Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:05 20.06.24 
Музикални
   >> Нова генерация
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хм...НГ vs НГ...нови [re: lache]  
Автор Bgpunk (черный ворон)
Публикувано23.02.07 13:26



За мен НГ (и сие) се свързва със специфична ценностна система, която въобще не е времево обвързана и няма капчица общо с претоплена манджа, Ивайло, и която няма да позволя да се превърне в спомен, доколкото ми е по силите.

Цитирах това, като пак повтарям, че ако бъдещето на НГ е с такива "скандали", по-практично е да помечтаем да си остане спомен.


Пък относно ценностната система, за която говоря я живея. не само я съзнавам и помня. не я живея като гениален поет и добър музикант. по своему, според способностите. като умра, и другите евентуални като мен, тогава може и спомен да не остане, но не е дошло това време.

Обожавам да живея като мерзавец, без ценностна система. И албанският ми кафяв костюм седи неушит, защото карам с дънките от миналата есен.
И нямам срам, когато преяждам с моите предстоящи дни, бързам лакомо да изям всичко. И не ставам за пример. И на никого не искам да съм.




Тема Re: Хм...НГ vs НГ...нови [re: Bgpunk]  
Авторlache (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 14:51



щеш, не щеш, служиш/м за пример, Ивайло.



Тема Re: Хм...НГ vs НГ...нови [re: lache]  
Авторgost (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 16:17



айде стига с лирични отклонения, да се върнем на темата.
не съм съгласен, че сме нямали били право да съдим. като прави изказвания в публично пространство имаме право да земем отношение. Пък то тва с правата ...много права, много чудо.
К, парите не са много, и сигурно не е заради тях. За нещо се бори тая жена, ама отстрани изглежда направо супер нелепо и неясно за какво.





Тема Re: Хм...НГ vs НГ...нови [re: gost]  
Авторlache (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 16:33



не са отклонения, gost. говорим си какво се случва с НГ, защо и как



Тема Re: Хм...НГ vs НГ...нови [re: gost]  
Авторlamb (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 17:31



бори се те да са зависими от нея. ясно като кристал е това. и жалко защото те никога няма да са зависими от нея.и тя го знае много добре и за това прави тези недостойни опити.



Тема Re: Хм...НГ vs НГ...нови [re: lamb]  
Автор dave (Not Knowing)
Публикувано23.02.07 17:59



В отговор на:

бори се те да са зависими от нея. ясно като кристал е това. и жалко защото те никога няма да са зависими от нея.и тя го знае много добре и за това прави тези недостойни опити.



Мдаааа.
Мислех да не взимам отношение по темата, ама се отказах.
Не познавам Нели и не знам за какво се бори. Не ми и пука.
Нямам нищо против Пешев и ко да правят музика. Може даже и да ми хареса.
....
Обаче!
Обаче Нова Генерация беше и ще си остане завинаги.
И завинаги ще е свързана с едно-единствен Човек - Митко Воев.
Всичко останало свързано с групата е несъразмерно и несъизмерно с него.
Когато преди време Пешев събра групата за няколко "възпоменателни" концерта - нямах нищо против. Поне имаше хора, които за пръв път се сблъскаха с понятието НГ и на някои от тях им хареса.

Ама Пешев и ко да ми се правят на Нова генерация и да измислят нови песни - айде нема нужда. Без Воев няма НГ ве хора.
Бойкотирам Новата "Нова генерация", докато не земат да си сменят името. Тогава ще видим.

Next One Is Real

Тема Re: Хм...НГ vs НГ...нови [re: lache]  
Автор Bgpunk (черный ворон)
Публикувано24.02.07 00:12



Явно съм ялов пример, като се оглеждам наоколо.




Тема Re: Хм...НГ vs НГ...нови [re: dave]  
Авторaz sam az (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 13:47



i az sam na sa6toto mnenie



Тема Re: Хм...НГ vs НГ...нови [re: Bgpunk]  
Авторaz sam az (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 13:57



i taka zna4i na pe6ev i kostov i alia kato iskaha da sa nova generacia i da 4ast ot tazi grupa da ne sa biagali navremeto . vseki e imal trudni momenti no niakoi hora ostanaha tuka vapreki vsi4ko a drugite izbiagaha i se ga se vra6tat nagotovo ami ne e 4estno
p.s.za informacia alia za da prisastva v bg za koncert iska po 2000$ i posle ako vsi4ko ne e samo za pari neznam



Тема Re: Хм...НГ vs НГ...нови [re: az sam az]  
Автор Bgpunk (черный ворон)
Публикувано24.02.07 14:08



Парите са хубаво нещо. Но ситуацията е наистина такава, че предпочитам да не давам никакво мнение повече. Тъжно е, когато нещата се объркат така.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.