Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:44 05.06.24 
Музикални
   >> Нова генерация
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема поздрав!нови [re: Skitnik]  
Автор sister_of_night (захарносиня)
Публикувано20.02.05 04:36



"...Явно се чувствам недостатъчно убедителен, щом търся лексикална и морална опора, както и интертекстуална връзка с фолклора ни...

...Много се радвам,че има хора,които поддържат клуб на името на една голяма българска група.Подкрепям ви напълно!Аз лично открих групата като студент...


...Нямам любима група, но тази доста си я ценя,макар и да ме товари малко...

...асоциациите на следствията многократно да надхвърлят интелектуалния заряд на причината...


...И каква е сега тази игра на думи?Може би трябва да ахна от изумление...Току виж съм решил,че си интелигентна...Което би ме довело единствено до проблеми...А и Б.Шоу е казал, че интелигентият човек е достатъчно интелигентен, за да знае, че интелигентността сама по себе си не значи нищо.Факт!
И какво е "no kiddin' "?Откъде се взехте такива чуждоезични:)))
The world in my eyes е ясно...толкова обичам Violator, че като по-млад чак ме е боляло..."



до нови срещи (или никакви). лека нощ...



.... the world in my eyes...


Тема забрави това:нови [re: sister_of_night]  
Автор Яcминa (черно танго)
Публикувано20.02.05 11:20



Чичото от село би изказал същото с думите"Не е нужно да разровим лайното,за да разберем, че мирише"




...I follow you...


Тема като каза лепило...нови [re: dawn4e]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано20.02.05 14:09



А пък ний с брадчеда четохме една статия в един сайт как хубаво се надрусвал човек с индийско орехче настъргва се в чаша с вода и се изпива като се стараеш през цялото време да не повърнеш и после ти ставало супер яко (да бе :) ) реших да пробвам и много яко се прецаках направо в болница щях да влязнаа. Явно някой се беше избъзикал с тая статия иначе ся ми е супер весело като си помисля как се хванах на въдицата само . Ех младост олигофреност .



Тема Re: забрави това:нови [re: Яcминa]  
Автор Skitnik (deja vu)
Публикувано20.02.05 18:36



Все си мисля, че не ви е чак невъзможно да измислите нещо свое, каквото и да било...а не само да ме цитирате...Както е тръгнало скоро и автографи ще раздавам...което не е лошо, но ми е грозен подписът.Вярвам във вас и ви желая успех!



Тема Re: забрави това:нови [re: Skitnik]  
Автор MelanXolia (непознат)
Публикувано20.02.05 20:55



Skitnik, dyrjish se kato pylen agrar, nishto chudno, che samo za tva selo govorish. Ami kato te vleche tolkova xodi tam i prestani da obijdash, nikoi ne e dlyjen da te tyrpi. Ok?

industrial music from industrial people!!!


Тема Re: забрави това:нови [re: Skitnik]  
Автор Scourge (Android)
Публикувано21.02.05 04:07



Имаш доста анален подход... Нищо чудно, че нямаш дом.

"Have more than though showest; speak less than thou knowest; lend less than thou owest"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.