojem da suglasuvame neshatata ,voobshte vinagi mi e bilo tupo kato nqkoi se protivopostavqt na organiziraneto na nqkakvo meropriatie dori i to da e za da se vidim i za da se poveselim a nqkoi ot tuk pisheshtite znaqt kak se veselim kato se suberem povqrvai mi shte ti haresa


pozdravi!



Тема Re: отвъд смърттанови [re: okcuTokcuH]  
Автор karasko (минаващ)
Публикувано27.03.01 10:50



okcuTokcuH, nai-malkoto ne znam kolko si po-malyk ot men, za da me narichash batko, ama ne e tam rabotata ;) Za poreden pyt kazvam che ne sum mngo zapoznat s ideite i svetouseshtaneto na Voev, no vinagi mi se e struvalo che po ideja New Wave-a si pada malko mrachen i depresarski....Javno e naistina taka, zashtot kato slusham kak kazvash che te e "strah" ot "otvud smurtta"...zashto te e strah???

Spored men prosto trjabva da pomislish malko po filosofijata na jivota - nai-malkoto s tezi mrachni nastroenihja neznam dokude shte te dokarat - az lichno sum mnog goljam podrrujnik na filosofijata na Nitcshe - ne sluchaino i toi se smjata za rodonachalnik na "Filosofijata na Jivota" - vypreki na momenti krainite si formi na izkazvane i otrichane na mnogo "prieti za norma" polojenija....

Absolutno sum ubeden che jivotyt e takyv, kakyvto sam izberesh!

Napred, i to s usmivka...






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.