Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:38 23.04.24 
Музикални
   >> Нова генерация
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема На 11.01.2004 (неделя) ще се проведе протест протинови  
АвторDDT (Нерегистриран)
Публикувано10.01.04 11:18



На 11.01.2004 (неделя) ще се проведе протест против базите на NATO.
Сборният пунк е градинката пред Народната Библиотека в 13:00.
След това протестът ще се пренесе пред Народния Театър “Иван Вазов” и ще продължи най-вероятно от 14:00 до около 15:00. Ще бъдат раздавани брошури и листовки, които да информират обществеността за истината около базите.

Ако се интересувате, какво става в страната, в която живеете и не сте съгласни с разполагането на чужди войски на наша територия елате.
Каним всички, които имат желание, да дойдат и да изразят своето несъгласие с базите на НАТО на наша територия.

Нека покажем, че ни има!!!




Тема Re: На 11.01.2004 (неделя) ще се проведе протест протинови [re: DDT]  
Автор Yassen ()
Публикувано10.01.04 23:53



Това, че си идиот е без съмнение. Ама да те питам нещо!

Значи доколкото познавам такива индивиди като теб, вие сте комунисти. Там разни чегеваристи, троцкисти и прочие педали. Хубаво, нема лошо. Ама как става това да слушаш ДДТ, чиито текстове ясно показват, че това в което вярваш и заради което пак ще се резилиш в неделя е извор само на злини? Е това не го разбирам! И една молба! Не ми отговаряй и ако не си разбрал, тук е клуб на групата Нова генерация.
Не е клуб по интереси, дето ти се иска да ходиш, ама още не ти е нужен лигавник, та не те пускат!

аре жив здрав и пиши по рядко

Красотата ще спаси света...


Тема Re: На 11.01.2004 (неделя) ще се проведе протест протинови [re: Yassen]  
Автор Cив (pumpkin king)
Публикувано11.01.04 15:14



хъм
и аз не искам бази на нато на територията на нашата скромна република



Тема Re: На 11.01.2004 (неделя) ще се проведе протест протинови [re: Yassen]  
Автор Bgpunk (...sick...)
Публикувано11.01.04 18:30



Ясене, по-тъпо и злобно мнение на страниците на този форум рядко може да се прочете.
Какво е "ДДТ"-случайно да знаеш???Или го свързваш само с име на група?
Образовай се малко, а и още нещо. Не искам бази на НАТО в България.
Не искам България да влиза в НАТО.
Това че аз или тя или той харесваме Нова Генерация, нали това не ни прави бледи същества, дето си разменяме текстове, а пък нищо друго не ни касае?
Бъди малко по-толерантен към "педалите"...оооооопс, а ти мразиш ли различните от теб?
Или сигурно ти се убиват иракчани?
Не знам, кажи...

He who dies with the most toys, wins.


Тема Re: На 11.01.2004 (неделя) ще се проведе протест протинови [re: Bgpunk]  
Автор Yassen ()
Публикувано11.01.04 22:31



Ами да започна да казвам...

Първо ще те поздравя с незлобарското ти мнение. Пък и умно. Възхитен съм и дори го прочетох 3 пъти. Та да реша дали заслужаваш отговор.

Заслужаваш, защото си прав. Прав си, че най-вероятно моето мнение беше 50 злобно в този форум. Ако не вярваш виж историята, виж езика на Борис. Виж ни циничната префинена злоба...

По някаква случайност съм химик. За разлика от Теб съм много наясно какво е ДДТ. Мога и да ти обясня, ако прочетеш първо един учебник по органична химия, за да ме разбираш. Бих добавил, че ДДТ-то е безвредно за хората за разлика от химическите оръжия, които използва този добър човек и миротворец Саддам срещу собствения си народ. Или греша и той като Сталин, Ленин, Троцки, Гьобелс и всякакви подобни изроди и убийци не е имал информация. Горкият не е знаел, че води война вътре в държавата си и убива десетки хиляди хора с едно пускане на химическото си оръжие. Не е бил и запознат, че е нахлул в Кувейт и неговата армия избива и изнасилва невинни жени. Убиват и деца, де.

Което ми напомня, че сигурно още един изрод ти е идол. Милошевич. Знаеш ли от Нюрнбергския процес до днес нищо не се е променило. Така както нацистите се оправдаваха, че не са знаели, така и Милошевич и неговите сатрапи и убийци. Сигурно и химическия Али и Саддам сега така ще кажат.

Така че нека отговоря на плоския ти въпрос. Не, не ми се убиват иракчани. Обаче ми се струва, че от топлата ти антинатовска позиция, на теб ти се гледа как умират. Или просто си твърде тъп да осмислиш реалните мирови процеси.

Лично аз се моля да е второто, защото първото те прави зъл и тъждествен на пролятата кръв!

Приятелю анонимен, след химията малко синтаксис. Използвах думата педераст в преносен смисъл. Тук учебникът по химия няма да ти помогне, та затова, моля те, вземи по български език за пети клас и виж какво означава пряко и преносно значение.

Бледото същество също така е ходило на гребен, когато ти си се страхувал да си признаеш желанието да бъдеш различен. Защо ли си мисля, че не си от тези пънкари, които заслужават името, което си си присвоил, пазен от анонимността на дира.

Май сме занемарили размяната на текстове на НГ. Дори скромно скроени души като Теб се променят към добро под действието на тази музика.

