Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:38 01.07.24 
Музикални
   >> Нова генерация
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :нови [re: sister_of_night]  
Автор ((moon!)) (!)
Публикувано18.01.05 01:36



Ами това е, какво да се прави, "грандиозна" демонстрация на "интелектуалното ниво" на "феновете" - не е ли по-яко, отколкото да се говори за музика?


... Just wipe your own ass and shut your mouth! ...


Тема ,,,нови [re: oncho boncho]  
Автор VlOLATOR (Pig on the Wing)
Публикувано18.01.05 09:29



"a на твоите постове само запетаите са им на мястото "

...аааа, синко, що не пишеш регистриран, бре!?...хихихихиии

Пожелавам ти, някога да стигнеш нивото на запетаите ми!...., което ще рече, че поне в едно нещо ще си на място!

..., а сърцето на лятото още кърви...


Тема ...нови [re: FlGHTER]  
Автор VlOLATOR (Pig on the Wing)
Публикувано18.01.05 09:38



"що не вземеш да патентоваш многоточието?"

...ми, много хора вече си мислят, че аз съм го измислил....така се създава фолклора, мило дете, радвай се, че по случайност и невнимание ставаш част от него....хихихи....Казвам "невнимание", защото нещо не си наясно със ситуацията - с МО. сме приятели и горното беше словесен калмбур, шегичка, майтап....joke, kakто е модерно да му се вика

"сигурно всичките ти постинги са еднакви?"

...абе, едва ли четеш и това, ама все пак да кажа:) - даааам, еднакви са всичките, не ми губи времето да ме четеш, аз съм ужасно скучен тип!

..., а сърцето на лятото още кърви...


Тема Под крилото на лисицата...нови [re: ((moon!))]  
Автор sister_of_night (захарносиня)
Публикувано18.01.05 19:29



добре, че си ти!
дерзай и по често ни (ми) размърдвай пръстчетата, че иначе са ни (ми) все в носа, докато си блъскаме главите за туй-онуй от живота, музиката, цветята, любовта, реституцията, вегетарианството, расизма, диалектите, готварството, глобалното затопляне, алкохола менте, модата, гравитацията, криви или прави ножички за нокти и разбира се Нова Генерация (но тя бледнее по важност в сравнение).

подкрепям те за "заместник цар" на клуба. а ако ни вдъхновиш още повече: направо за "цар"

само да ти кажа: само на едно място лисиците имат крила ...


.... the world in my eyes...


Тема Re: ...нови [re: VlOLATOR]  
Автор FlGHTER (малката лигла)
Публикувано18.01.05 20:12



То да беше само скучен....
Всъщност това,че не осъзнаваш,че имаш проблеми със себе си, не е достатъчно оправдание да тормозиш и останалите бедни клубари с тях.Ти наистина си толкова интересен,прекрасен,умен,изобщо над нещата,щото можеш да пишеш с bold, с главни букви,грамотно, на кирилица и като регистриран потребител.Знанието за това не те ли кара да се чувстваш по-добре,ами все си търсиш външни огледала, Нарцисе?

Аз имам моето световъртене във мен.


Тема Re:нови [re: FlGHTER]  
Автор ((moon!)) (!)
Публикувано18.01.05 23:21



Файтър, освен че ми написа двайсет бележки, съм те виждал само да говориш за тва кой кви проблеми има и в кой кво не ти харесва. Аре откажи се, щот едва ли на някой му е интересно да те чете.

[Отговорът ти, който се очаква да прочета утре, най-вероятно ще бъде супер тъп, така че може да си го спестиш, без да ни лишиш от нещо супер интересно.]

... Just wipe your own ass and shut your mouth! ...


Тема Re:нови [re: ((moon!))]  
Автор FlGHTER (малката лигла)
Публикувано19.01.05 02:02



спестяв

Аз имам моето световъртене във мен.


Тема ...нови [re: FlGHTER]  
Автор VlOLATOR (Pig on the Wing)
Публикувано19.01.05 10:17



"да тормозиш и останалите бедни клубари"

...да тормозя!?...изглежда не си прочела внимателно горния ми отговор - в случая се лигавех с МО., защото сме приятели и си правим веселото!...Едва ли го е приел като тормоз, но-по късно, защото той спи винаги до следобед, ще му дрънна една жица да го питам дали съм го изтормозил с тази лигавня!
...знаеш ли, намесата ти в този разговор, мило дете, много повече ми се доближава до понятието "тормоз към някого"!

"Ти наистина си толкова интересен,прекрасен,умен,изобщо над нещата,щото можеш да пишеш с bold, с главни букви,грамотно, на кирилица и като регистриран потребител."

...за другото, не, ама това че съм грамотен и мога да се се изразявам добре, пишейки, да влияя,....наистина ме кара да се чувствам интересен! Знаеш ли, когато попорастнеш и когато попрочетеш повечко книжки, несъмнено ще се убедиш, че грамотното писане и търсената, контролирана емоционалност, е едно от ЗАДЪЛЖИТЕЛНИТЕ условия, за да може четящият да те разбира максимално добре!...така мисля! убеден съм даже!

"..., Нарцисе"

топло!...поне има рима!

..., а сърцето на лятото още кърви...

Редактирано от VlOLATOR на 19.01.05 10:35.



Тема няма точки и удивителнинови [re: VlOLATOR]  
Автор FlGHTER (малката лигла)
Публикувано19.01.05 21:29



Всъщност не ставаше въпрос за конкретния постинг изобщо.
Книги не чета, вредно е, карат хората да си мислят, че поумняват, което е всъщност далеч от истината.
За пръв път никът violator се появи в клуба като нерегистриран и пишещ на латиница потребител.Така че не ми говори за задължителни условия.Задължителните условия, особено написани с главни букви(интересно,наистина ли мислиш,че не мога да чета малките?!),са нещо ужасно ограничаващо.
Както и да е, целта не беше да те тормозя,нито пък да има рима.Покорно се извинявам и за двете.
С изключителна искреност ти пожелавам спокойствие.
Леко утро

Аз имам моето световъртене във мен.


Тема .....vidyah edno dete sas krile.... [re: VlOLATOR]  
АвторMO. (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 01:08



....a az ne pro4etoh v tvoyat post ni6to po temata.....koy li e pone malko na myasto....ti may si ot komiteta po presledvaneto na bg fonetikata.....lingvistik ili laik ne znam...ima razni rimi na dumata no za jalost nito vali navun.....nito me e strah....vsi4ko e sueta....e napisano tuk tam....i izpyato ot edni hora v 4iyato 4est da re4em ne mi se pi6at zapetayki....ey taka si teka kato reka....ako ne go namira6 za 4erno podminava6....znae6 kak stava.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.