Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:37 20.06.24 
Музикални
   >> Нова генерация
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема ...nyakoy ricar se vjivya!нови [re: ((moon!))]  
Авторmo. (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 01:12



....abe vie 6to ne si izhvarlite telefonite...i bez drugo smsite sa maymunski ne6ta....zapo4vam da si mislya 4e tuk e klub za bg fonetika ili e palno s agresori....a ot cigulkite u levo kape kruv...kato 4e li...kato4eli ili kakto tam se pi6e na roden bg.......nyakoy ricar.....se vjivya....no koy e vsa6nost.........v prevod ooooooooooooo



Тема ...нови [re: FlGHTER]  
Авторviolator (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 09:15



...ta tova e nai-lesnoto, mili4ka! Dokolkoto imam nabliudeniq, ogromnata 4ast ot user-ite se poiaviavat neregistrirani...i propisvat na latinica, zashtoto vse oshte ne sa zapoznati s forim-kulturata na dir-a, ili do sega da pisali samo v 4ujdoezi4ni forumi, forumi, koito ne poddurjat kirilica i prooooo4ie! Razlikata e tam, 4e, ako ne spazvash elementarni nepisani pravila v dir-a, toi te "izhvurlia", ne te "obi4a", ....kato user ot dosta otdavma, bi triabvalo da si go zabeliazala tova i da go znaesh! Poviarvai mi, ima moment v koito spirash da 4etesh takiva postove kato toia, zashtoto IZMORIAVAT....trudni sa! Ako shte vutre da e napisano nai-genialnoto neshto na sveta, po tozi na4in to ne zvu4i!...e, az se radvam, 4e navreneto go razbrah tvurde burzo tova /togava i dosta hora mi go kazaha sushtoto/ i vliazoh v 4as po4ti vednaga!

nadiavam se, 4e tova za knigite ne go mislish naistina! Ili ako puk naistina taka razsujdavash, molia te, pravi po niakoe izkliu4enie ot vremena vreme...S maloumna new generation tazi kitna durjava Bulgaristan suvsem niama da izdurji na mangalizaciata, koiato nastupva sus seriozna sila!

"С изключителна искреност ти пожелавам спокойствие"

...e, 4ak tolkova li ne me hareswash?!?....spokoistvieto e tvurde pagubno za 4ovek kato men!....zanapred mi pojelavai..., abe ia po-dobre nishto ne mi pojelavai! Ignorirai me!...az niama da izgubia ot tova, zashtoto taka ili ina4e ne si ot horata, 4iito mneniq 4eta /ako ne sa naso4eni kum men/, cenia ili me valnuvat!



Тема Re: ...nyakoy ricar se vjivya!нови [re: mo.]  
Автор ((moon!)) (!)
Публикувано20.01.05 21:28



Ние и есемесите пишем на кирилица, когато може... някакси не само е по-грамотно, ама е и по-готино... по-яко е така да се каже, изглеждаш по-голям пич като пишеш културно

... Just wipe your own ass and shut your mouth! ...

Редактирано от ((moon!)) на 20.01.05 21:32.



Тема Re: ...nyakoy ricar se vjivya!нови [re: ((moon!))]  
Автор ice_9 (Hot!Hot!Hot!)
Публикувано20.01.05 22:07



толкова е дадаистко
(без главни букви и препинателни знаци)
всеки е свободен да мисли(пише),така както му харесва
самата идея,че на някого се налагат ограничения ми се струва не-подходяща за този клуб

Не се страхувай от съвършенството-никога няма да го достигнеш!


Тема Re:нови [re: ice_9]  
Автор ((moon!)) (!)
Публикувано22.01.05 01:26



Някакси тъпо е хората около теб да са малоумни... супер сдухващо е и много яко ме дразни. Макар че съм свикнал. Но понакога не издържам да не му обърна снимание.
Не ти ли се струва, че не беше нужно да си просиш отговора: "ние не налагаме ограничения, а казваме на другите, че за нас би било по-лесно да разчетем и разберем текст, написан грамотно и не на някъв измислен език, който не винаги разбираме", щото тва мисля, че може да го разбере и най-големия малоумник...
За втори път не ми издържа търпението, така че: факайте се сички да му еба майката, ебати тъпаците сте. В тоя шибан клуб освен МО. и Вайълейтър май почти сички са някви ограничени идоти, които само пишат простотии, заяждат се с другите, оплакват се кво не им е наред и кво ли не още... Който не спада към тая маса народ да не ми се обижда, със сигурност има такива, ама сте малко...
А разните там ледове и файтъри пак ше продължават да ръсят простотии и да се радват на интелектуалната си извисеност, нищо не можем да направим... За съжаление като им кажем колко са прости, те не ни вярват и скачат срещу нас.

Прекратете тая малоумна тема.

... Just wipe your own ass and shut your mouth! ...


Тема Re: ...нови [re: VlOLATOR]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано22.01.05 13:21



...ми, много хора вече си мислят, че аз съм го измислил...


....ето тук вече мога да поспоря и аз.....

A blessing in disguise...

Тема ,нови [re: ((moon!))]  
Автор sister_of_night (захарносиня)
Публикувано22.01.05 20:41



oффф...


.... the world in my eyes...


Тема Re:нови [re: sister_of_night]  
Автор ((moon!)) (!)
Публикувано22.01.05 21:07





... Just wipe your own ass and shut your mouth! ...


Тема Re:нови [re: mo.]  
Автор ((moon!)) (!)
Публикувано23.01.05 23:49



"А от цигулките отляво капеше кръв..."... тва пък кво е, познато ми звучи, ама не се сещам...

... Just wipe your own ass and shut your mouth! ...


Тема Re:нови [re: ((moon!))]  
Автор dafh ()
Публикувано24.01.05 00:44



текст от песен на групата с името клуба

keep your distance



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.