Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:29 26.06.24 
Музикални
   >> Нова генерация
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Bez spomeni ...нови  
АвторLedove (Нерегистриран)
Публикувано19.02.01 23:21



Eto i edna tema koqto bqhme zapochnali v minaliq klub za momichetata i momchetata bez spomeni .I stignahme do tam che se pitahme dali sa nujni spomenite i dali te sa tova koeto ni identificira kato hora ,voobshte nujni li sa te?
Haide pishete i tuk i v drugite temi





Тема Re: Bez spomeni ...нови [re: Ledove]  
АвторRandy (Нерегистриран)
Публикувано20.02.01 23:15



Ledovе,сигурно си спомняш за рязко очертаната граница между настоящето и спомените:"...в спомените си от детство
няма да се връщам аз
пътят който ни остава...
е в очакване пред нас...
Как ти се струва?



Тема Re: Bez spomeni ...нови [re: Randy]  
Автор Ledove (непознат )
Публикувано21.02.01 00:48



Zatrudnqva me otgovora


Inache mislq che e kazano na mqsto i mi zvuchi kato onq refren ot Arlina za spomenchetata beli
samo che trqbva da se gledat vnimatelno ne samo lubovnite a i jiteiskite tabeli ne mislish li?



Тема Re: Bez spomeni ...нови [re: Ledove]  
Автор karasko (непознат)
Публикувано22.02.01 16:29



Znaesh li Ledove - edinstvenoto koeto mi idva naum kato cheta za spomenite, e vsushnost malklo nesvurzano, no prostto mi se zabi v glavata. Zaglavieto na edna pesen na Alan Parsons Project - There is no future in the past!....

Spomenite opredeleno sa solta na jivota, i v kraina smetka kato razmisklish chovek jivee zaradi tjah, no ot druga strana ne moje samo sys spomenite da se jivee.....

Ne znam, malko e nesvurzano, no kajete vie kakvo mislite? ;))



Тема Re: Bez spomeni ...нови [re: Ledove]  
АвторPath (Нерегистриран)
Публикувано23.02.01 00:24



Spomenite li...?Te mogat da budat sastevremenno vsichko i nisto..
Zasto li e taka ,edva li ima konkreten otgovor,no vinagi mojesh da izpadnesh v sastoianie na zabrava.Ponqkoga e dobre da ostavqme vratata na spomenite i manaloto zatvorena,no...dali tova pomaga .I izobsto struva li si?Po skoro-neka da jiveem sas krasivite i priqtni spomeni ,no bez da stavame napulno zavisimi ot tqh.Badesteto ste ni predloji mnogo po zapomnqsti se nesta,no 4ovek prosto trqbva da e gotov da gi prieme .Taka ,4e jiveete sas spomenite ,noo bez da se zadalbochavate prekaleno mnogo.A hubavi ili loshi-tova e istinskiqt jivot!..



Тема Re: Bez spomeni ... [re: Path]  
Автор Ledove (непознат )
Публикувано23.02.01 01:22



Spomenite s neshto koeto e hubavo ponqkoga no ne e zaduljitelno da gi ima ,predstavete si ako gi nqmashe kakvo shteshe da bude ?


Shtqhme postoqnno da jiveem za momenta i tuk i sega, no jivota shteshe da bude po malko obvurzvasht otkum priateli i blizki i shtqhme da budem po svobodni mai no i nqmashe da si spomnqme s koi sme bili vchera a shtqhme da tursim nqkoi dnes !!
abe neshto se omaqh mai ot filosofii spiram ako iskate produljete



Тема Re: Bez spomeni ...нови [re: Ledove]  
Автор Punk-ът (ентусиаст)
Публикувано24.02.01 18:14



а ако сме "без спомени" как щяхме да си спомняме "Нова генерация", например?



Тема Re: Bez spomeni ...нови [re: Punk-ът]  
АвторRandy (Нерегистриран)
Публикувано24.02.01 21:53



Ще продължа най-напред така:...В спомените си от детство
няма да се връщам аз...
пътят който ни остава е в очакване пред нас...
видеото ни представя
чужди клипове безброй...
В клипът на живота собствен
Аз съм главния герой...
....................................................................................

Хубава е тази песен,как мислите?
Punk,ти задаваш един много хубав въпрос!
В моята представа спомените са слънчеви,или въобще отсъстват.Ето защо обичам слънцето!












Тема Re: Bez spomeni ...нови [re: Punk-ът]  
АвторLedove (Нерегистриран)
Публикувано24.02.01 23:55



Punk-ut ubi temata s tozi vupros


Ama bratce rav si naistina i nqma kakvo da kaja priznavam
A spomenite trqbva da sa slunchevi za da se vurvi napred ,otrivcatelnite sa za pouka samo mislq



Тема Re: Bez spomeni ...нови [re: Ledove]  
АвторRandy (Нерегистриран)
Публикувано26.02.01 01:36



Ledove,пробвал ли си с лупа да запалиш парче вестник?Това на пръв поглед е скучно и безмислено занимание...А всъщност е огън...Който се ражда в съприкосновението между теб,един предмет и слънцето...Така е и със спомените:ако искаш-ти ще изгориш вестника,ако пък желанието ти е друго: ще се отопляваш с мисълта,че много вестници тепърва предстои да бъдат изгорени...Всъщност,искам да попитам Punk-ът:имаш ли спомен за истински "овъргалял" се в България и българското музикално пространство пънкар?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.