Сега за друго. Пънкарите са анархисти и имат Идея! Свобода, безвластие, самосъзнание. Така го пишехме по стените като бях по-млад. После взех да чета Фьодоров, Кропоткин, Бакунин....Научих това онова за методите, подстригах гребена. Не е лошо да се запознаеш с философията на анархизма, да я впишеш в графа утопия за сегашния етап, когато ти и милиони като тебе не можете да различате Волята за добро и пътя на еволюцията.

Хайде бъди здрав, продължавай да готвиш
и пиши по-рядко.

Ясен

Красотата ще спаси света...


Тема Re: На 11.01.2004 (неделя) ще се проведе протест протинови [re: Yassen]  
Автор Bgpunk (...sick...)
Публикувано11.01.04 23:04



Ясенчо, аз съм предимно човек, а после някакъв...било пънкар или какво.
Не съм и продумал за анархизъм нищо, ако беше видял или прочел.
Ама нали носът ти е така високо вдигнат, че явно ти пречи да четеш.
Та, съвсем накратко. Много думи, много адски празни слова.
Ако думите имаха цена, твоите биха били доста девалвирани.
Не съм казал нищо за Милошевич или С. Хюсеин , но не искам НАТО в БГ.
Нима искаш да кажеш че войната в Ирак е справедлива?
И как доблестните военни служители на НАТО смело разбиват световният тероризъм, в лицето на цивилното население на Ирак, Афганистан, кой ще последва след това....Либия? Пакистан? България?
Ясенчо, аз съм от едно поколение, дето ни внушиха страха от войната.
Поколение, отгледано с посещения на анти-военни филми и противоатомни скривалища. Което се стряскаше от мисълта за атомната гъба.
Разбери ме съвсем просто ти го казвам, не искам военни бази в България, не искам и без това бедната ни страна да се втурва в една безмислена надпревара да се нагаждаме към НАТО стандартите.
Не смятам че когато се решават такива важни въпроси за БГ, ние младите хора трябва да се затворим и да си играем на словесна гимнастика.
Ти доволен ли си от политиката на правителството?
Аз не съм и искам да го покажа.Дори и с това, като те помоля да не приказваш глупости кой какъв бил.
Въобще, не ми се спори. Уморен съм от спорове по форумите, и то за глупости. Вярвай си в каквото щеш, но се опитай да бъдеш толерантен.
И още нещо, преносната употреба на думата "педераст" не изключва обидният и контекст.
Въздържам се от повече коментар.
Вечерта ми е една и ми е скъпа.

Апропо, мерси за "скромно скроената душа".

He who dies with the most toys, wins.


Тема Re: На 11.01.2004 (неделя) ще се проведе протест протинови [re: Bgpunk]  
Автор Yassen ()
Публикувано11.01.04 23:31



Очаквах повече от теб. Едва втори постинг,а умрях от скука. Но прости за скромно скроената душа. Беше грубо!

А иначе философията на Махатма Ганди (аханся) и граф Лев Николаевич изисква повече от това да си против войната. Ама нейсе, няма още да ти придирям.

Имай своята една нощ (в заучена фраза)

поздрави
Ясен

Красотата ще спаси света...

Редактирано от Yassen на 11.01.04 23:40.



Тема Re: На 11.01.2004 (неделя) ще се проведе протест протинови [re: Yassen]  
Автор Bgpunk (...sick...)
Публикувано11.01.04 23:47



Да се бия ли?
Абе, те си луд, какво очакваше? Да се запеня от злоба, за да ти направя "душевна чекия" ли?
Хайде, едва ли си стойностен като противник, пък и не ми е интересно.
Защо си си внушил че съм "анархист"? Някъде да съм казал нещо подобно?
Нищо, придиряй ми още малко...аз ще си пия чая и ще ти се порадвам.
И спасявайки светът с красотата, когато започнат да падат бомбите...кому ще пука за твоята или нечия друга красота.

В Германия те дойдоха първо за комунистите, и аз не говорех, защото не бях комунист. След това дойдоха за евреите и аз не казах нищо, защото не бях евреин. След това дойдоха за профсъюзите, и аз пак не говорих, защото не бях профсъюзен член. Тогава дойдоха и за католиците, и аз пак не говорих, защото бях протестант. Накрая дойдоха и за мен, и тогава нямаше останал никой, който да говори за мен.

Вадиш ли си изводи?

А моята нощ ще си я имам, хубава и весела.
За твоята...ами, имай си я и ти.


He who dies with the most toys, wins.


Тема Умрях от скука?нови [re: Yassen]  
Автор Bgpunk (...sick...)
Публикувано11.01.04 23:52



Хахахах, абе..това не ти е Цирк, а форум "Нова Генерация".
Пусни си "Залоаложи", там ще ти е забавно да гледаш как се движат топките. И каките не са лоши като за тебе, стига да не видиш и в тях комунисти и други "педерасти".Че тогава и вечерта ще ти се стъжни.Има да ги гониш с водния пищов из тъмните ъгли на душата ти.Има да се въртиш в кръг, бая тясно е там.

He who dies with the most toys, wins.


Тема Re: На 11.01.2004 (неделя) ще се проведе протест протинови [re: Bgpunk]  
Автор Yassen ()
Публикувано11.01.04 23:54



Не съм ти противник. Ти противници нямаш или забрави за момент какво проповядваш. Махтма Ганди надали е анархист, трудно е да наречеш и Лев Николаевич Толстой такъв. Дори Берия се е въздържал.

Останалия коментар е бла-бла-бла.

Лека нощ!

Красотата ще спаси света...



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.