Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:41 20.06.24 
Музикални
   >> Нова генерация
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Na tymno  
Автор okcuTokcuH (LastWave)
Публикувано26.02.01 19:08



Imame li bydeshte?Koi shte mi kaje kak da vqrvam v neshta koito sa istinski samo v proizvedeniq i pesni kato tezi na Mitko Voev?Zashto ve4e nevqrvam i v sebe si?
Dali vse oshte me e strah da letq.....
Obi4am svoeto momi4e,OBICHAM TE Vania!



Тема Re: Na tymnoнови [re: okcuTokcuH]  
Автор Ledove (непознат )
Публикувано26.02.01 23:34



V edan apesen na Nova Generacia se kazvashe :Sprete iskam si parite koito ,vlojih vuv mechti !
Po princip smqtam che koito ima krile leti koito nqma jivurka prosto





Тема Re: Na tymnoнови [re: Ledove]  
Автор okcuTokcuH (LastWave)
Публикувано27.02.01 20:38



Priqteliu SidBared,:))) v druga pesen na Nova generacia se kazvashe "...vsi4ki ste jabi i az prosto ne moga da progovorq ezika vi ..." :)))
Nishto li4no no moje bi imam po golemi krile ot tebe :)



Тема Re: Na tymnoнови [re: okcuTokcuH]  
Автор Ledove (непознат )
Публикувано27.02.01 23:57



E i?
neshto ne ti shvanah mnenieto ,nikade ne si spomnqm da sum kazval koi kakvi krile ima ,i koi leti po navisoko


A inache nishto chudno da imash po golemi krila ot moite ,nali znaesh zavisi kakvo pushish



Тема Re: Na tymnoнови [re: Ledove]  
Автор karasko (непознат)
Публикувано01.03.01 10:24



Hahaha ;))))

Ledove, mdaa, jaka e trevata.... ;))) jaka treva - golemi krile ;)

A na nepoznatija ti prijatel - nikoga ne mojesh da bydesh sigyrenn koi kakvi krile ima priqtelju. A i ne e vajnoto dali tvoite izglejdat po-golemi - vajnoto e dokyde shte te izvisjat ;))))

Taka che neka vseki se radva i ukrepva krilete - s po-kachestvena treva ;o)

Prijatno browsvane ;)





Тема Re: Na tymnoнови [re: karasko]  
Автор okcuTokcuH (LastWave)
Публикувано03.03.01 22:29



karasko ne ti li pisna treva? Krilete naistina nqmat nujda ot golqm razmer-syglasen sym.Prosto iskah da podraznq ledove :)
Az otdavna ne "letq" s udovolstvie ot treva-sega e prosto kato da se obadish po telefona na star priqtel.Kakvoto i da mi kazvate az shte si ostana na tymno i to dokraq.Krilete mi natejaha ot neuzreli ambicii i razo4arovaniq.Shte letq na po-nisko mai..A ina4e ti bi trqbvalo da se zamislish kakvo te pravi shtastliv i dali trevata ti otkriva nai visokoto :)))))





Тема Re: Na tymnoнови [re: Ledove]  
Автор okcuTokcuH (LastWave)
Публикувано03.03.01 22:39



Li4no az ot treva samo v ledove potynah-pazi si krilete priqteliu





Тема Re: Na tymnoнови [re: okcuTokcuH]  
Авторkaka (Нерегистриран)
Публикувано05.03.01 01:30



ei,momcheta...otklonili ste se ot temata..ia si stisnete rqtsete....stisnete si gi i da prodqljavame..

okcuTokcuH,az kazvam taka-vsiako edno neshto moje da bqde razgledano kato iliuzia,zavisi ot glednata tochka.
sledovatelno i vsiako neshto moje da e istina,t.e. REALNOST....(mrazia dumata "istina")..
tvoiat sviat e tova,v koeto viarvash.A VIARVASH LI,IMASH BQDESHTE!
zapazi pesnite i Vania.. ei,momche!tova zvuchi kato SHTASTIE!!!



Тема Re: Na tymnoнови [re: okcuTokcuH]  
Автор karasko (непознат)
Публикувано05.03.01 18:18



okcuTokcuH ;)))
Ne si me razbral javno ;) Tochno az vyobshte ne upotrebjavam treva - maximum po dve tri drypvanija prez 6-7 mesetca ;)
Idejata mi za krilata beshe imenno takava, che ne e nujno da imash ogromni krile, chuvtvoto za koito dava trevata, a vajnoto e kakvo mojesh da napravish s tjah

a pyk trevata se pojavi ot lafa na Ledove ;))))



Тема Re: Koi se kara ?нови [re: kaka]  
АвторLedove (Нерегистриран)
Публикувано05.03.01 19:12



Lele kako cigara mangara taktika


Maitapq se de ne se vruzvai :)
Oksitoksin za kakvo puk ti e pritrqbvalo da me draznish ? za tova che ti pokazah kluba li ili za neshto drugo ?
Nikoi tuk ne se kara s nikoi tova e kluba na Nova Generacia i tuka sme priateli nqma da se zaqjdame i da se razpravqme za gluposti tuk imame si dostatuchno griji mislq ta i tuk da se razpravqme
V obshti linii smqtam che tozi klub e edinsrtveniq mai v koito nqma zaqjdaniq i karanici nadrebno ,taka che neka go zapazimtakuv i da produljavame napred




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.