Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:51 25.06.24 
Музикални
   >> Нова генерация
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Koncerta ?  
Автор dCL (Santa Dog)
Публикувано18.01.04 15:38



Kajete kak beshe koncerta v petyk?

EatexudingoinksuponandbleeddecrepitbrokenbonesatcausticspellsofHELL!


Тема Re: Koncerta ?нови [re: dCL]  
Авторlvashkin (Нерегистриран)
Публикувано18.01.04 18:37



I az iskah da vidia mnenia - ama nqma...ne mojah da otida - znaeh, no kolata mi se razvali...mai Bobi ot grupata e hodil...:-)



Тема Re: Koncerta ?нови [re: lvashkin]  
Автор Zlatna (търсеща)
Публикувано18.01.04 20:04



И аз чаках мненията на другите:)) Но ще ви кажа .... че концерта започна с един DJ, koйто по никаъв начин не се връзваше на, онова, което всички очакваха... И така публиката, която беше чакала този концерт години се наложи да по4ака още "малко"...И в крайна сметка Нова генерация бяха посрещнати от едни дооста поизнервени хора:))) Oзвучаването беше отврат - микрофонийки и други екстри - колкото искаш... опитите на Алина да каже нещо на публиката бяха почти безуспешни. Предполагам, че само първите редици са чували за какво става дума... Обаче каквото и да пиша концертът ми хареса, защото нямам база за сравнение - никога не съм била на друг концерт на Нова Генерация... за мое голямо съжаление...



Тема Re: Koncerta ?нови [re: dCL]  
Авторilianko (Нерегистриран)
Публикувано18.01.04 20:51



osven che
Imashe poveche hora otkolkoto mozheha da se poberat vyv voenniq klub.
chas i polovina se opitvaha da opravqt "tehnikata", koqto vsyshtnost ne se opravi (tova mislq si e orisiq na NG), vsledstvie ozvuchavaneto beshe stranno - dumite se noseha iz efira, no nishto ne se razbirashe... kakvoto i da oznachava tova
mnogo kratko za 11 godini - okolo 11 pesni

Za syzhalenie e po lesno da se opishat negativite, za ostanaloto nqmam dumi...
Beshe mi hubavo, che sym tam...

...i stranniqt zavyrshek na Moni: "sled okolo mesec i polovina da ochakvame iznenada"



Тема Re: Koncerta ?нови [re: dCL]  
Автор FlGHTER (малката лигла)
Публикувано18.01.04 21:01



Уви,от опитите ми да снимам се получиха главно многоцветни абстракции. Може би ще кача няколкото що-годе сносни снимки и ще дам на Страци да ги сложи в сайта.

Аз имам моето световъртене във мен.


Тема Re: Koncerta ?нови [re: dCL]  
Автор dCL (Santa Dog)
Публикувано18.01.04 23:30



Qvno na vsi4ki vi e hareslo :))). Az oba4e kolkoto i da imah jelanie nqmashe da moga da doida, mnogo sym dale4e ot Sofia :(. Nqma zna4enie oba4e, vajnoto e 4e koncerta e imal "atmosfear" ::) koeto e po vajno ot sound-a. Edno vreme postoqnno zvu4eshe zle, no beshe veliko :).

A po otnoshenie na iznenadata za koqto govori Moni, li4no na mene mi se shte da e neshto Svyrzano s Абсолютно Начинаещи primerno. Mnogo bi mi se iskalo tazi grupa da prodylji, oshte pove4e sled tova koeto vidqh na basein spartak. Tam mejdu drugoto otnovo performance-a na Абсолютно Начинаещи ne polu4i otzvuk :(
Jalko.

EatexudingoinksuponandbleeddecrepitbrokenbonesatcausticspellsofHELL!


Тема беше....нови [re: dCL]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано19.01.04 11:16



...ми странно да чуя как звучат Нова Генерация без жив бас.......Е, чух!!......НЕ МИ ХАРЕСА!!!!.....Не вярвах, че някога ще го кажа, ама добре, че се появи все пак Гюров, за да не бъде провала пълен!!!!....И въпреки всичко по-лошо озвучаване не бях виждал(чувал)...хммм...не помня от кога....., май от басейна Спартак;)!!!!!
...беше ми също страно (меко казано) да попадна на място където в продължение на два часа ще слушам хаус и техно (стилове, които както можете да се сетите ИЗОБЩО не са ми от любимите)....Е, също НЕ МИ ХАРЕСА!!!.....дори ме ИЗНЕРВИ!!!....крещях "ууууу" заедно с всички, макар да държа да отбележа, че човечеца(DJ-я) не е виновен....., виновни са тези на които им го е родила тиквата това Нова Генерация да бъдат "подгрявани" с техно....
...тръпката отдавна вече не е същата,.....а усещам, че в момента марката "Нова Генерация" се експлоатира и цеди!!!!!
...изпълнението на "Ледове" беше единственото нещо на което се изкефих истински......, новите елементи в парчето бяха сложени на място и не дразнеха.....напротив!!!!

THERE IS NO DARK SIDE OF THE MOON REALLY....AS A MATTER OF FACT IT`S ALL DARK


Тема Re: Koncerta ?нови [re: dCL]  
Автор DARLlNG (непознат)
Публикувано19.01.04 12:21



Hubavo be6e,razbira se! I naistina ima6e atmosfera...nqma6e slu4ajno popadnali hora,vseki si ima6e nqkakuv motiv da bude tam.
Ako ima nedovolstvo sega, to e ot drugo, mislq si...ot lipsva6toto,ne ot "ozvu4avane", "podgrqvane", "o4akvane"... Lipsva6toto...Voev...
Hubavo e da 4ue6 lujbimite pesni na jivo,edva li ima spor za tova, no glasa lipsva, 4oveka lipsva...razli4no e...
Tova, koeto ozna4ava za men Nova Generaciq, i naj-ve4e Dimitar Voev, e razli4no ot koncerta v petak, no be6e hubavo prejivqvane, ima6e radost,emociq..., vupreki 4e taka tugata po lipsva6toto raste, stava po- osezaema...



Тема Re: Koncerta ?нови [re: dCL]  
Автор dete (вълк)
Публикувано19.01.04 12:27



Доста малко песни се свириха, като се има предвид голямото творчетсво п опринцип. 10-12 парчета мисля бяха, прекалено малко......
След концерта ме в едно ззаведение ме намери един човек, който също е бил на концерта... от 'На тъмно' (ако ме чете, хехе, обади се ) и ми каза, че щяло да има следващ концерт на 5 май във Варна... е, не знам колко сериозен и трезв е бил ... иначе от първите редици верно чухме, че след месец и половина пак ще се прави нещо...
VIOLATOR, пак си изнервен пич :)))

Всичко е моментност. Нещата зависят само от дължината на дадения момент.


Тема Re: Koncerta ? [re: dete]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано19.01.04 12:46



...ами аз нали си го написах, бре дечко!!!......Даже написах кое, как, защо и колко ме изнерви......ти констатираш за неразбралите(непрочелите) ли??!?

THERE IS NO DARK SIDE OF THE MOON REALLY....AS A MATTER OF FACT IT`S ALL DARK



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.