Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:55 30.05.24 
Музикални
   >> Нова генерация
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: "Под дъжда"...нови [re: Bgpunk]  
Авторnoir (Нерегистриран)
Публикувано15.01.05 17:39



На мен пък ми харесват и не ме дразнят, 4е прили4али на НГ. Най-малкото защото НГ ги няма /по-същия начин, по който бяха преди/ и предпочитам да чувам нещо, което дори и да копира, поне ми харесва, отколкото нищо.. Говоря за записите, на живо щом казвате, че не ставали - нека пробват да се пооправят. Примерно Ревю ако се бяха опитали да направят песни като старите си, може би пове4е щяха да ми допаднат.. А "под дъжда" правят точно музика като старата, с минорно звучене, което липсва все повече днес.. Звукът ми харесва, текстовете засега не толкова /четох само този на "Венера"/. Примерно по- би ме издразнело ако се опитат да копират текста, смисъла, начина на изразяване... А в дарк стила мисля, че все ще се намери място за повече от 1 група.. Поне преди имаше и не знам някой да е възразявал...
..лека...



Тема Re: "Под дъжда"...нови [re: noir]  
Автор Bgpunk (wurdulak acid)
Публикувано15.01.05 19:02



Е, така си е!



Тема Re: "Под дъжда"...нови [re: MO.]  
Автор sister_of_night (захарносиня)
Публикувано17.01.05 00:15



хехе, уелкъм тук


.... the world in my eyes...


Тема ...нови [re: MO.]  
Автор VlOLATOR (Pig on the Wing)
Публикувано17.01.05 16:52



...майчице, МОмчиле, каква гладка реч
баси, как го постигаш!?...за да схвана мисълта на някой от постовете ти ми трябват поне три-четири БАВНИ изчитания!...бавни, защото запетаите, краищата и началата на изреченията в повечето случаи липсват!
А този тук е повече от уникален.....нито една запетайка в пост с десетина изречения!...грандиозно!

..., а сърцето на лятото още кърви...


Тема Re: ...нови [re: VlOLATOR]  
Авторoncho boncho (Нерегистриран)
Публикувано17.01.05 20:56



a на твоите постове само запетаите са им на мястото



Тема Re: ...нови [re: VlOLATOR]  
Автор FlGHTER (малката лигла)
Публикувано17.01.05 21:12



А ти като див фен на препинателните знаци, що не вземеш да патентоваш многоточието?И без друго озаглавяваш всеки свой пост с него, сигурно всичките ти постинги са еднакви?...

Аз имам моето световъртене във мен.


Тема : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :нови [re: FlGHTER]  
Автор sister_of_night (захарносиня)
Публикувано17.01.05 23:34



ех, че тема се заформя в "Нова Генерация".
както е казал Конфуций: "по-добре това, отколкото нищо"
ама кой е казал, че е прав ...


.... the world in my eyes...


Тема Re: "Под дъжда"...нови [re: noir]  
Автор ((moon!)) (!)
Публикувано18.01.05 01:28



Пак се почна...
Абе в крайна сметка не мислите ли, че е все тая... не знам изобщо защо поставих темата... поне ви намерих работа да си поръзмърдате пръстчетата и да изпишете бая нещо, пък и някои благодарение на мен чуха "Под дъжда"...
Мен от самото начало ме издразниха текстовете. С музиката и текста се прави фалшиво копие на НГ, което звучи тъпо. И все пак някой, който не е слушал, може би би казал "това е нг..."... Иначе музиката не е лоша. Става, ама без текст не може... А в случая чуваш "изгнили, изкушаващи...".

... Just wipe your own ass and shut your mouth! ...


Тема Re: "Под дъжда"...нови [re: MO.]  
Автор ((moon!)) (!)
Публикувано18.01.05 01:31



Сори, Мо., иска ми се да го прочета, ама часът е един и половина, очите ме болят и не искам да ги напрягам излишно, четейки маймунския ти "начин на писане". Прекаляваш вече.

... Just wipe your own ass and shut your mouth! ...


Тема Re: ...нови [re: FlGHTER]  
Автор ((moon!)) (!)
Публикувано18.01.05 01:33



На това не разбрах кое му беше умното. И аз обичам многоточията, лошо ли е?

... Just wipe your own ass and shut your mouth! ...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.