Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:34 18.06.24 
Музикални
   >> Нова генерация
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: ...нови [re: Яcминa]  
Автор dete (вълк)
Публикувано28.01.05 14:51



Чът, не барай! че като дойда... аз съм тука де. Ти къде си?

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: POD SNEGA.....нови [re: dete]  
АвторTheJum (Нерегистриран)
Публикувано28.01.05 20:25



Hey, privet, dete!
kakvo stava s teb? :)
Draskai po nqkoi mail kogato se setish.


p.s. Az sum Bobi.



Тема Re: "Под дъжда"...нови [re: ((moon!))]  
Авторsyn (Нерегистриран)
Публикувано28.01.05 21:05



offf ,neznam -ne pi6a po forumi ,tuk sum samo da kaja ,4e podkrepqm Grupata i sum im fen tova e



Тема Re: POD SNEGA.....нови [re: TheJum]  
Автор dete (вълк)
Публикувано01.02.05 15:47



:) Жив си! хихи... ми по-добре да се видим, а... аз съм тук до 18 феб. но иначе съм в сесия и рядко излизам.
(иха, аз верно на 1 феб дойдох)

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: "Под дъжда"...нови [re: ((moon!))]  
Автор Scourge (Android)
Публикувано05.02.05 07:51



Нещо не разбрах... Създаваш тема, за да оплюеш група, която според теб е подигравка с Нова Генерация, с чиято музика е явно, от последните ти постове, си слабо запознат? Моля, поправи ме, ако греша, но поста ти е нищо повече от детска злоба към нещо, което не "достига" до теб; виждам и текстовете критикуваш...

За Под Дъжда... Копират Нова Генерация? Особено с парчето "Водите"? Парчето, което напомня Нова Генерация е "Венера" (и наистина звучи като НГ), но не мисля, че е какъвто и да било опит за плагиатстване.
Слушам музиката, не това, което смятам, че трябва да ми напомня и като музика, Под Дъжда звучат изненадващо добре. Казвам "изненадващо", защото за последните 7-8 години не се е раждала друга българска група, която да ме грабне от първото слушане.
"Водите" е силно парче и единственото общо, което има с НГ е, че е на български език и има dark/coldwave звучене. Нима това е лошо?

Гладен съм за стойностна българска музика; на групата пожелавам успехи!

"Have more than though showest; speak less than thou knowest; lend less than thou owest"


Тема Re: "Под дъжда".нови [re: Scourge]  
Автор ((moon!)) (!)
Публикувано06.02.05 00:12



Уффф... тая тема не трябваше да я пиша, намекнах го вече няколко пъти... И аз после като се замислих и тва си викам, така че забравете я тая тема. Издразни ме нещо, което слушах... После си викам бе закво я писах тая тема, ебати тъпото... Ама имаше вече десетки отговори и стана източник на много мисловна дейност, и се отклони нанякъде и почнаха едни разсъждения за разни многоточия и какво ли не...
Какво ще кажете това мнение да е края на тая тема, за да може след една-две годинки да слезе долу и да умре като всяка друга... Казвам след една-две годинки, щото кой знае дали ще съберем десетина теми за това време в този "клуб Нова Генерация".
Може да си направим нова тема за простотии, ако има желаещи

А на Под Дъжда мисля, че всички пожелаха успех. Тогава айде и от мен.

//край.

... Just wipe your own ass and shut your mouth! ...


Тема Re: "Под дъжда".нови [re: ((moon!))]  
Автор Яcминa (черно танго)
Публикувано06.02.05 01:31



хех, Луне, понякога ме изненадваш ....както сега....

хубаво си го написал...няма смисъл от простотии повече, да...пък то непрекъснато в тоя клуб се почва отнякъде и се приключва съвсем на друго място......даже не разбирам защо така трябва да става винаги...но така става, подяволите......лоши хора ли сме се събрали ли, що ли?((((

We have all the time in the world


Тема :))нови [re: ((moon!))]  
Автор sister_of_night (захарносиня)
Публикувано06.02.05 03:32



абе, Луне! ще те убия, бе!
остави клубната флора и фауна в ръцете на клубната Майка Природа!
тук се казват неща, които всички си мислят и като имат нужда - споделят. няма лоши теми или лоши въпроси, има неоснователни странични фактори, които ги правят грозни.

Издразни ме нещо, което слушах... После си викам бе закво я писах тая тема, ебати тъпото...
хубаво! дори е градивно > ако не харесваш нещо и имаш защо да го споделиш...дерзай!
Мисля си, тук всички имат достатъчно Големи и Отворени УУУШИИИ за да слушат музиката, заради която са се събрали и също един-друг (за което ОСНОВНО са се събрали тук)
така че, спокойно...
и дайте да си говорим повече за музика и за есен и за "на-баба-ти-прекрасното-хвърчило- на-фона-на-звездното небе" и по-малко
за "ти си тъп и ми харесва да ти го казвам"

та да ви кажа ..аз слушам "Бергология" сега.на обложката пише:
"препоръчвам да слушате този албум
единствено в компанията
на собствената си личност"
Д.Воев

тази неделя.....от трите последни...
ми, да послушаме


.... the world in my eyes...


Тема Re: :))нови [re: sister_of_night]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано07.02.05 12:04



Мда, sister, абсолютно си права!

И тъй като изразих някакво (не особено положително) мнение за Под дъжда, искам само да кажа, че след като ги послушах малко повече, мнението ми доста се промени.
Струва ми се, че имат какво да оставят след себе си!
Дано не се лъжа!

Next One Is Real


Тема .нови [re: ((moon!))]  
Автор VlOLATOR (Pig on the Wing)
Публикувано07.02.05 12:56



баси, това сложи край на тази жестока сага

ам, ко ша прайм сигааа, малииии



..., а сърцето на лятото още кърви...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.