Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:16 06.06.24 
Музикални
   >> Нова генерация
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: ...нови [re: VlOLATOR]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано19.04.06 11:31



"Мога, ама не искам" е едно добро извинение за това, че не можеш да кажеш нищо смислено.
Айде стига, че след малко пак ще пуснеш пръскачката и ще биеш по плюнкомятане професор Вучков.
Bye, мой изтънчен прогъре - и не ми отговаряй, щото хората могат да четат и си правиш лоша услуга!



Next One Is Real

Тема ...нови [re: dave]  
Автор VlOLATOR (д-р Фостър)
Публикувано19.04.06 12:03



""Мога, ама не искам" е едно добро извинение за това, че не можеш да кажеш нищо смислено"

Ми, аз същевременно и го казах, ти не зацепи ли!?

"Bye"


Ледът ли се пропука, Иполит?
тъй рано свърши този



-------------------------------------------------
Заседанието продължава

Тема Re: concertнови [re: info1]  
Авторa da da da da da (Нерегистриран)
Публикувано21.04.06 16:00



za ujas na vsi4ki tuk 6te kaja samo 4e konzerta beshe super qk
zalata beshe pulna i beshe super qko usheshtaneto da 4uesh tolkova mnogo hora kak peqt zaedno 'zakuska'



Тема Re: concertнови [re: a da da da da da]  
Автор dafh ()
Публикувано21.04.06 18:35



забавно бе, да видим Гюров в ролята на бек вокалистка и бас на Хиподил



Тема Re: concertнови [re: dafh]  
Автор upu (..sharena..)
Публикувано23.04.06 00:47



dave евала! =)
ама е просто безсмислено (сигурна съм, че и сам знаеш), да се опитваш да дискутираш нещо с толкова ограничен човек....

|.| на тъмно играя
живот. |*|


Тема Re: concertнови [re: upu]  
Автор sister_of_night (NeonBlue Dress)
Публикувано23.04.06 02:51



Ваууууууу!ма човек да не вземе да посещава клуб Нова генерация по никое време и рядко:
ма то голЕм търкал съм изпуснАла. малко ме домързя да прочета всичко, видях за пънк-а и за анти-пънка. ( за да съм адекватна само ще кажа, аз слушам и "туй" и "онуй", което не ме прави всеядно жевотно и пенкилерите са ми чужди, а само се упражнявам в "музикално ориентиране" от малка, което, ще се съгласите, е труден спорт;)
както и да е... исках да изкажа.:
ДЪЛБОКИТЕ СИ СЪБОЛЕЗНОВАНИЯ .....
ЗА СЪЩЕСТВУВАНЕТО НА ХОРА, КОИТО ЩЕ СЕ НАМИРАТ НА ВЪПРОСНИЯ КОНЦЕРТ > групите- говорено е за тях, НО: мъчно ми е, че има хора, които биха оценили това като добро и вербално го подкрепят с посещението си ....



има нещо датско в Гниляне ....


.... the world in my eyes...


Тема Re: concertнови [re: sister_of_night]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано25.04.06 12:58



...
Всъщност "търкала" не стана заради пънк/антипънк-а, нито пък заради "концерта", на който е посветена темата, а заради използването на некои вербални похвати...
И всъщност ние с Вайльо сме си стари дружки! Както каза той - кво друго да правим в дир.бг, освен да се забавляваме.

А по темата за концерта - ми то си е работа на Гюров да прави каквото му харесва и си е моя работа, да не харесвам това, което прави.

Обаче интересен факт беше, че на няколко пъти ми анонсираха събитието като "концерт на Ъпсурт, Хиподил и некви - как им беше името?!?"
То тва достатъчно си говори...

Next One Is Real


Тема Re: concertнови [re: dave]  
Автор dafh ()
Публикувано25.04.06 16:05



Обаче интересен факт беше, че на няколко пъти ми анонсираха събитието като "концерт на Ъпсурт, Хиподил и некви - как им беше името?!?"

Какво толкова интересно, я виж тая тема

:

Заглавие: Svetlio v 6oloto na Slavi
Текст: v4era kat si pusnah Tv-to go vidqh s tozi novia kak peqt tazi novata pesen....





Тема Re: concertнови [re: dafh]  
АвторMap (Нерегистриран)
Публикувано27.04.06 14:14



Абе как искате некъв тъпак който пише 6олото ... да знае кой е Васил Гюров ... И Ревю винаги ще останат ъндърграунд ... Спор няма именно това им е ценното



Тема Re: concertнови [re: info1]  
Автор dete (вълк)
Публикувано29.04.06 01:21



в крайна сметка клубът мръдна ли в друга посока освен заветните теми за истинските фенове и качествената музика... мисля някак, че това е за разговор между двама, на тъмно, и откровено.
и без да съм изчела всички мнения, щот... неам нерви!, ВАЙЪЛЕЙТЪР - в доста от песните на Ревю от едно време винаги е присъсътвала голяма доза хумор, за да плюеш сега 'лет ми да те...'.. не че я обожавам, но погледната от друга страна е доняяякъде (важно пояснение) оригинална...
та кво за истинските фенове!!

всичко е моментност. нещата зависят само от дължината на дадения момент - пак!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.