Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:26 30.05.24 
Музикални
   >> Нова генерация
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: .vialotora e elektrotehnik.v.e.e cunki!нови [re: blq]  
Авторpod rosata (Нерегистриран)
Публикувано08.09.05 13:58



epa ne sa zle,no vialatora e guz



Тема Re: .vialotora e elektrotehnik.v.e.e cunki!нови [re: pod rosata]  
Автор ((moon!)) (Духовник)
Публикувано13.09.05 17:57



Да.

... Just wipe your own ass and shut your mouth ...


Тема Re: .vialotora e elektrotehnik.v.e.e cunki!нови [re: ((moon!))]  
Автор sister_of_night (neonsugar)
Публикувано14.09.05 19:12



значи, ще предложа и тук да има модератор, защото знам, че ти липсва здрава "пътеводна" ръка. да ти направя ли тази услуга?

( цяла пропиляна половин секунда от вниманието ми, за да видя отново твой съдържателен / и познат до болка / отговор.
ми..ценна ми е...)


престани да спамиш!

(съжелявам , че аз самата го правя с този постинг)


.... the world in my eyes...


Тема Re: .vialotora e elektrotehnik.v.e.e cunki!нови [re: sister_of_night]  
Автор ((moon!)) (Духовник)
Публикувано25.09.05 09:42



Предложи. Каквото щеш прави.

... Just wipe your own ass and shut your mouth ...


Тема Re: .vialotora e elektrotehnik.v.e.e cunki!нови [re: ((moon!))]  
Автор sister_of_night (neonsugar)
Публикувано25.09.05 15:31



ти си неуморен.типично.


.... the world in my eyes...


Тема Re: .vialotora e elektrotehnik.v.e.e cunki!нови [re: sister_of_night]  
Автор Scourge (Artificial)
Публикувано30.09.05 22:54



Излишно се тормозиш...
Я ми виж аватара и се усмихни.

"Have more than though showest; speak less than thou knowest; lend less than thou owest"


Тема ну! ...нови [re: Scourge]  
Автор sister_of_night (neonsugar)
Публикувано01.10.05 02:02



где твой аватарчик, заяц?!
разлинквал;) се е и не се вижда

ама ще се ухиля и така


.... the world in my eyes...


Тема Re: "Под дъжда"...нови [re: lvashkin]  
Автор Apokaliptra (Безнадеждност)
Публикувано24.10.05 19:11



Ивашкин, ти си абсолютен тъпак. Принципно ще е добре да слезеш малко на земята с малоумната си група Мефисто, Мефистоо и въобще с всичките и метаморфози с разните му там букви "о" . Не се самозабравяй, помня те от доста години какъв смешник беше и си остана, надут самозванец такъв...



Тема Re: "Под дъжда"...нови [re: ((moon!))]  
Автор skandalnoto (непознат )
Публикувано04.09.07 18:59



Kакво сте зе заяли с Под Дъжда бе хора ? за какво пладиатстване пишете ама че ограничени меломани. Тоя стил не е измислен от Н.Г. Ню уеифа е западно влияние а НГ са едни от първите които го засвирвт и имат шанса че тогава друга група като тях не е имало. А сега когато има десетки не като НГ , а в този стил вие се хващате за дуйдовте и то защо ... ? оти не сте чули другите. Ами В. генерал и те приличат на куп други групи. Що не послушате и малко чужда музичка , не само комерсиалните хитове. А като разбирате толкова от ъндърграунд е трябвало да забележете че Дужда пеят определено по - вярно. Били понтирали... Абе вие луди ли сте това се нарича СТИЛ В МУЗИКАТА. Ами вие така сигурно говорите и за Елвис Пресли., Бъди Холи, Чък Бери и всички останали каде пеят и свирят рокендрол. Я малкоп помислете не е ли идиотско да се спори кой на кого прилича. А нивото на Под Дъжда все пак ми се струва доста високо, само заради факта че ги коментирате, значи сте ги чули. Ако читателите на този пост имат втори етаж - извода остава за тях.
Аман от недъгава нация.



Тема а тинови [re: skandalnoto]  
Автор Яcминa (Ж)
Публикувано04.09.07 21:12



ми приличаш на разярен петокласник, който все още не може да чете гладко...за култура на речта да не говорим...

имаш обаче известно право по отношение на едно. наистина много се мрънка тук. прекалено много понякога...

но пък за другото не си прав - най-преднамерено да наподобяваш вокали и звучене, вместо само да заимстваш - това аз не го разбирам. а точно така изглеждаше "Под Дъжда". апропо - все още ли свирят? нямам нищо против тях, познавам ги, пили сме заедно...но. единственият път, когато чух нещо тяхно, беше на запис, и си помислих, че е някаква нечута от мен досега песен на Нова Генерация. добри имитатори са, несъмнено.

Моята любов е моята лавина.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.